Reklama

Roláky a šátky

Filip (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Pokud by se ale chtěl někdo REÁLNĚ setkat, byl bych rád :) stačí napsat na mail [email protected]

Šárka (Ne, 2. 6. 2019 - 08:06)

Venku se nám pěkně oteplilo, už jsem vyrazila ven jen v rolaku bez rukavu. Včera jsen si udělala výlet do Prahy v bilem rolaku bez rukavu a riflove sukni. Potka jsem několik, dalších dívek či žen v rolaku bez rukavu či s krátkým rukavem a dokonce i jednoho asi čtyřicetiletého muže v rolaku s krátkým rukavem a kraťasy - docela mu to i slušelo.

Valina (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

taky

Joann (So, 23. 3. 2019 - 23:03)

Hi

I hope that everything goes well with you. As I promised you last week,
I want to give you access to our members fashion area.
We have discounts of 70% especially for our members.
This VIP membership is only temporary and ends on 03-31-2019
You can visit our area here http://bit.ly/MembersItalianFashion

Regards

Filip (Po, 18. 2. 2019 - 18:02)

Už jsem napsal :)

Martin (Út, 28. 5. 2019 - 04:05)

Tak co Filipe, jak to dopadlo - ve víru vášní?? Máme si tam taky napsat? :-)
Dlouho ses neozval, jseš vůbec naživu, kámo?

Filip (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Co jak dopadlo? Myslíš komunikace s uživatelem "lana"? Nijak, vyměnili jsme si několik emailů a už se ani neozval. Asi mu to jeho Madam zakázala :D

Lena (Pá, 4. 1. 2019 - 18:01)

Hi

I have something for you. Can you remember that we had spoken on the phone.
I had promised you Silver Member Special coupons just for you.
https://bit.ly/SilverMembercoupons
I hope you like it.

Greeting

Radek (St, 14. 11. 2018 - 07:11)

Líbí se mi žena naostro v roláku co klidně ukáže psí čumáčky

Xenie (Ne, 11. 11. 2018 - 07:11)

Kolem 20 jsem nosila rolaky pravidelne - hlavne cerne. Po 30 mi zacaly vadit a nyni 40 je zase nosim od podzimu do jara, jinak mam neprijemny pocit tahnuti na krk. Navic cerny rolak prijemne zestihluje :-)

Šárka (Ne, 25. 11. 2018 - 06:11)

Úplně souhlasím, rolaky jsou úžasné doplnění šatníku. Když si na něj zvyknes a pote si vezmeš tricko bez rolaku či bez stojačku, je to nezvyk . Take již teď po letech nenosím oblečení , které neni s rolakem ci stojackem . Někdo se sice na mne v létě dívá divně, ale na to jsem již zvykla . V mojich kolejich jde několik let i ma 20leta dcera .

Marika23 (Út, 6. 11. 2018 - 19:11)

Též miluju roláky. Přijde mi, že černý rolák sluší úplně každému.

Dáša (Po, 5. 11. 2018 - 21:11)

Letošní léto jsem nedobrovolně strávila s šalou a rolakem. Na jaře jsem byla na operaci krčních mandlí a nastali komplikace, lékařka mi doporučila krk chránit před okolnim vlivum počasí. Představa nosit rolak v létě byla děsivá, ale jen do chvíle než jsem na internetu našla různé rolaky s krátkým rukávem či bez něj. Šatník jsem truchu doplnila o rolaky s různých materiálů a hlavně tak aby byli na léto. Začátkem dubna nepředstavitelna věc nosit rolak či šálu 24h denně utekla a ja zjistila , že je to super kousek oblečení, který se dá nosit celoročně, jen stačí vybrat vhodný materiál. Je pravda ,že teďka když už jsem po 7 měsících zdravá , jsem si na rolaky zvykla a zjistila jsem ,že mi vadí když mám holý krk . Nevim zda je správné se v 25 letech upínat na toto oblečení, ale mně dává pohodu a volnost . Dáša

Erik (Ne, 11. 11. 2018 - 02:11)

Jo, od podzimu do jara nosím rolák od rána do večera, je potom nezvyk mít v létě holej krk.
V zimě nosím i dva silný roláky na sebe, takhle jsem byl včera celý odpoledne venku a pohoda :) Jen lidi dost čumí, to je až tak neobvyklý nosit dva roláky místo bundy? Možná to bude i tim, že jsem kluk, na holce by to asi nikdo tak neřešil, nebo nevim..

Tak (Ne, 11. 11. 2018 - 13:11)

kvůli roláku na tebe nikdo nečumí, to je každému jedno

(Po, 22. 10. 2018 - 13:10)

Lidi, kde seženu hodně...Nechat si vyrobit na zakázku je jediná možnost. Jako když chceš cokoliv výjimečnýho

jo (Ne, 21. 10. 2018 - 06:10)

zima začíná budou se nosit i bundy a kabáty.

Honza (Pá, 19. 10. 2018 - 04:10)

Lidi, kde seženu hodně tlustý svetr s dlouhým rolákem?

lana (Čt, 20. 12. 2018 - 07:12)

Zkus Baghiru, Tiftymohair nebo Božidara.com. Mě Madam koupila super roláky na Aliexpresu, jsou za hubičku. A vejde se mi pod něj i obojek.

Filip (Út, 15. 1. 2019 - 17:01)

Takovou Paní (klidně i Pána) bych taky bral. Koukám je nás víc, nedáme to dokupy? :)

Reklama

Přidat komentář