855 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Docent Lukáš (anonym)
Ahoj Jano já dostal jednou...Kolik ti je dnes
15. Srpen 2018 - 9:18
Docent Lukáš (anonym)
A jsem to říkal doktorce a...Přesně tak vystrčit zadek výprask 200 ran .Kubo kolik tvich spolužáků taky dostává.
15. Srpen 2018 - 9:21
Milena (anonym)
Nejhorsi je,kdyz vas preda po vyprasku nechaj lezet,tak ze lezim na zadech,nohy vzhuru,skrcene a roztazene.Musim si je drzet a studem a vzteky brecim.Obcas nejaka prilitne,ja zarvu a musim porad tak lezet a nechat se ocumovat brachou.Minule u nas byla kamaradka,ja takhle pred ni dostala a ona mne vyfotila na mobil.Kdxz jsem se pak videla,s roztazenou dirou,hrozne jsem se stydela.Vcera jsem dostala,a ja si furt predstavovala,jaky maj na mne pohled,jak jsem videla v mobilu a mela jsem vztek,ze jim musim ukazovat roztyzenou diru,zaroven mi to vzrusilo.
27. Srpen 2018 - 10:13
Barča (anonym)
My dostávali se ségrou a často i spolu. Obě ohnuté s holým zadkem přes kraj stolu a mamina nás na střídačku švihala přes zadek. doteď rákoska u našich visí na zdi...
26. Říjen 2018 - 7:25
Mirek (anonym)
My dostávali se ségrou a...Já ještě v 19 doma dostával výprasky na holou.
26. Říjen 2018 - 8:43
Barča (anonym)
Já ještě v 19 doma...no my taky...ještě v prváku na výšce...:-) bohužel. Hrozně to bolelo, hrozně
26. Říjen 2018 - 8:48
mices (anonym)
Výprask před diváky třeba devítiocasou kočkou jsme mohli vidět ve filmu umučení krista. Ten jich teda dostal, až měl i vyrvané maso ze žeber, stovky trhanců po zádech a žeber. Pouštěl jsem si to několikrát :-)
26. Říjen 2018 - 9:52
Mirek (anonym)
no my taky...ještě v...Ano. To bolelo. Vařečka nebo rákoska.
26. Říjen 2018 - 10:13
Barča (anonym)
Ano. To bolelo. Vařečka...jo jo...i nás sem tam kromě rákosky kabel...prý aby si zadek moc nezvykl...
26. Říjen 2018 - 10:20
Mirek (anonym)
jo jo...i nás sem tam kromě...Pak barevný zadek a od rákosky jelita.
26. Říjen 2018 - 10:51
Barča (anonym)
Pak barevný zadek a od...tak nějak....i týden
26. Říjen 2018 - 11:51
luci (anonym)
Výprask před diváky třeba...Výprask před diváky je někdy sexuální předehrou exhibujících masochistů. Ale má sloužit k jitření smyslů a k vzrušení , ne k umučení dotyčného.
26. Říjen 2018 - 11:58
Mirek (anonym)
tak nějak....i týdenBarčo a když rákoska pořád visí u vašich na zdi, nemáš při pohledu na ni strach, že ji máma sundá za výchovným účelem?
26. Říjen 2018 - 16:11
Eva (anonym)
Výprask před diváky je...To je pravda . Můj manžel ma rád vyprasky na holou a nejvíc ho vzrusi když u toho je i někdo další.
27. Říjen 2018 - 6:50
B. (anonym)
Barčo a když rákoska...ne to už fakt ne. jen vždy řekne, že to bylo ještě málo, že měla přidat .. :-)
29. Říjen 2018 - 6:49
Katka (anonym)
To je pravda . Můj manžel...u nás je to to stejný. Jen u toho nikdo není. :-) jen já s rákoskou v ruce
29. Říjen 2018 - 6:50
kamila (anonym)
jádostavám od přítelkyně výprasky pravidelně,většinou vařečkou,ale včera překvapila, že si k tomu pozvala svojí kamarádku.no seřezali mě paradně.a ten pocit překvapení.užila jsem si to.
11. Prosinec 2018 - 23:05
Ľubica (anonym)
Odpověď na jádostavám od přítelkyně
To si viem predstaviť. Mňa sem tam vyplieska po zadku manžel, samozrejme iba v súkromí. No raz nás pri tom na spoločnej dovolenke pristihla nedopatrením náhodou moja sestra... A bol to naozaj zážitok. Hrozne som sa hanbila, no zároveň som bola z celej tej situácie aj trochu vzrušená. Takú vypätú situáciu som dávno nezažila :-)
12. Prosinec 2018 - 10:24
Monika (anonym)
Anonymně se s vámi podělím o zkušenost s výpraskem před naší sousedkou. Byl to první výprask na holou v 16 letech. Dostala jsem ho od mamky v mém pokojíčku, původne měl být naprosto diskrétní jen mezi námi. Musela jsem se vyslict úplně do naha a ohnout se přes kolena. Byla jsem nervózní a celá spocená, hlavně v intimních partiích. Ležela jsem úplně nahá s vyšpulenou prckou před mámou. Nejhorší byl ten pocit že jsem nahá a ještě jsem musela vyšpulit ten nahý zadek. Hrozně moc jsem se před mámou styděla. Jak mi začala plácat po zadku, dělalo to docela rámus a vtu chvíli otevřela dveře od pokoje naše sousedka. Viděla mě úplně nahou, jak jsem ohnutá přes kolena. Neskutečný pocit ponížení. Viděla všechno, mou vagínu, chloupky okolo, kakací dírku a vůbec celý vyšpulený zadek a prsa. Bylo jí to trapné a hned zase dveře zavřela. Dodnes se potkáváme a vždycky se před ní stydím
14. Prosinec 2018 - 13:15
Monika (anonym)
Ještě k tomu provedení. Nejhorší na tom je ta nahota, je hrozně ponižující. A když už, tak třeba jen naplacat ve stoje. Ale když se ještě při tom musím ohnout a vyšpulit ten nahý zadek. To už je na mě moc
14. Prosinec 2018 - 13:20
luci (anonym)
Odpověď na Ještě k tomu provedení.
