Reklama

Moje 13letá dcera kouří

Vychovatelka.39 (So, 11. 3. 2023 - 18:03)

Výprasková metoda na odvykání kouření funguje skvěle. Sice praktikuji jen na děvčata 18 + ale výsledky to má. Některé maminky dokonce samy navrhnou, aby si dcera zapálila cigaretu a přitom se mi přehla přes koleno a dostala pětadvacet vzrušujících plesknutí na holou. Po výprasku kleknout a druhé kolo. Je to samozřejmě jen jedna z mnoha variant, ale velice účinná.

lucie lagrronova (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Hele JA kourim JE mi 13 a pochopte že to co delaj dospeli a videj to deti tak se opicej mislej si ze jsou borci ale nejsou JA bich vam rekla abiste ji rekla ze to JE skodlivi:-)

Pavel (Pá, 7. 12. 2018 - 06:12)

Mně se nejvíc líbí to pokrytectví některých rodičů, kuřáků, kteří sami v podobných letech začačínali krást cigarety svým rodičům či si je v partě sami opatřovali a s kouřením experimentovali, nikdy kouřit nepřestali (některé maminy ani v těhotenství ne), kouří i před svými dětmi a teď jim vadí, že jejich děti také začínají kouřit...

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 7. 12. 2018 - 07:12)

tam bude nějaké trauma protože drogy slouží k úletu od reality a ta nemusí být vždy IN....taky si myslím,že je to způsob legální sebevraždy,kdy se záměrně ničí tělo,aby nebylo...jenže tito lidé pořád tak nějak hledají pochopení a podporu a jsoui přesvědčeni,že v jádru nejsou zlí...tam bude třeba pomoci odborníka ,jedná se hlavně o děti s problémových rodin,kdy se rodiče hádají,je rodinné násilí,rozvádějí se a při pohlavním zneužívání...je prokázáno,že v drtivé většině se právě z pohlavně zneužitých dětí v dospělosti stávají těžcí narkomani,kuřáci a alkoholici...tudíž to riziko že dítě kterému se rozvádějí rodiče začne kouřit je a je dosti velké....toto jsou ale psychoproblémy¨a ty musí řešit odborníci,aby to dítě nehledalo oporu tam,kde není žádovcí....no a pak je zde ještě jedna skupina a ta je ve většině,že děcko se nudí,neví co s roupama (můj případ v telecích letech) a protože děti jsou neskušené,je třeba jim ukázat správný směr a to,co je správné a co ne...tak na tuto skupinu žádná učená psychologie,ale řácky přes tlamu a škoda rány,která padne vedle...někdy stačí jednou a až budou dospělí,budou za tuto psychologii vděční...to mě teda věřte Pavel...ještě jak jste nastínil kouření rodičů před dětma,tak třeba tito rodiče si v mládí prošli tím co jsem popsal a již s drogou nedokáží přestat...jenže pak mají děti a tam je mateřský cit a proto těm rodičům vadí,že jejich děti kouří...jenže toto je zase dáno špatnou výchovou a je to vina rodičů,kteří krom toho,že jsou zavysláci,jsou i slaboši a zbabělci....no...škoda slov a takové ty řečičky,že jeden kouřil ještě v 90-ti a byl pořád fit jsou špatná propaganda...ano...jsou ty případy,jenže jeden z milionu a ti ostatní kolem něj totálně zničený život,zdraví a fůra peněz v hájičku zeleném...

sardanapal* (Pá, 7. 12. 2018 - 07:12)

A tys byl alkáči kolikrát zneužit ?

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 7. 12. 2018 - 08:12)

pokud nepočítám bolševika,homosexuálního pedofila který mě šmakal do podpaždí jako mladšímu žáku na Spartakiáda 1980 tak ani ne...byl to dospělý dozor a jméno toho gaurera jsem si jako blbé tele nezjistil...nějak mě to nenapadlo...von toho měl ten prasečkář víc..ale protože byl kandidát strany tak mu vše prošlo,tak na toho taky výchovu a řácky přes tlamu,to by pomohlo...na makajícího pedofila pozor,je to škodná a dosti ubližuje..pak není divu,že se traumata řeší v dospělosti měkýma drogama a kouření do toho patří...toto není komentář mimo mísu

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 7. 12. 2018 - 08:12)

anebo někdy stačí ukázat prstem

skákavec (Út, 4. 12. 2018 - 21:12)

i PKD?

