Reklama

Zkušenosti s masáží

kamila (Po, 29. 3. 2021 - 12:03)

Zdravím mám skříplí nerv na krku. Doslechla jsem se že bych měla zajít na masáže.https://coolzazitky.cz/tantricke-masaze/1330-tantra-masaz-doba-trvani-90-minut-pocet-osob-1-lokalita-plzensky-kraj.html?ob=1 Máte s tímto někdo zkušenost ? Vyplatí se to, nebo mám zajít radši k doktorce ?

Pepa (Po, 29. 3. 2021 - 14:03)

Tantrická masáž je odblokování něčeho jiného než krku, ale je fajn. S krkem bych šel spíš za neurologem nebo chiropraktikem, ev. na klasickou masáž.

Radim (Čt, 24. 9. 2020 - 00:09)

Já mám zkušenosti s různými typy masáží, ale u mně tedy vede masáž erotická u masaze-princess. Když jsem tam šel poprvé, tak jsem byl hodně nervózní a nevěděl jsem, co mám čekat. Nakonec jsem se díky příjemné masérce velmi rychle uvolnil a celou masáž si naprosto užil. Od té doby tam chodím pravidelně.

Brno (Čt, 20. 6. 2019 - 20:06)

Hmm tak to tady umřelo asi. Chápu, že lidi neřeší co já, ale myslím, že proto je to téma tady . Samo, tak priste aspon budete kovaní jak profici na další masáži :-)) a uz vas teda asi nic nezaskočí a užijete si to. Akorát možná stačil ručník a nelikvidovat tanga :-)

Samo (Pá, 5. 4. 2019 - 22:04)

Dnes som bol na svojej prvej masazi a bol to zvlastny pocit. Priatelka nam kupila romanticku masaz vo dvojici - olejovu celotelovu. Nevedel som co ma caka, islo o thajsku olejovu masaz. Pri prichode nam maserka prikazala sa vyzliect uplne do naha. Dala mi taky mali sacok v tom boli jednorazove tanga, ze si ich mam obliect. Dost trapas pred frajerkou v tangach. Ona ich dostala tiez ale hore bola bez, cize bola na tom este horsie. Masaz trvala hodinu a maserka nach obchod celych poriadne vymasirovala olej som mal uplne vsade, pricom partnerke masirovala aj prsia. Ona je dost hambliva aj sa snazili to vysvetlit tej maserke ale ta nerozumela po anglicky. Takze vysledok masaze cely od oleja, skoncil som v tangach a priatelka bola len v tangach a hore bez prvy krat na masazi :) Mate niekto podobnu skusenost?

radka (Čt, 24. 1. 2019 - 18:01)

ja mam s masazi bohate skusensti chodim do tohoto salonu https://erotic-massage-praha.com/masaz/tantricka-masaz/. Tantricka masaz je prijemne relaxujici a rada se dotohoto salonu vracim. Mohu jen doporucit

Katka (So, 12. 1. 2019 - 13:01)

Koupila jsem ho přes eshop adrop.cz, poukaz si můžete vyzvednout pomocí epoukazu, což znamená, že ho máte okamžitě. Nebo přes zásilkovnu nebo pplkem. Platnost poukazů je na rok a dá se prodloužit ještě o rok.

Lenka (Pá, 11. 1. 2019 - 15:01)

A kde jste ho tedy koupila? a jak mi ho doručí? a platnost tedy jen na rok? nebo se to případně dá i nějak prodloužit?

Katka (Čt, 10. 1. 2019 - 10:01)

Také bych se toho nebála, já jsem kupovala mámě na vánoce s platností na celý rok, takže si tam může zajít kdykoliv bude mít čas a chuť.

Lenka (Čt, 3. 1. 2019 - 20:01)

Myslíte si, že poukaz na masáž je vhodný dárek pro mámu k narozeninám? Máma má 58 let.

Martina (Čt, 3. 1. 2019 - 21:01)

Myslím, že je do milý dárek, pokud tedy maminka chodí na masáže. Já od rodiny taky dostávám vouchery na masáže a jsem spokojená.

(St, 12. 12. 2018 - 13:12)

Nejdou kšefty?

aha (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

Ty máš ale filipa DEALERKO, do dvou dnů si odpovědět.:-D

FIlip Navrátil (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

Já jsem vyučený masér, věnuji se tomuto oboru už 17 let, a když mám masírovat dítě, tak používám masážní tělový olej pro děti, kupuji ho za pár korun z altaherba.cz

Alena (St, 26. 9. 2018 - 09:09)

Myslíte, že je v tom zase tak velký rozdíl? myslím si, že i dospělí může mít citlivou pokožku nebo se pletu?

aha (Út, 25. 9. 2018 - 15:09)

Tak co tu zase vybleješ?

Jitka (Út, 25. 9. 2018 - 14:09)

Podlě mě ano, pro děti bych si našla nějaký kvalitnější olejíček na citlivější pokožku. Protože přece jenom dítě má mnohem citlivější pokožku, než dospělí.

Katka (Út, 25. 9. 2018 - 14:09)

Dobrý den, je rozdíl mezi masážním olejem pro dospělé a pro malé dítě?

Petra (St, 20. 12. 2017 - 16:12)

JO, slyšela jsem od známých, že tam si vychvavulí slečnu masérku a širokou nabídku masáží a procedur.

Simík (Čt, 14. 12. 2017 - 10:12)

Skvělou masáž s lávovými kameny dělají třeva v Praze v Laboratory. Šikovná slečna masérka.

Reklama

Přidat komentář