Kdyby jen zadek , ale je vidět všechno. Proto vyžadují ten předklon před diváky . Je to také o psychice ,jde jim o ponížení jehož sledování někoho uspokojuje .
14. Prosinec 2018 - 13:41
Marek (anonym)
Podrobit se vyprasku i v 19ti muze byt pochopitelny kdyz ma kluk vyhody, ktery by jinak ztratil. Krome bolesti je v tom taky ponizeni, i kdyz vyprask probiha za zavrenymi dvermi, je slyset. Zadny vyhody be ale nestaly za vyprask pred svedky, to radsi brigady a bydleni na kolejich.
14. Prosinec 2018 - 18:04
Jan (anonym)
Odpověď na Ještě k tomu provedení.
To snad není pravda. Já jsem rozhodně proti takovému ponižování. Je pravdou, že to manželka na naše syny taky používala. Ale nebylo jim 16 samozřejmě, ale 6 a 7 let. Ale já jsem to zjistil, náhodou jsem se totiž vrátil dřív práce a takový výprask se právě konal. No neříkal jsem nic, ale druhý den v době, kdy byly synové ve školce a škole, tak jsem přišel domů, manželku přehnul přes kolena vztekání šly kalhoty i kalhotky dolů a dostala taky na holou. Určitě se styděla a jistě už jí takové metody přešly.
14. Prosinec 2018 - 20:38
Radka (anonym)
Odpověď na To snad není pravda. Já jsem
Cha cha, prý styděla, to jste jako poprvé viděl její holý zadek? Když jste manželé? Styděla by se tak, kdybyste jí dal na holou třeba před chlapama v hospodě, to pak jo. No za mě, patřilo by jí to. Té matce Moniky výše též.
14. Prosinec 2018 - 20:59
Ľubica (anonym)
Odpověď na Cha cha, prý styděla, to jste
Pred samotným manželom sa nehanbím, ak ma vidí v akejkoľvek polohe. Už ma predsa videl akokoľvek aspoň tisíckrát. Pred niekým iným, to už je niečo úplne iné. A je jedno či je to niekto známy, príbuzný alebo neznámy. Tam by som sa hanbila strašne. A nielen pri výprasku, ale aj pri ďaleko obyčajnejších situáciách... No najhoršie to bolo, keď som sa zabudla a nedopatrením som vyliezla v plavkách k hotelovému bazénu s ešte trochu červeným zadkom od nedávneho výprasku. Keď som si to uvedomila, išla som sa od hanby prepadnúť a letela som späť na izbu ako raketa.
17. Prosinec 2018 - 11:50
Monika (anonym)
V 16 letech jsou dívky velmi citlivé na nahotu a takové nedobrovolne vysvleceni do naha před mámou je pro ně obrovský šok. Pamatuji si na ten pocit když jsem musela vyšpulit nahý zadek před mámin obličej. Krve by se ve mě nedořezal... Každá sekunda v této poloze byla jako hodiny. Viděla celou moji vagínu, kakací dírku, prsa
18. Prosinec 2018 - 14:00
Jana (anonym)
Odpověď na Pred samotným manželom sa
A to jako myslíš, že si toho někdo všiml? A ještě mu v hlavě docvaklo, že jsi dostala výprask na holou? Já myslím, že těžko, to bys musela mít nějaké modřiny a i tak by si každý spíš pomyslel, že jsi spadla. Takže nevím, proč by ses styděla.
18. Prosinec 2018 - 14:14
Petra (anonym)
Odpověď na V 16 letech jsou dívky velmi
A proč ses tedy dobrovolně svlíkla? Co kdybys prostě řekla, že ne? Jinak to moc nechápu, třeba kdyby to byl kolega z práce nebo spolužák, tak budiž, ale proč před mámou?
18. Prosinec 2018 - 14:16
Ľubica (anonym)
Odpověď na A to jako myslíš, že si toho
Áno, možno som trochu spanikárila, ale vtedy sa mi to tak vôbec nezdalo. Modriny som samozrejme nemala, ale ten zadok bol pekne červený. Neviem čo iné by niekoho napadlo, keby ma tak zbadal iba to, že som dostala na zadok. Inak manžel si tiež myslel, že preháňam a mal z toho obrovskú zábavu.
20. Prosinec 2018 - 12:10
Jana (anonym)
Odpověď na Áno, možno som trochu
Asi by to každý poznal, kdyby to byly nějaké pruhy od rákosky či prutu. Nevím, mě by to asi takto nenapadlo, že má červený zadek, protože dostala výprask. Záleží jak hodně byl rudý a jestli tam nebyl obtisk ruky, to pak jo. Ale pokud to bylo rukou a ne moc, tak rudý zadek tak do hodiny vybledne.
20. Prosinec 2018 - 15:24

Stránky

Přidat komentář