Reklama

Výprask před diváky

Jura (Čt, 27. 12. 2018 - 21:12)

Nejtěžší je seznámit se s někým , kdo se bude dívat a neřekne to. Dřív mi stačilo , když mě trestala manželka , ale teď je pro mě největší trest , když to dělá před cizejma .Někdy přijde její sestra , teď začala chodit sousedka , a to je ten správnej trest.

luci (Pá, 21. 12. 2018 - 18:12)

Deviantům se to líbí . Sadista s uspokojením někoho mrská a masochista se uspokojuje tou bolestí. Ale jsou to hrátky nebezpečné , pokud se sadista rozvášní tak, že se přestane ovládat , může mít takové extempore fatální následky .

Standa (So, 22. 12. 2018 - 10:12)

To je trochu zjednodušující pohled, protože to není jen a pouze o bolesti, to je jen jedna složka a mlže být i minoritní. Je tam taky vztah, dominance a submisivita, navíc je to spojeno s erotikou atd.

Áda (So, 22. 12. 2018 - 13:12)

Ppřesně tak. Je třeba rozlišovat vztah sadista x masochista a vztah dominant x submisiv. Jde o úplně rozdílné vztahy.

Standa (So, 22. 12. 2018 - 15:12)

Rozdílné ano, ale celkem se prolínají. Třeba nevím, jestli existuje submisivní sadista. Nebo dominantní masochista bude taky problém.

Ada (So, 22. 12. 2018 - 22:12)

možná se prolínají, ale prakticky téměř nefungují. Např. vztah dominant x masochista v podstatě vůbec nefunguje a vztah sadista x submisiv může trochu fungovat, pokud ten submisiv má i masochistické sklony.

Jana (Čt, 20. 12. 2018 - 15:12)

Asi by to každý poznal, kdyby to byly nějaké pruhy od rákosky či prutu. Nevím, mě by to asi takto nenapadlo, že má červený zadek, protože dostala výprask. Záleží jak hodně byl rudý a jestli tam nebyl obtisk ruky, to pak jo. Ale pokud to bylo rukou a ne moc, tak rudý zadek tak do hodiny vybledne.

luci (Pá, 14. 12. 2018 - 13:12)

Kdyby jen zadek , ale je vidět všechno. Proto vyžadují ten předklon před diváky . Je to také o psychice ,jde jim o ponížení jehož sledování někoho uspokojuje .

Monika (Pá, 14. 12. 2018 - 13:12)

Anonymně se s vámi podělím o zkušenost s výpraskem před naší sousedkou. Byl to první výprask na holou v 16 letech. Dostala jsem ho od mamky v mém pokojíčku, původne měl být naprosto diskrétní jen mezi námi. Musela jsem se vyslict úplně do naha a ohnout se přes kolena. Byla jsem nervózní a celá spocená, hlavně v intimních partiích. Ležela jsem úplně nahá s vyšpulenou prckou před mámou. Nejhorší byl ten pocit že jsem nahá a ještě jsem musela vyšpulit ten nahý zadek. Hrozně moc jsem se před mámou styděla. Jak mi začala plácat po zadku, dělalo to docela rámus a vtu chvíli otevřela dveře od pokoje naše sousedka. Viděla mě úplně nahou, jak jsem ohnutá přes kolena. Neskutečný pocit ponížení. Viděla všechno, mou vagínu, chloupky okolo, kakací dírku a vůbec celý vyšpulený zadek a prsa. Bylo jí to trapné a hned zase dveře zavřela. Dodnes se potkáváme a vždycky se před ní stydím

kamila (Út, 11. 12. 2018 - 23:12)

jádostavám od přítelkyně výprasky pravidelně,většinou vařečkou,ale včera překvapila, že si k tomu pozvala svojí kamarádku.no seřezali mě paradně.a ten pocit překvapení.užila jsem si to.

Ľubica (St, 12. 12. 2018 - 10:12)

To si viem predstaviť. Mňa sem tam vyplieska po zadku manžel, samozrejme iba v súkromí. No raz nás pri tom na spoločnej dovolenke pristihla nedopatrením náhodou moja sestra... A bol to naozaj zážitok. Hrozne som sa hanbila, no zároveň som bola z celej tej situácie aj trochu vzrušená. Takú vypätú situáciu som dávno nezažila :-)

Katka (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

To je pravda . Můj manžel...u nás je to to stejný. Jen u toho nikdo není. :-) jen já s rákoskou v ruce

B. (Po, 29. 10. 2018 - 06:10)

Barčo a když rákoska...ne to už fakt ne. jen vždy řekne, že to bylo ještě málo, že měla přidat .. :-)

Eva (So, 27. 10. 2018 - 06:10)

Výprask před diváky je...To je pravda . Můj manžel ma rád vyprasky na holou a nejvíc ho vzrusi když u toho je i někdo další.

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 16:10)

tak nějak....i týdenBarčo a když rákoska pořád visí u vašich na zdi, nemáš při pohledu na ni strach, že ji máma sundá za výchovným účelem?

luci (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Výprask před diváky třeba...Výprask před diváky je někdy sexuální předehrou exhibujících masochistů. Ale má sloužit k jitření smyslů a k vzrušení , ne k umučení dotyčného.

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Pak barevný zadek a od...tak nějak....i týden

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

jo jo...i nás sem tam kromě...Pak barevný zadek a od rákosky jelita.

Barča (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

Ano. To bolelo. Vařečka...jo jo...i nás sem tam kromě rákosky kabel...prý aby si zadek moc nezvykl...

Mirek (Pá, 26. 10. 2018 - 10:10)

no my taky...ještě v...Ano. To bolelo. Vařečka nebo rákoska.

Reklama

Přidat komentář