Reklama

Obřízka

sardanapal* (Čt, 3. 1. 2019 - 18:01)

nick. Podnikatelka se zde již vyskytl víckrát !!!

sardanapal* (Čt, 3. 1. 2019 - 18:01)

Trapný pokus ... takhle "akční žena" by zde neztrácela času ní úrovně , blbe !!!

(Út, 1. 1. 2019 - 18:01)

jsem se podíval na to emimino, tohle není stránka, kam bych běžně chodil. Jakýsi Gin tam má spory jedna s tou Ghanskou princeznou. Ona píše v zásadě rozumně, jeden delší příspěvek, kdežto on tam svými dlouhými a početnými příspěvky tvoří aspoň 60% všeho textu, teda co jsem nahlížel, možná i víc. Pak mu oponovala další, myslím Terynka. Ta psala vícekrát, zcela věcně, příspěvky spíše delší, ale obsažené, žádná masáž mozku dokola. Tyto dvě dámy na emimino diskutují pravidelně - tj. mají tam svá témata, na obřízku spíš jen zabrousily. Dotyčný Gin diskutuje jedině o obřízce, příspěvků myslím 2 tisíce, ale jiného než svou ideologii nezná. Já říkám, že toto je spamování. Je v pořádku někde diskutovat, ale když někdo má za cíl a jen dokola cpe svoji pseudovědeckou agitaci, měl by mít zákaz. Obě damy tam nelezly kvůli obřízce, pro ně to je jedno z mnoha témat, jedna dokonce napsala jediný i když delší příspěvek. On píše dokola jen o tomto. Takže ano, na odkaz jsem se podíval. Jinak bez starostí, zítra jsem v práci a já tam chodím pracovat. K internetu mám sice na rozdíl od většiny lidí zcela plný přístup, nemám ale čas a nechci okrádat zaměstnavatele o čas, kdy mě platí za práci. Večer taky nevím, jestli budu mít čas a náladu. Teď jen že bylo volno na dnešní svátek. Všiml jsem si, že dotyčné dámy měly podobné argumenty jako já, např. že to je záležitost rodičů. S tím plně souhlasím, i když marxisté se ohání právy dětí, která hájí samy od sebe. V zcela obludné podobně je toto v Norsku, kde tito lidé kradou děti cizincům i vlastním občanům, ty děti pak dávají na adopci. V Norsku by obřízka asi nešla. Náznaky podobného přístupu v dětem jsou i v Německu, např. nesmí se fyzicky děti trestat. U nás asi taky ne. Ale v Německu ještě za totality bylo, že dítět třeba pohrozilo rodičům, že je udá, když dostane výprask. Něco jak Pavlík Morozov v Rusku, ten ovšem udal své rodiče za něco, co se týkalo režimu. Tady jde ovšem o "práva dětí", což v praxi znamená, že si sprtci mohou dělat co chtějí, mějí vědomí absolutní beztrestnosti, nesmí je uhodit ani učitel, ani rodiče. Jediné co je, že je můžou šikanovat ještě větší lumpové, kteří taky vědi, že jsou beztrestní. Jako nějaká holka, co mladší holce sekerou usekla jeden nebo dva prsty, počet už nevím. Nevím přesně, jestli jí bylo pod 15, pokud ano, pak toto je zcela beztrestné. Obřízka je vděčné téma, jakýsi bič a rodiče zejména v anglosaské kultuře. Přitom to je bezzubé proti kulturám, které jsou invazivní, myslím muslimské komunisty ap. šikana se týká výhradně evropské či bílé americké populace. Přitom v Americe jsou tady aktivní různé pomatené ženy, co o tom nic nevědí, ale jsou po marxisticku aktivní.

Tony (Út, 1. 1. 2019 - 16:01)

To napsala vyšinutá Ghanian Princess-----------------------------------------------Pro zájemce, zde je link na celou diskuzi. Nebyl jsem vůbec sám, kdo jí tam oponoval.---------------------------------------------https://www.emimino.cz/diskuse/obrizka-u-chlapecku-45188/strankovani/40/...............................................je třeba si to přečíst celé a ne vytrhávat výplod jedné pomatenkyně z kontextu

Eva (Út, 1. 1. 2019 - 18:01)

Višinutá, a co jsi ty? Obyčejně dodáváš krkavčí. Tady o tobě píšou, že jsi nikdy nebyl ženatý a ani jsi nevychoval žádné dítě. Tak jak to s tebou je? Jsi zcela normální ?
Tak já jsem pro obřízku. Manžel ji má a je to nesrovnatelný! Hygiena, sex … Budeme mít chlapečka, nechám mu ji udělat, jak je to bude možné.

