Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Pavlík (Út, 1. 1. 2019 - 23:01)

ahoj , nechtěl by jsi si psát ? Pavlí[email protected]

Návštěvník (St, 2. 1. 2019 - 21:01)

ty P jsou ale malí p

Hynek (Po, 8. 10. 2018 - 19:10)

Poradíte jak správně vsunout plínku do klína?

Plenkar (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Asi před pěti lety vyšlo...Dik za tip. Ja si to stahnul a prohlizel si tu scenu, je to moc hezky a kdyz se podivas pozorne, tak i ta Domina ma pod tema latexovyma satama na sobe plenky. Pozorne se ji podivej na zadek. Skoda, ze je tech plinek, gumovych kalhotek a sexu v nich a s nimi tak malo. Jo prodal bych originalni DVD Welcome To The Neighbourhood jak dve zeny si na posteli vybiraji z hromady gumove kalhotky a ty si potom oblecou a vzajemne se pres ne hladi a vzrusuji. Pak si jen hodi neco na sebe a jdou k sousedovi, ktery take nosi gumove kalhotky a honi si ho v nich u pocitace. Tak se zacnou vzajemne osahavat, drazdit a svlekat, az skonci v posteli, kde to drazdeni pokracuje/penis neni nikdy zasunut do pochvy/, stupnuje se, prevlekaji se gumove kalhotky a nakonec toho muze vyhoni , ze se do tech gumovych kalhotek vystrika. Ja to chtel poustet na notebooku, ale poradne mi to nehraje, ale na DVDcku to jede perfektne. Za nove i s postovnym jsem dal 1500,- a necham ho za 800,-. Je to nejak kolem 1 hodiny deje. Poslete mail, at se dohodneme, kde si to predame.

Ne -li (Pá, 8. 12. 2017 - 11:12)

Asi před pěti lety vyšlo DVD v novinovém stánku s názvem země slepých. Hraje tam Donald Sutherland a je tam plenková scéna od 53 minuty. Je tam chlap v plenkách a gumových kalhotkách se svou dominou. Jinak ten film není nic moc.

Plenkar (St, 22. 11. 2017 - 15:11)

Ono to je závadné....A kdyz je normalni, ale nemocny a ma mocovou, nebo fekalni inkontinenci, nebo dokonce kombinaci, nebo ma rakovinu tlusteho streva, tak co takovemu cloveku poradis? Takovymhle odmitacum plen bych nebyl proti, aby si je nejaka takovahle nemoc nasla. Jo panackove dokud zdravi slouzi, tak jste hujeri, az ta idylka skonci a budete litat od doktora k doktoru, nebo nekde lezet na kapackach, tak budete sami zvonit na sestru a prosit aby vam dala suche pliny. A nemusi to trvat dlouho......

A (St, 22. 11. 2017 - 12:11)

Taky nosím plíny , a...Petře napiš kontakt na sebe. Nechci se tu rozepisovat.

Ale (So, 11. 11. 2017 - 09:11)

Nevidím na nošení plen nic...Ono to je závadné. Normální, zdravý člověk se nepočůrává. Tečka.

J (So, 11. 11. 2017 - 07:11)

Nevidím na nošení plen nic závadného, vadí to jen takovým, co by to sami potřebovali

Istvan Fekete (Ne, 5. 11. 2017 - 21:11)

Ahoj hledám kluka na...Jsi v pořádku?

Ahoj hledám klu (Ne, 5. 11. 2017 - 05:11)

Ahoj hledám kluka na nošení plínek, počůrávání na přebalování, mazlení,honení a sex v nich. Nejlip nekoho do 23 let. [email protected]

Plenkar (So, 4. 11. 2017 - 17:11)

Pliny-tedy bavlnene, latkove, pres ne velka dlouha a siroka igelitova plina a ten cely zabal zafixovat vysokymi gumovymi kalhotkami. Na noc natahovacimi a pro noseni pres den zapinacimi na bocich. Kdyz je nemam na sobe pripadam si jako nahy a bojim se odejit z okruhu 5metru od toalety. Pliny jsou uzasna vec!

Ajajaj (Pá, 3. 11. 2017 - 19:11)

Plenky jsou praktická věc. Na spaní tlusté plenky jednorázový. Na cestu nějakou diskrétní. Každý pátek jezdím do Ostravy tak si pořídím ty diskrétní.

nový (Út, 17. 10. 2017 - 11:10)

plemky jsou super. když jsem si pročítal příspěvky dostal jsem chut to vyzkoušet. mkoupil pleny a zkusil. nic mi to neříkalo a tak jsem je hodil do skříně. mám často problém že když potřebuji vydržet na malou tak nejvíc musim a nejde to udržet. nedávno jsem tedy před cestou po obchodech oblékl plenku. stále jsem měl blbý pocit že to je vidět, ale převažoval slastný pocit bezpečí. věděl jsem že si můžu ucvrknout anic se nestane. ten pocit byl tak silný že jsem vydržel až domu a suchou ji uklidil. později jsem zkusil lpenu navléknout ve chvíli kdy potřebuji na malou a chtěl jsem zkusit jak se do ní čurá. čekal jsem další hodinu a pul než jsem to pustil. dnes nosim pleny často a je to super.

Jirka (Út, 17. 10. 2017 - 00:10)

Nikdo nepokeca?Napiš mi na adresu [email protected]ád pokecám a můžu Tě seznámit i s jednou plenkařkou, se kterou si dopisuji.

J (Ne, 15. 10. 2017 - 09:10)

Nosím plínky od doby, kdy je měly i naše děti

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 16:10)

A ty si ich uz mal?Jednou a moc se mi pasovali. Uvažuji že si je zase objednám.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 14:10)

A ty si ich uz mal?

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 13:10)

Nieje problem ich objednat z...Tak zkus www.moliklub.cz.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Nieje problem ich objednat z Cz, len nechcem hned objednavat cely balik, na skusku by som chcel tak zo dva ks. A to som sa nedopatral kde by to vedeli poslat

Reklama

Přidat komentář