Reklama

Tresty v práci

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

PetrK:Vcelku zajímavá diskuze, dívám se jak se vyvíjí a divím se, že přispívají jen ti, kteří si nějaký ten výprask odnesli. Zákonitě musí být i ti, kteří jsou na druhé straně. Píšu proto, že u nás tělesné tresty používáme, rozhodně ne kvůli pohledu na zadnice mladých slečen, a že to vcelku funguje. Zaměstnanci jsou celkem spokojeni, samozřejmě ne v okamžiku, kdy se jich to týká, ale myslím tím celkem s nastaveným systémem, který je víceméně dobrovolný.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Vanda:Asi hodně záleží na majiteli. Já přes léto pracuji v Irsku na farmě a tam je bití dodneska docela běžné a pokud si Edita myslí, že přes zadek je to legrace, tak já mám jinou zkušenost. Taky jsem se musela už několikrát vysvléct do půl těla a dostala jsem potěhem přes záda, ale to bylo hned hotové a silná bolest trvala jen pár minut, ale výprask na holou prdel trvá třeba 1/2 hodiny s trapnými dotazy a dalším bitím. Po takovém výprasku většinou nemůžu celý týden nejen sedět ale ani ležet na zádech. A to nepíšu o té ostudě, je obrovský rozdíl stát s nahým poprsím a nebo s obnaženým zadkem a panímandou. Taky většinou přes záda dostávají chlapi a staré ženské /já jsem tak mezi - je mi 46/. Mladší ženy a holky dostávají buď metlou, prutem a nebo taky potěhem, ale vždycky na nahatou zadnici, zejména pro starší chlapy je to docela oblíbená zábava. Ozvat se můžu, ale pak už mne určitě nikdo nezaměstná a to si radši budu dávat pozor, za to co si tam za 1/2 roku vydělám doma krásně vydržím a nemusím se dřít někde ve fabrice.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Edita:Ahoj, pres zadek je to jeste legrace. Pracuju v Nemecku na statku a jeste celkem donedavna - tak 5, 6 let bylo biti celkem bezne. Sliknout do pul tela a bejcakem pres zada, chlapi, zensky, stary, mlady, kdo neco proved, tak dostal. Ted uz se to nedeje, nekdo si stezoval a uz se to celkem hlida,. takze clovek se ma ozvat a nenechat si libit.

