Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Pepa (St, 19. 12. 2018 - 23:12)

Sukně se dá nosit za každého počasí, pochopitelně při -10°C je vhodné pod ni něco obléknout.

skákavec (Út, 18. 12. 2018 - 14:12)

Opravdu vynikajíví téma tři dny před prvním zimním dnem.

Návštěvník (St, 19. 12. 2018 - 06:12)

Proč ne?

L (Po, 17. 12. 2018 - 18:12)

Přidal bych se k nošení sukní, kdyby byly pánské sukně v obchpodech běžně ke koupi.
Je škoda, že se nenašel výrobce. Pak by musela nějaká celabrita jít příkladem. Pak bych si také trofnul. Je to asi zbabělé, ale nechtěl bych vypadat jako přihřátý v očích lidí.

Ahoj (Út, 18. 12. 2018 - 12:12)

Vyprdni se na to kdyby. Výrobce, když budeš chtít, najdeš, ale běžnou součástí pánského šatníku se sukně asi v dohledné době nestane.
Důvodem je přesně to co píšeš na konci. Málo sebedůvěry u většiny těch, co by do toho šli. A celebrita? Ta se občas najde, ale na běžnýho člověka to nemá žádný dopad, Jen si přečteš nějakej přiblblej článek v Blesku. Pro tebe je důležitější, že když něco chceš, tak to vyzkoušíš - ty sám. Jen tak zjistíš, že vlastně o nic nejde. Lidi si zvyknou a těch pár co tě bude pomlouvat? Můžou ti být ukradený. Ti si vždycky najdou důvod, zač tě zdrbnout.

hm (Pá, 5. 5. 2017 - 07:05)

zaútočí na nás mužský...to je moudro. Momochodem jsem koukal na takovou stupiditu v TV. Tuším Přijímač se to jmenovalo. Tam se takový blb málem rozbrečel, že mu chybí maminka. Ty vo.e a měl na sobě maskáče. Tak si myslím že to co na sebe člověk oblíkne nemá na funkci žádný vliv

a (Čt, 4. 5. 2017 - 23:05)

Extrémy jsou na...zaútočí na nás mužský nepřítel v sukni, tangách a místo zbraně bude hystericky ječet :-)

hasič (Čt, 4. 5. 2017 - 22:05)

Extrémy jsou na obou...
Všeho dočasu, myslím, že nastane doba, kdy budeme v zákopu a pak přijde rozkaz na bodák a...

Svatá pravda (Čt, 4. 5. 2017 - 22:05)

Extrémy jsou na obou...Na jednu stranu jsou ženy, co se rádi vyrovnávají mužům, ale v poslední době mám pocit, že roste i počet mužů, co se chtějí přiblížit ženám.
Zkrátka karty se obrací a spousty mužů nám ženští.

Steve (Čt, 4. 5. 2017 - 01:05)

Jj .. Mad World!

Otázka zda mu sami jako jedinci pomůžeme, nebo zda nikoliv.

Mě osobně se mužatky nelíbí, nevrušuje mne to ... já potřebuju opak. Někdo se zase najde že ho bude taková vzrušovat.

Je to tak (St, 3. 5. 2017 - 14:05)

Vcera sem videl v obchodu...Extrémy jsou na obou stranách..... mužatky v keckách a zženštilci v punčocháčkách, sukních, podprdách a tangách.

Mmsk (St, 3. 5. 2017 - 10:05)

Vcera sem videl v obchodu zenskou kecky, kalhoty, panska bunda, vlasy uplne kratke, a jen nausnice v usich mi prozradili ze je to zenska a kdyz se otocila. Mel sem chut se ji ptat ze prominte pane ale to je normalni ze zensky uz uplne vypadaji jak muzi ale muzi nesmi nic ani jen sukne nebo kozacky bez podpatku nosit. Proste v lete zdechni od tepla a v zime zmrzni od nohou

Mmsk (Út, 2. 5. 2017 - 14:05)

To už jsme si odvykli ......To jo legalne ceskoslovensko stale jestvuje protoze pravo rozdeli jej meli jen lide skrz referendum tak oficialne sme porad jedna krajina. Ale spatky k teme

Steve (Út, 2. 5. 2017 - 01:05)

To už jsme si odvykli ... :-) Nevím zda je to dobře nebo špatně. Mečiar a V.Klaus byli oba idioti stejně, a tento názor stejně nikdy nezměním protože je to fakt.

Mmsk (Po, 1. 5. 2017 - 18:05)

Zajímavý názor. Akorát by...Jak pisu sem ze slovenska. Budte radi ze pisu jak tak cesky vetsina lidi uz ani cestine nerozumi tak jako cesi slovencine

Ano, (Po, 1. 5. 2017 - 11:05)

No tak panove jsem ze...Zajímavý názor. Akorát by to chtělo trochu šlápnout do pravopisu, že?

Mmsk (So, 29. 4. 2017 - 11:04)

No tak panove jsem ze slovenska a pokud znam muze z vejsky co nosi dredy zadne vsi nemaji a normalne si vlasy miji a k teme skusil sem si sulni v nejvetsim vedru v lete a oproti kratasum- spis polonohavicim po kolena. Kratasy pro muze slovensko nezna. je to hodne rozdil ve vetrani skuste to a zjistite sami. Kromne toho jsem ze zajimavosti zjistil ze muzi nosili vetsinu toho co dnes nosi jen zensky. Takze mile zlodejky vratte nam vse co ste ukradli a budete nosit jen saty a bolerka. Nohavice sukne kabelky- puvodne ve francii panske, kabaty puvodne taky panske zensky mely neco jako bolerko. Cizmy taky a puncochace taky. Dnes nevidim nikde zensky jen samy muzatku v riflich a jeste pusinkujici se homosky. Najde se nekde nadherna dama v satech a suknich- to je zenska a nejlip v kroji a ne ty muzatky dnes

Petr (Pá, 14. 4. 2017 - 16:04)

Takže jsi aktivista jako...Uf to abyc někam zalezl a už nevystrčil ani nos. To byla smršť nadávek. Asi takhle. Proti dress code mám uplně vše. Já jsem já a tahle firmní uniformita se z liďí pokouší dělat jen figurky v člověče nezlob se, jinými slovy jen poslušný idioty bez vlastního názoru. Pár let jsem musel nosit uniformy tak snad vím o čem mluvím. Pro toho co psal po tobě jsem ženatý a děcka mám taky. Co na to říkají? Jelikož nosím pouze pánský oblečení takže v pohodě

Jája (Pá, 14. 4. 2017 - 11:04)

Proč by mi mělo vadit, co není zrovna běžné v módě , třeba to časem bude. Ať si každý nosí co chce, nikde se to nezakazuje. Jo a znám kluka, co nosí make up a sukni, zatímco já make up nepoužívám naprosto vůbec. Kdo tedy více pohoršuje, já, nebo on? Je to borec.

*** (Pá, 14. 4. 2017 - 07:04)

Tleskám, konečně zas jeden člověk, co nemá v hlavě nasr....

Reklama

Přidat komentář