Návštěvník (Út, 4. 12. 2018 - 16:12)

Kouřeni cigaret je úplně normální je mi 13 a kourim 3 roky a žáden tak 30 cigaret

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 7. 12. 2018 - 00:12)

nyní je ti 13 a až ti bude kol 45,tak z tebe bude mrzák zralej na kriplkáru...moji známí tak dopadají...kořit to začalo kol 15 a pak to dopadlo tak,že najednou u piva trefenej šlakem,skácel se na podlahu jak žok a měl mozkovou mrtvičku....rozdejchal ji a protože kouřit nepřestal,do roku ho štrejchlo zase a to si na něj již šáhla kosatá,ležel u hrobníka na lopatě,chromák do půl těla a ani žvejkat hubou nehohl,protože mu odumřel mozek ,když byl v bezvědomí se zástavou srdce...krmit ho musela jeho stará jak mimino lžící s tekutou ,nebo rozmixovanou stravou....rozchodil to,ale již do práce nenastoupil,je na nemocenské a do práce ne a ne....toto je jeden případ,ten druhý zase z naší dědiny,kuřák dostal raka a jak nádor rostl,chodil řvát na půdu a myslel si,že o tom nikdo neví a neslyší ho,pak mu z toho hráblo,rakovina jsou nekonečné ukrutné bolesti a tak si hodil mašli.....jo,jo...kouření je ale fakt vodvaz!.Já to ve 13 taky zkoušel,ale dostal jsem od mámy přes tlamu až jsem viděl rudé jiskření a pak mě již tak nějak nešmakovalo,jeden nářez stačil a druhý by nebyl problém,máma byla od rány a nemazala se...nyní jsem ji vděčný...moji vrstevníci mrzáci a k ničemu a pomalu umíraj a já NIC.....chápeš to..?...NIC!...Jsem zdráv,sportuji a je mě echt a cigarety mám za sračky a hnusný utrejch a kuřáky za slabochy...víš jak jsou pak vyuzení...?...Celá ta kůže je taková prošlá čmoudem a purpurová dohněda a přesně tak budeš vypadat,až ti bude 30 jestli nepřestaneš

random typka (St, 2. 2. 2022 - 00:02)

Chtěla bych jen říct že tohle není u všech,moje mamka kouří už od 18,teď je jí 46 a je furt zdravá

Katka (Út, 4. 12. 2018 - 21:12)

jo ono pro nekoho je i uplne normalni umirat mlad

jara (Út, 13. 6. 2017 - 09:06)

Pokud ji budeš nutit aby přestala, tak stejně bude muset chtít sama a pokud to sama nezvládne tak jí zkus nabídnout pomoc. Bohužel to kouření je vysoce návykové, Moje manželka si taky od těch 14 let občas dala cigáro a pak se spolužačkama na koleji začala pálit krabičku denně a dost dlouho to tajila až do 30 let, pk to děti jejím rodiřům vykecaly a byl z toho humbuk, ale fakt strašnej kravál. A i já za to dotal od jejích rodičů lekci, že jsem jim to neřekl že s manželkou máme před nima tajnosti a i pindy, jakto, že já jako spotovec a nekuřák jí to toleruju.

! (Po, 11. 7. 2016 - 12:07)

Už jenom chybí, že taky poliká!

Vanda (Po, 11. 7. 2016 - 08:07)

Je potřeba dávat si pozor na kamarády dětí. U nás na vsi 11-letá dcera kradla otci cigarety a zásobovala děti od 10-13 let. Skoro ze všech se staly kuřáci - závislost u dětí vzniká velmi rychle. Pak už se to s dětma veze - různé krádeže peněz, aby měly na cigára...

pernikova (Po, 11. 7. 2016 - 07:07)

To je toho,ve 13ti uz jsme kouřili pulka tridy,moje vnucka taky kouří je ji 14

ShabbaTot-Jahoda (Po, 9. 9. 2019 - 14:09)

no...má to dítě ale vzor!

lucie lagronova (St, 26. 2. 2020 - 20:02)

Koho ma za vzor tvl je ji 13 a kouri???? Pochopte že si kazi plice atd

ladislav (So, 23. 1. 2016 - 21:01)

Kristyno Ja ji pomuzu prestat kourit cigarety ale to bich musela zacat kourit me miho draka

P Novák Tučapy (Pá, 11. 12. 2015 - 17:12)

Kouření nesmrdi tak jak cokl který zmokne. To je pak nechutný puch takový zmokly cokl.

Reklama

Přidat komentář