Tony (Út, 1. 1. 2019 - 18:01)

Kdybych neznal spoustu mužů, kteří mají kvůli zmrzačující amputaci předkožky poničený sexuální život a nevěděl o spoustě žen, kteří s obřezanými muži trpí bolestmi při pohlavním styku, tak nezměním svůj kdysi pozitivní názor na tu obřízku o celých 180° a nebudu brojit proti jejímu jakémukoliv vnucování a nebudu dávat své jméno všanc před celou republikou--------------------------a co když bude váš syn těžce nešťastný z toho, že mu ta obřízka překazí vztah se ženou, kterou miluje------------vím o takových případech, i na emiminu se o tom psalo na více místech------Měla byste si o tom přečíst co o tom napsal zakladatel tohoto vlákna--------------https://www.emimino.cz/diskuse/obrizka-a-sexualni-nekompatibilita-231546/--------------------- Na rakouském doktorovi někdo napsal, že takové osoby jsou die Rabenmüttern - krkavčí matky. Plně s tím souhlasím.----------------------SMP (s milým pozdravem) Antonín Vlas

Komentář (Út, 1. 1. 2019 - 22:01)

Vážená Evo, kvážené krkavčí matky!
Kdybychom nebyli ignoranti a nebrali na lehkou váhu obecně publikované informace o spoustě pedofilních mužů řádících nejen na netu, kteří kvůli své úchylce poničili zmrzačujícím způsobem sexuální život mnoha chlapcům a kdybychom nečetli o spoustě žen, které si vyčítají, že neochránili své chlapce včasnou výchovou před nimi, pak by trpící chlapci neměli traumata ani z pedofilů a ani z obřízky. Na pedofilii tak nelze měnit názor i když budou tací tvrdit, že dělají chlapcům osvětu a jenom je učí jak spravně přetahovat kůzičky. Když bude váš syn těžce nešťastný z toho, že mu ten pedofil způsobil trauma na celý život...a o takových případech se ví a o takových případech se i psalo na více místech------Měla byste si o tom přečíst co o tom napsali sexulogové o těch pedofilech----

Hádanka (Út, 1. 1. 2019 - 13:01)

Dovolím si citaci: Studie Masarykovy univerzity u nich potvrdila používání manipulativních technik, jako např. nálepkování a vyvolávání negativních emocí, jako je strach

To se mluví o jistém informačním nebo spíš dezinformačním médiu, ať každý uhodne, o co jde. O to ale nejde. Mně jde o to, že podobný postup používá jistá osoba právě zde, ale nejen zde, protože píše všude možně. Něco té studii chybí, zapomíná zmínit lež, která k té manipulaci taky patří. Ale to nálepkování a zastrašování, vyhrožování, to je přesně to, co nám tady jistý spammer předvádí. Nálepkování jednak člověka vyloučí z kategorie normálních lidí, udělá z něj zločince, devianta nebo jen někoho, kdo nemá právo cokoli říkat. Současně funguje jako prachobyčejná nadávka. Sprostota, co se dokáže zaštiťovat vědeckou terminologií. Zastrašování - to jsou buď "věcné" hrozby, když bude na obřízku, bude zmrzačen, sex nebude stát za nic, i termín vopižlání je vlastně nálepkou a urážkou. Pak zastrašuje policií, soudy, když ho někdo ohrožuje na jeho písečku. Veškerá diskuze na téma i diskuze vůbec nesouvisející, všude se umí vecpat a otrávit atmosféru. Umí strašit i jinak, např. znám tě, vím kdo jsi, kdy tak věděli v církvi kam chodíš, co píšeš atd. Typický manipulátor. Přitom jeho argumenty, to jsou s velké části vymyšlené lži, nebo lži z propagandistických www stránek, které od neumí odlišit od seriozních vědeckých zdrojů. Jak si může hrát na vzdělance někdo, kdo víc věří anonymním příspěvku na netu než oborným lékařským publikacím, které publikují skutečný vědecký výzkum? Jen papouškuje pár termínů, co na aktivistických stránkách "nastudoval". To "studium" má hodnotu školení marxismu leninismu, to se taky tvářilo jak věda, přitom dokázali vyškolit největšího tupce, zkrátka pár hesel opakovaných stále dokola. Hlavně zastrašovat, lhát, nálepkovat, vyvolávat nenávist - negativní emoce, tak to je víc než strach a zastrašování, i když toto je pro tyto manipulátory jakýsi základ. Takže přeji vše nejlepší v novém roce, všem normálním lidem.

Tony (Út, 1. 1. 2019 - 00:01)

*Nakonec s tou osvětou jsi pohořel hlavně u doktorů, odtud tě adminka vypráskala, příspěvky smazané. Tak spamuješ jinde.*

Nejednalo se o adminku ale o moderátorku - cirkumfetišistku.---------------Ještě není všemu konec, chystám se na odvetu.----------------------------

JINAK, VŠEM NORMÁLNÍM LIDEM VŠE NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE

čím (So, 29. 12. 2018 - 17:12)

mladší dítě, tím lepší regenerační schopnosti. To je známý fakt, který potvrdí každý lékařský zdroj. Dítě po narození např. nemá pevnou kostru, ta je převážně chrupavčitá, pevná kost postupně vzniká přeměnou chrupavek, což trvá leta. Hojení ran je velmi rychlé, nevznikají jizvy, případně malé jizvy časem zmizí. V dětském těle je více kmenových buněk, organismus není zcela hotový. Toto jsou ověřitelná fakta.