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:V obchodním oddělení jednoho vydavatelství. To znamená normálně v kanceláři. Víc do detailu bych tady asi nerad veřejně probíral.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Iva1:To František: No ona už mě i před tím varovala, při menších průšvizích(jednou mi i ujela pusa a trochu jsem na ni byla i drzá), že si koleduju o výprask a že mě klidně našvihá na holej zadek jak malé holce, ale nebrala jsem to vážně, skutečně jsem si myslela že jen tak vyhrožuje a dělá si srandu. Jaké bylo pak překvapení když jsem dostala první výprask v životě a hned rákoskou na holou. Bylo to hodně tvrdé a vzhledem k tomu, že to byl první výprask to možná fér nebylo. Ale jinak jsem ji vděčná, že to řeší takhle i když je to hodně ponižující a bolestivé. Klidně mě mohla už dávno vyhodit a asi bych doteť byla nezaměstnaná. Jestli se můžu zeptat v jakém oboru pracuješ ty ?'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:S odstupem času potvrzuji, že trest měl účinek, ani mě nenapadne znovu provést podobnou věc.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:Ivo a Ivo, omlouvám se, přišlo mi to jako příliš velká náhoda. Ale naprosto chápu, jak je z diskuze zřejmé, stalo se mi něco podobného. Přiznám se, že zkušenost s rákoskou mně přišla silné kafe, ale vše je asi otázka zvyku, mě by před rokem přišlo šokující i pouhé plácnutí. Jen výprask rákoskou bez varování mně úplně fér nepřijde. Já jsem dostal varování, že pokud něco nesplním, budu takto potrestán. Nebral jsem to vážně a dostal jsem párkrát přes zadek s dalším varováním. Cca po třech měsících ovšem došlo k dalšímu problému a tentokrát jsem dostal 25 páskem na holý zadek (nebo výpověď, vybral jsem si sám). Možná se to někomu může líbit, ale kdo to zažil chápe, že na tom nic vzrušujícího není a jediná myšleka je držet nedělat potíže a nezavdat důvodu k přídavku, protože i 25 a 26 je sakra rozdíl, navíc když si dotyčný dává záležet. Tak tolik k té zábavě. Psal jsem ze stejného důvodu, příšlo mi, že musím být sám, koho se to týká.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Iva:Františku, já neblázním a ty se pokus pochopit, že Iva není tak ojedinělé jméno, že by se nemohlo opakovat. Rákoskou jsem od šéfa nedostala, ale tím pravítkem mi to docela stačí a snad to už skončí, snažím se nedělat žádné blbosti, je to určitě na mne opravdový trest, kterého se bojím a budu už radši poslouchat.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Iva1:Delší dobu jsem na této stránce nebyla a nestačím se divit co přibylo příspěvků a kolik lidí s tím má v práci problém. Takže především Františku příspěvek IVA ten s tím pravítkem není můj. Já naštěstí nemám šéfa to bych se cítila trapně daleko víc vystrčit na něho nahatej zadek i když pravítkem to určitě míň bolí než tou hroznou rákoskou. Před šéfkou je to taky strašný a stydím se, ale přece jen je to vdaná ženská se skoro dospělými dětmi a to, že mě občas potrestá našviháním byť na holý zadek, si myslím, ji nevzrušuje. Je mezi námi i docela velký věkový rozdíl takže spíše mám pocit, že i když jsem zaměstnanec občas mě usměrňuje jako bych byla její dcera. Mimochodem netají se tím, že její syn a dcera, oba téměř dospělí středoškoláci, taky od ní občas za prohřešky dostanou bití na holou a že ona taky dostávala a na škodu to nebylo. Vždycky říká, že poslouchat starší a zkušenější se musí v každém věku. Když ji naštvu má sice pevnou ruku ale je velice férová. Mě nejvíce šokoval a ztraumatizoval ten první výprask při kterém jsem tu ukrutnou bolest rákosky na nahém pozadí nevydržela a k mojí velké ostudě jsem se pomočila. Šéfová se mě sice hned po té nehodě snažila uklidnit tím, že si z toho nemám nic dělat, že se to při výprasku stane, a že o to si z toho mám vzít větší ponaučení aby už k dalšímu výprasku nedošlo. Stejně jsem z toho dlouhou dobu byla špatná a jsem ráda , že se tu můžu vypsat a aspoň trochu to ze sebe dostat, protože jinak nemám odvahu a stydím se někomu blízkému svěřit. Je to paradox doma jsem nikdy od rodičů výprask nedostala a teť v práci tohle. Za svou cca 2 letou kariéru tady jsem dostala už třikrát. Mě osobně to teda vzrušující a zábavné nepřipadá a snažím se co nejvíc abych ji nezadala příčinu k potrestání. Jinak pracuju v malé firmičce, která patří šéfce, kde dělám veškeré kancelářské práce spojené s chodem firmy a trochu i obchodní agendu a stím spojenou administrativu. Jak už jsem říkala tady lepší práci neseženu tak se musím smířit s tím, že za chyby se platí a pokud se tu chci udržet tak s rizikem tělesných trestů od šéfky.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:No tak Ivo, neblazni, předtím jsi psala o rákosce, teď zase pravítkem, není to trochu moc? Kde prosímtě pracuješ?'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Iva:Co to je za blbost. Já dostávám od šéfa pravítkem přes prsty, uši a po práci někdy i přes zadek. Zábava to je pro něj, ale určitě né pro mne.Kdo byl opravdu bit přes hyždě, tak nemůže psát o zábavě, to bolí a štípe jako oheň a ta ostuda, když se dívá jestli už je to ta správná barva, nechápu jak to může někoho vzrušovat, snad ještě když se musím ohnout s holým pozadím, ale když vím jaká to bude bolest, tak je hned po vzrušení, pouze mám hrozný strach, aby mne tak někdo neviděl, nebo neslyšel, jak poníženě prosím a jak se strašně bojím dalšího bití.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:No, mila anonymko, moc se mi to nelíbí, ale souhlasím, že vydržet se to dá bez větších problémů a újmy, pokud výprask nepřesáhne nějaké meze, což v zaměstnání snad nepřesáhne. Za peníze bych to nedělal, i když otázka je za jaké, takže ani tady nikdy neříkej nikdy....'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Anonymka:Pracovala jsem v Irsku jako servírka v nočním podniku. Dobrovolně jsem po práci zůstávala s klienty, kteří mi dobře platili. Někteří mě se zalíbením trestali jako malinkou holku na holý zadek a za to jsem dostávala další peníze navíc. Časem se mi to docela začalo líbit a schválně jsem provokovala abych dostala na zadek, je to hodně vzrušující. Samozřejmě to nesmí být surové mlácení. Z předcozích příspěvků mám takový dojem, že většině trestaných se bití přes holou taky docela líbí, i když asi někdy je výprask opravdu za trest a pak to musí bolet. Já jsem nikdy neměla jelita déle jak do druhého dne, takže ani nevím co je to opravdový nářez, ale po tom já netoužím.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Simča:Zaměstnavatel má vždycky pravdu a nebo zaměstnanec končí. To je přece normální všude. Dovedete si představit, že vyhrajete soud nad zaměstnavatelem a budete u něho dál pracovat? Myslíte, že vás pak v okolí ještě někdo zaměstná? Já jsem byla taky občas bita a ani mne nenapadlo si jít stěžovat a když jsem o tom mluvila s kámoškou, tak se přiznala, že byla v Anglii jako "Operka" a běžně dostávala pohlavky a facky a ví i holkách co dostávaly taky přes zadek. Ono to zase tak vyjímečné není.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Rádce:Vazneni, jestli ty prihody o vyprascich od nadrizeneho jsou pravdive, pak doporucuji precist: Ochrana proti sexualnmu obtezovani
'

