Reklama

26 a povady oblicej, vrasky

Maja (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj zkoušela jsem plasmacreme, který obsahuje krevní protein a ten vytvari na pokožce ochranný film a tím pokožku regeneruje. Mela jsem tisíc krému a zadně skoro nic, tohle mi na vrásky opravdu pomohlo.

Kamila (Út, 21. 4. 2020 - 11:04)

Ano o tom jsem už taky slyšela. Podle mě to stoji za to to vyzkoušet.

hm (Po, 13. 1. 2020 - 15:01)

26 a vrásky ... rychlá ztráta většího množství kg, přehnané slunění, reakce na chlorovanou vodu v bazénech, kouření + častý pohyb v zakouřeném prostředí, citlivá vysušená až exematická kůže, trávení a vylučování. Doporučuji ihned po koupeli na mírně osušenou pleť použít jakékoliv 100% přírodní máslo nebo olej, vyzkoušet postupně, co je pro pleť nejvhodnější ( avokádové máslo, bambucké nebo kakaové máslo od hristina.cz, arganový olej, ricinový olej nebo hyaluronové sérum od renovality ). Trávení hraje důležitou úlohu v kvalitě pleti, jak funguje tlusté střevo, tak pociťujeme únavu nebo ne a naše ne-pohoda se podepíše na kůži. Vše souvisí se vším. Podívat se na to, jak a v jakém rozpoložení se stravujeme, při problémech vyprazdňování pomáhá strouhané jablko, lněné semínko, olivový olej

mamada (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Jaká je vaše zivotosprava? Pokud se dá něco změnit k lepšímu, pokuste se. :) Pijte více čisté vody. Mně na pleť velmi pomáhá opunciovy olej, který si nanesu na vlhkou pokožku. Doporučuji od Maroko v batohu.

Sára (Ne, 4. 8. 2019 - 00:08)

Mám dobrou zkušenost s přírodními doplňky stravy. Teď užívám tento https://www.perlazdravi.cz/plet/vito-life-rybi-kolagen/ a nemůžu si jej vynachválit. Obsahuje kolagen, který potlačuje první projevy stárnutí. Pleť je taková napjatější a vyživenější.

Evča (Pá, 29. 3. 2019 - 14:03)

Hylauron je dulezity pro zralou plet :) efekt je tam jasny a je videt po 2 tydnech pouzivani proto jej nemohu vynachvalit..

Tamara (Út, 26. 3. 2019 - 14:03)

To asi nikdo cas nezastavi.. ja pouzivam konopnou kosmetiku i ruzne cistice a nocni kremy ale casem to bude horsi a horsi :D

petra (Čt, 28. 2. 2019 - 22:02)

čas nezastavis, kdyz jej budes hezky cistic a masirovat a pote nanaset kvalitni kremy tak posunes starnuti pleti

Andrea (Út, 11. 12. 2018 - 13:12)

Já měla hodně vrásky a kamarádka mě poradila AMARYLLIS CENTRUM. Nechala jsem si tam udělat lifitující nitě. Jsem spokojená s prací a všechno semnou probrali. Pernosonál byl velice příjemný, za mě ho můžu doporučit.

hele (Út, 11. 12. 2018 - 15:12)

nitě ti udělají všude. Pokud je ti míň než čtyřicet a potřebuješ nitě, tak je to smutný příběh

M. (Pá, 23. 11. 2018 - 09:11)

Já používám toto sérum s včelím jedem, kys.hyaluronovu a vitamínem E- https://www.001shop.cz/p/serum-manuka-doctor-apinourish-proti-starnuti-30-ml/ . Je skvělé, jen asi není vhodné pro alergiky na včely.

domča (Út, 20. 11. 2018 - 16:11)

Ahoj, já mam celkem dobrou zkušenost se značkou estee lauder :)

petra (Čt, 22. 11. 2018 - 23:11)

no to je už trochu dražší ne? ja bych chtěla tak kolem tisícovky a tohle je spíš kolem dvou mám pocit...

domča (Pá, 23. 11. 2018 - 11:11)

hele já mám pocit, že mě ten krém stál něco málo přes litr...se ještě mrknu, ono asi záleží jaká to je řada a jakej přesně produkt :)

otázka (Út, 20. 11. 2018 - 16:11)

byla na normální cenovou relaci, tak nemachruj

petra (Ne, 18. 11. 2018 - 20:11)

hezký večer, můžete doporučit krém na vrásky v nějaké normální cenové relaci?

? (St, 1. 11. 2017 - 10:11)

Každá pipina má zato, že když na sebe stále plácá kdejaké srágory, že tu bude věčně a bude sexy do 90 let! Co by chtěly? Každá má vyměřeno tolik kolik si zaslouží! A když to vybrala v mládí tak už teďka bude akorát strašit!

strašidlo (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

Zdravím všechna strašidla...nazdááár šéfe

! (Út, 31. 10. 2017 - 17:10)

Zdravím všechna strašidla k dnešnímu svátku! Výhodu mají ty co se nemusejí ani líčit!

Barbora (Út, 31. 10. 2017 - 13:10)

Ještě bych zvážila kvalitní lékařskou kosmetiku. V mladém věku, kdy je pleť ještě pružná to může udělat divy;) Já mám v poslední době v oblibě značku Neauvia - je úžasná.

Reklama

Přidat komentář