Reklama

virózu vyležet, nebo přechodit?

Markéta (Ne, 16. 12. 2018 - 12:12)

Já ho dávám děckám, ale v sirupu, doporučila nám ho pediMUDr.na posílení imunity.

Cilka (Út, 11. 12. 2018 - 13:12)

Já beru preventivně celý podzim a zimu Sambucol www.sambucol-shop.cz/produkty-sambucol/sambucol-immuno-forte-tobolky Musím zaklepat, že se mi vážnější nemoci fakt vyhýbají, maximálně rýma, ale to je teď asi úplně normální.

skákavec (Ne, 9. 12. 2018 - 19:12)

Dle Ovarovy zkušenosti virózu jedině přechlastat.

jo, jo (Ne, 9. 12. 2018 - 19:12)

z virozy se chce hlavně vyspat, pak taky silný kafe a kyselý okurky, než přejde kocovina. Za den je viroza pryč, pokud se člověk do tý doby znovu nevožere do němoty.

Aneta (Ne, 9. 12. 2018 - 18:12)

Já třeba celý rok nejsem vůbec nemocná a potom od září až do března pořád něco. Snažím se jíst hodně ovoce a zeleniny, ale stejně sem pořád na hromadě.

Jana (St, 18. 2. 2009 - 13:02)

Jo, mohla jsem ... když pořád ležíš, na net se připojíš i v posteli, nuda je totiž nuda i když je mi blbě... nejsem zvyklá nic nedělat:-(

Tina (St, 18. 2. 2009 - 09:02)

To Jana: tak to jsi dobrá, když s takovou horečkou, závratěma, zvracením, vším co píšeš, můžeš přispívat do diskuzí...

Jinak ale tebou popisované mužské "to znám, taky jsem byl nemocný" (=trochu mu teklo z nosu) znám důvěrně. :)

Jana (Út, 3. 2. 2009 - 18:02)

Přítel před týdnem trochu pokašlával, jinak neměl teplotu, ležet nemusel, ale pořád hekal jaký je chudáček. Já teď odpadla úplně, mám 40-ky horečky, závratě, bolest hlavy, zvracím a mám průjem a on mi řekne, že on to zná, že byl před týdnem taky nemocný... CO DODAT.

Vždycky je lepší virozu vyležet, to je známá věc, neco přechodíš a můžou vznikout komplikace.

acfff (Út, 3. 2. 2009 - 15:02)

jatak,

Metelescu Blesc (St, 2. 4. 2008 - 23:04)

To bylo dobrý, hujere, s tou POSTELÝ!!!

Honza (St, 2. 4. 2008 - 21:04)

ATB není dobré řešení i když jej všichni doktoři používají. Postel je opravdu to nejlepší co existuje. Teplotu nepotlačovat, ale hodně pít a odlehčit tělu jak se dá. Nejlepší je přejít na měsíc skoro na rostlinnou nízkotučnou stravu, nesolit a vynechat cukr. Maximálně omezit živočišné produkty včetně mléka a mléčných výrobků.
A chce to dobrou výživu, potraviny kde je nejvíce aminokyselin. Pomáhají vhodné potravinové doplňky. Ve změně stravy je velká rezerva. Více na www.aloe-gel.cz

Jana (St, 2. 4. 2008 - 14:04)

Na virózu se neberou antibiotika. Ty nejsou na viry ale bakterie. Pokud je bereš, tak je bereš zbytečně a ještě si to tím zhoršuješ. Na virózu se vylež v posteli, hodně pij a ber paralen nebo ibulgin, orofar.

viky (St, 2. 4. 2008 - 14:04)

Já už dva měsíce se potýkám s dalšíma adalšíma nemocema. V lednu jsem jela na lyže když mi nebylo úplně dobře, sice jsem to zvládla, ale pak jsem dostala antibiotika a týden doma. Od tý doby mám každou chvíli rýmu, pokašlávání jsem se ještě pořádně nezbavila.. Te´d jsem chytla pořádnou virózu a zas antibiotika, tak jsem se rozhodla tohle co nejlíp doléčit. Abych byla konečně naprosto zdravá.

N. (St, 2. 4. 2008 - 14:04)

rada: rozhodně vyležet a pořádně; čím dřív se začne, tím lépe viróza odezní a o hodně dřív,-))

Návštěvník (St, 20. 2. 2008 - 13:02)

Hujere tak to je síla s tím batohem :-))))))))))) fakt mě to k smrti rozesmálo.

Hujer (Pá, 18. 1. 2008 - 21:01)

Nejlepší je to přechodit v postely, nebo aspoň v kuchyni. Udělej si čaj a dej si do něho rum,mléko nebo si dej na záda batoh a choď po gauči

EVA (Pá, 18. 1. 2008 - 20:01)

Raději tomu PŘEDCHÁZET - i správnou stravou.
www.moudrasova.eu

Návštěvník (Čt, 10. 1. 2008 - 19:01)

Vylezet..... znam nekoho kdo taky prechazel, a ted uz mezi nama neni.... 26 let.....Jo, holt srdce nezertuje.

matyna (Čt, 10. 1. 2008 - 19:01)

Poslouchej tělo! Pokud nemůžeš, tak si lehni a spi. Nebo nelež pokud nechceš, ale určitě zvolni tempo. Nemá ale cenu se přemáhat a myslet si jak jsi dobrá, co vše zvládneš; nikdo jiný to neocení a sobě škodíš!

jedna (Čt, 10. 1. 2008 - 15:01)

ježiš, to je zase otázka...jasně, že vyležet. Jestli nechceš skončit na seznamu čekatelů na transplantaci srdce.

Reklama

Přidat komentář