Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Marie (Pá, 17. 5. 2019 - 18:05)

Dobrý den už máte rodinu pro své miminko?

Kačka (Ne, 27. 1. 2019 - 10:01)

Ahoj Luci je to ještě aktuální[email protected]

Martina (St, 26. 12. 2018 - 17:12)

Je Váš příspěvek ještě aktuální??

Julie (Čt, 20. 12. 2018 - 15:12)

Hezký den, psala jsem Vám email [email protected] , ozvěte se :)

Marie (St, 19. 12. 2018 - 18:12)

Dobrý večer, jsme starší manželé a rádi bychom přímou adopci přijmuli do naší rodiny malého drobečka. Bohužel vlastní děti mít nemůžeme. Pokud budete chtít pište na [email protected] a nebo volejte 605552882. S pozdravem Kůtková.

Nana (Ne, 16. 12. 2018 - 12:12)

Dobrý den je možne dat miminko přimou adopci svobodné matce? Prosim pokud mate někdo zkušenost můžete mě napsat ? děkuji [email protected]

Marie (Ne, 2. 12. 2018 - 20:12)

Dobrý večer najde se tady maminka, která si nemůže sveho drobečka nechá a ráda by ho dala do přímé adopce rodině která se o něho postará. Pak pište [email protected]

Litllelucky2019 (So, 1. 12. 2018 - 01:12)

Zdravím, žena 24 let, nekuřáčka, abstinent, sportovně založená se zdravou životosprávou. Po porodu dvou dětí, jenž první je v přímé adopci, nabízí štěstí znova. Pokud Vás trápí, že váš život bez miminka není plný, ozvěte se, určitě se dohodneme. Nabízím seriózní nabídku, očekávám seriózní a solventní pár. Jsem z Prahy. [email protected]

Viky (St, 12. 12. 2018 - 19:12)

Dobrý večer maminko. RÁDI bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství prosím ozvy se nám na mail [email protected] nebo 723032450 Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Z přímou adopci máme zkušenosti. S pozdravem Hečkovi

Lada (Čt, 15. 11. 2018 - 20:11)

Dobrý den neznámá,
protože jsem nechtěla na UPT tak mne ploditel dítěte napadl a tím jsem přišla o šanci na vlastní dítě. Vyrostla jsem v láskyplné a činorodé rodině s mnoha zájmy i koníčky a tímtéž bych ráda obdařila Vaše miminko, které čekáte prostřednictvím přímé adopce. V milující náruči mu pootevřít co nejvíce dveří do života, aby si samo vybralo, které otevře a být mu vždy oporou. Lada [email protected]

desmonie (St, 14. 11. 2018 - 14:11)

Těhotná a zvažuje zvažování adopce pro mé dítě.
[email protected]

Marie (Út, 13. 11. 2018 - 10:11)

Touto cestou hledáme miminko do přímé adopce. Pokud se najde nějaká maminka, ktera i přesto, že si miminko nemůže nechat chce mu zajistit budoucnost a lásku jsme tu pro něho. Volejte 605552882

Hledáme své št… (Čt, 8. 11. 2018 - 10:11)

Milá maminko,nemůžeš si z jakýchkoliv důvodů své miminko nechat a rozhodla ses udělat pro něj to nejlepší? Nabízíme ti pro něj lásku, finanční zázemí a pěkné prostředí k životu. Nesoudíme, naopak oceňujeme tvůj zodpovědný přístup. Vyjdeme ti maximálně vstříc. Více o nás v mailu. [email protected]

Hledáme své št… (Čt, 8. 11. 2018 - 10:11)

Milá maminko,nemůžeš si z jakýchkoliv důvodů své miminko nechat a rozhodla ses udělat pro něj to nejlepší?
Nabízíme ti pro něj lásku, finanční zázemí a pěkné prostředí k životu.
Nesoudíme, naopak oceňujeme tvůj zodpovědný přístup. Vyjdeme ti maximálně vstříc. Více o nás v mailu. [email protected]

K. (So, 3. 11. 2018 - 18:11)

Jste, nebo znáte nastávající maminku, která si z jakýchkoliv důvodů své miminko nemůže nechat? Formou přímé adopce, kdy si sami vyberete rodinu pro své miminko, rodinu poznáte, zabráníte aby miminko strávilo měsíce v kojeneckém ústavu. Přímá adopce umožňuje odnést si miminko přímo z porodnice a věnovat mu tak důležitou lásku od prvních chvil jeho života. Jsme rodina s vlastním domkem se zahrádkou, které miminko zemřelo a další již mít nemůžeme. Vás rádi zasvětí mě do svého života a vašemu miminku poskytne vše potřebné. Pro miminko máme vše připravené.Nebojte se nezávazně napsat, můžeme prohodit jen pár řádků. [email protected]

Lucie (St, 17. 10. 2018 - 14:10)

Dobrý den, máte někdo...Zion kids jsou podvodníci mám snimi vlastní zkušenost vytáhly z nás přes 1000liber a holčičku o kterou smě měli zájem nabízeli i jiným ženám jestli máte zájem o více informaci zkuste se podívat na emimino.cz

Jada (Út, 16. 10. 2018 - 19:10)

Dobrý večer je tady maminka která si nemůže ponechat své miminko a chtěla by ho dát k přímé adopci? Jsme manželé 8 let kteří nemohou mít vlastní děti a proto hledáme maminku která si nemůže ponechat z jakýchkoliv důvodu své miminko ať nám dá vědět na [email protected] strašně moc toužíme po miminku

Marie (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Jsme starší manželé a hledáme miminko k přímé adopci. Drobečků jsi někde. Čeká tu na tebe velká rodina plná lásky.jsi někde volejte 605552882.

Simona (Čt, 11. 10. 2018 - 21:10)

Dobrý den , pokud je ještě inzerát aktuální měla bych zájem o miminko s manželem SME již 8let a nedaří se nám vlastní miminko a měly bychom zájem o přímou adopci 602959290 děkuji za ozvani Manželé Kindlmanovi

Andulita (St, 10. 10. 2018 - 19:10)

Jestli se najde nějaká maminka, která si z nějakých důvodů nemůže nechat svoje miminko,napiš. [email protected]. Ráda se o něj s budoucím manželem postarám. Není nám přáno ho mít

Reklama

Přidat komentář