Ale tady jsou miliony nebo spíš miliardy mužů, co byly v dětství obřezány, potíže nikdo nemá. Pokud dáme stranou případy, kdy obřízku prováděl nějaký šaman ve zcela nesterilním prostředí a došlo k otravě nebo se tam zanesly larvy hmyzu ap. Kupodivu i u těch barbarských obřízek, jak v muslimském prostředí, kde to neprovede lékař či sestra, tak počet komplikací je minimální.

Potíže s úzkou předkožkou v české populaci má poměrně dosti mužů, oni o tom zpravidla nemluví, jelikož se stydí. Jeden francouzský král nemohl mít po svatbě děti, dokud mu lékař neprovedl obřízku... Pro asi čtvrtinu mužů by byla obřízka vhodným řešením. Pokud ovšem jde souložit nebo trvale chodit s tím, že si někdo za žalud nebo ke kořeni penisu dá zaškrcovací kroužek, tak jde mnohdy souložit i úzkou předkožkou. Zdravé to není a pohodlné teprv ne. Tohle ovšem tupec nepochopí a bude mlít svou.

Steve (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

Nedokážu posoudit co kdy je či není horší ... to nechávám na lékařích odbornících z oboru. A vy se tady hádejte o píčoviny jak chcete.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

Jenže ten tvůj odborník, který tě pižlal se v mládí pusinkoval s dželadama. Jestli vůbec víš, co je to dželada. Latinský název je theropithecus gelada.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

*Čím dřív obřezat, tím líp, novorozence ani batolata to nijak nebolí, nemusí se šít, zhojí se bez jizvy. *
------------------------------------------------Dnes je prokázáno, že je opak pravdou. Novorozence a batolata to bolí pekelně a pouze novorozenci a batolata mohou mít za následek ohavné kožní mosty--------------Tento příspěvek není nic jiného než stupidní cirkumfetišistická propaganda.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

* aby syn nebyl zotročen masturbací.*---------------------------Toť je nehorázný evangelikální blud. ------------------------------Na rakouském netdoktorovi řádí cirkumfetišista Forellenprinz, kterého radikálně obřezali v jeho šestnácti měsících a ten se tomu jenom lochčí. Prý přes tu obřízku jako puberťák onanoval jak voteklej.----------------------------Opak je pravdou. Jsou tací, kteří se kvůli vopižlání vůbec neudělají při klasické souloži a zvládnou to pouze při dvouhodinové masturbaci.----------------------------Teď nevím, zda je tento příspěvek výplod chorého mozku Zkoumala nebo sem dokázal trefit evangelikál.

Nakonec (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

je nemálo matek, které dnes dávají syny obřezat, buď ze zdravotní a estetických důvodů, nebo i proto, aby syn nebyl zotročen masturbací. Zdravotní prospěch obřízky je vědecky prokázaný, uznávají to i čeští lékaři, kteří ovšem obřízku nijak neprosazují.

Obřízka (So, 29. 12. 2018 - 16:12)

je určitě vhodná pro určité skupiny mužů: pro chlapce, kteří jsou zotročeni masturbací, pro staré muže v ošetřovatelských domech, LDN apod. kde jim jinak musí sestry kůžičku denně přetahovat a čichat ten smrad a mýt ten sajrajt. Pak i pro dospělé muže, co se moc nekamarádí s vodou a takových není zas tak málo. Další skupina, kde to ocení partnerka, což je asi většina českých žen. Prakticky to vyjde, že obřízka je vhodná pro většinu českých mužů. U zbytku taky, aby to nezáviděli a nepřipadali si méněcenní třeba ve sprchách u bazénu. A aby pak neměli potíže, že je nějaká žena nebude kvůli tomu chtít.

Čím dřív obřezat, tím líp, novorozence ani batolata to nijak nebolí, nemusí se šít, zhojí se bez jizvy. Ale nikdy není pozdě, třeba při přijímání do domova pro seniory by to byla podmínka, aby tam dědu vzali.

Tony (So, 29. 12. 2018 - 15:12)

Zkomale, mě žádné cirkumfetišistické kluby nezajímají.

Tony (Út, 25. 12. 2018 - 11:12)

Já jsem zase pro změnu, protože tu dlouho bylo mrtvo, zase po dlouhé době začal řádit na rakouském netdoktorovi.

https://community.netdoktor.at/forum/mannergesundheit/beschneidung

Santa (Út, 25. 12. 2018 - 21:12)

Tak to je smutné, že po 15 letech života v Německu neumíš němčinu, tak aby tě místní učasníci diskuze nemuseli napomínat, že o obřízkách píšeš německy tak špatně, že tomu tam nikdo nerozumí . Není divu, když ani nevíš , že my, santové musíme mít košer obřezané penisy, abychom nezapáchali. Příští vánoce i tobě přineseme Mogen clamp, za účelem provedení tvé" košerizace" , hezké a svátky.

Santa (Út, 25. 12. 2018 - 03:12)

Krásné vánoce, a mnoho štěstí všem obřezaným a také těm ještě neobřezaným, kteří v příštím roce rozšíří naše řady a také všem cirkumfetišitistům přeje obřezaný Santa

Reklama

Přidat komentář