jen tak (Ne, 9. 12. 2018 - 03:12)

Máte pravdu Rádce. První věc je sex.obtěžování, druhá věc je zneužívání a fyzické násilí s napadením, pak šikana a spousta jiného, ublížení na zdraví to nemusí být fyzické pouze, ale i závažnější psychycké a ony "tzv. šéfy" y to ve finále mohlo stát pěkný balík a to dost dlouhou dobu.V dnešní době růzé techniky, telefonů a podobných propriet na baterie ani problém dokazování nemusí být nějak složitý.A věřte že na takovém úchylovy, úchylačce by se jak policisté-kriminalisté, dozorci dokázali i pěkně vyřádit.Trochu mi nejde mentalita člověka, který toto je ochoten snášet (pokud je to pravda)!

luci (Pá, 21. 12. 2018 - 17:12)

Také šéf prohrábne , ohne přes stůl , napíchne a podrží se tvých boků dokud se neuspokojí . Pokud máš hypotéku a velmi dobrý plat , necháš se někdy i dvakrát v týdnu potrestat.

Ilona (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Chtěla bych taky takové tresty, ale spíš toho mého šéfa provokuji, krátká sukínka a před ním se vždycky pro něco ohýbám. To to vždycky pleskne na zadečku. Chtěla bych ho dotlačit dál, ale má asi strach. A nebo není na mladé 21?

Šéf. (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Nechceš jít ke mě, já bych ti šéfoval prdelko. Chceš ho uhnat, aby ti zvednul plat?

Saša (Pá, 28. 12. 2018 - 16:12)

Byla jsem v podobné situaci dost dlouhou dobu. Až dokud nepřišla nová kolegyně, mladší a asi i hezčí. Teď uspokojuje šéfa ona. Já ale musím dále strpět jeho plácání přes zadek nebo osahávaní.

Reklama

Přidat komentář