Reklama

Trestání kluků

Margita (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

Tak ráda bych svého syna takto potrestala, ale, bohužel, mohu si to jen představovat. Měl třináct a samozřejmě se tohohle nenohu dopustit. Predstavuji si, jak ho spoutávám a to tak, že ho úplně znehybním. Začínám lechtáním na všech místech jeho těla, kromě péra. Poté následuje další mučení. Výprask na zadek a až ho má zčervenalý, tak přikládání žahavých kopřiv. To si aspoň užije. Hlavně to svědění potom. Jo, to jsou jen moje představy. Pořádně mu dát do těla.

Ladis 56 (Ne, 9. 6. 2019 - 15:06)

Ladis 56 (anonym)

V dětství jsem si užíval hry na indiány, zvlášť když jsme vzali nějakého kluka do zajetí…. Hráli jsme si u tety na venkově, na louce u lesa jsme měli stan, bylo mi jedenáct a mým dvěma bratrancům dvanáct. No a jednou když jsme takhle, tábořili, vybaveni čelenkami s peřím, jsme si všimli, že nás z křoví u lesa někdo pozoruje. Na nic jsme nečekali a vyrazili jsme sprintem k němu. Byl to asi desetiletý blonďatý kluk, malý a drobný. Byl by nám utekl, ale zakopl a upadl a tak jsme ho chytili. Odvlekli jsme ho do tábora a řekli mu, že je náš zajatec. Vzpouzel se, nadával nám, ale nebylo mu to nic platné. Povalili jsme ho na zem, bratranci ho drželi a já jsem ze stanu přinesl provazy. Stáhli jsme z něho teplákovou bundu – měl pod ní tričko a pevně mu za zády svázali holé ruce. Pak mu kluci drželi nohy a já jsem mu zul tenisky a sundal jsem mu ponožky a vyhrnul mu nohavice u texasek až ke kolenům. Holé nohy jsem mu pevně spoutal provazem. Musím se přiznat, že to celé pro mě bylo hodně vzrušující, už když jsme toho kluka chytili a když jsem ho zouval do bosa, tak už mi stál pindík…. Náš zajatec, když jsme ho znehybnili přestal nadávat a začal nás prosit, aby jsme ho pustili. Nechali jsme ho spoutaného na zemi a sedli si po indiánsku, abychom se poradili, co s ním uděláme. Dohodli jsme že, že nejlepší trest pro zajatce bude, když bude vyhoněn, a abychom ho pořádně ponížili a potrápili, tak mu budeme honit holého pindíka, ne přes kalhoty a budeme se střídat. A tak jsme to vzápětí udělali. Klukovi jsme stáhli tepláky a pak i trenky až ke kolenům a bratranec pak uchopil do ruky jeho holého pindíka. Zajatec se zmítal tak, že jsme ho s druhým bratránkem museli přidržovat, i když byl spoutaný. Křičel a ječel, né, né, já nechci…. Bratranec mu stáhl předkožku ze žaludu a jemně s ní pohyboval sem a tam. Kluk byl v obličeji rudý jako rajče, celý se zmítal a kroutil prsty bosých nohou…Za chvíli uchopil zajatcův zrudlý pindík druhý bratránek a pokračoval v pomalém honění. Chvílemi mu držel staženou předkožku a trápil ho druhou rukou na holém žaludu. Drbal mu ho nehtem a cvrnkal mu do něj… Nakonec jsem uchopil pindíka do ruky já. Žalud byl hodně naběhlý, rudý a horký. Kluk byl celý zpocený a už brečel. Pořád opakoval, ne, ne. Holé prsty u nohou měl nyní zaťaté. Stačilo pár pohybů kůžičkou sem a tam a kluk se udělal, na sucho, samozřejmě sperma ještě neměl, ale přesto mu vyteklo z naběhlého pindíka pár kapek takové tekutiny. Dnes vím, že to byla tekutina z prostaty, museli jsme ho přivézt k pořádnému orgazmu. Pak jsme zmučeného kluka rozvázali, celý ubrečený popadl boty, ponožky a bundu a bosky utíkal pryč… A já právě prožíval taky velký orgasmus

Michale13 (So, 14. 8. 2021 - 10:08)

Xd

Lukáš (Pá, 19. 4. 2019 - 16:04)

Když jsem chodil do čtvrté třídy, tak mě potrestali moji spolužáci. Při hodině jsem si špital se svým spolužákem a nervózní učitelka, která mě dvakrát napomenula a pak řekla, že nechá kvůli mně celou třídu po škole. A že mi neuškodí, když mi spolužáci trochu domluví… Všichni na mě byli naštvaní a učitelku vzali za slovo a následující přestávku pak s pomocí řemene domlouvali mému nahému zadku. Po zvonění se na mě vrhli a za chvíli jsem ležel na břiše na lavici, od pasu dolů vysvlečený, bosý. Pořádně mi nařezali, brečel jsem, velké slzy mi stříkaly až na zem, až z toho byla loužička.

Sabina (St, 10. 4. 2019 - 17:04)

Zdravím, jsem Sabina a je mi 12. let. Mám osmiletýho bráchu, kterej je pěkně drzej a rád prudí. Nedávno jsem mu nařezala na holou, byly u toho i kámošky, který mi s ním pomohly, daly jsme mu co proto, dovolila nám to máma. Holky za mnou přišly, on ke mně vlezl do pokoje a prudil nás. Byl drzej a sprostej a nechtěl vypadnout. Pak jsem šla za mámou, ona řekla, že už ho má dost a ať ho seřežem a pořádně a klidně na holou. Popadla vařečku a šla se mnou zpátky do pokoje. Tam řekla znovu, ať mu dáme výprask, nechala tam vařečku a odešla. Ondra zblednul a chtěl utíkat z pokoje. Chytly jsme ho, odtáhly ho k posteli a tam jsme ho povalily, na záda a klekly na něho. Já na ruce a holky na nohy. Chvíli jsme ho držely, on se zmítal a vřískal, ale nebylo mu to nic platné. Řekla jsem holkám, ať mu sundají věci od pasu dolů a pak bude bit. Ječel néééé, ale holky mu rozeply kalhoty a začaly mu je svlíkat. Hodily je na zem a pokračovaly ve svlíkání. Sundaly mu ponožky a pak i trenky, přistálo to postupně na zemi. Smály jsme se Ondrášovu malému pindíku a pak jsme ho přetočily břichem dolů. Řekla jsem, že mu každá dáme deset ran na zadek. Natáhly jsme mu ruce a nohy, vyhrnuly mu tričko, já klečela na rukách, jedna kámoška na nohách a ta další ho začala bít vařečkou přes zadek. Řval jako pominutej a začal i brečet. Po deseti ranách se holky prohodily a bila ho ta druhá. Tak pak vystřídala mě a klekla mu na ruce. Já jsem Ondrovi vysázela těch posledních deset ran. Zatímco holky mu dávaly střídavě na obě holé půlky, měl tam červené otisky od vařečky, tak já mu dala pořádně na tu škvírku uprostřed. Řval ještě víc a škubal sebou, že ho sotva udržely. Po bití seskočil vzlykající brácha z postele. Popadl svoje věci a utekl do svého pokoje. Tam pak ještě dlouho brečel.

Lukaš (Čt, 20. 6. 2019 - 10:06)

V jakem to v roce bylo chudak braška necvrknul se nebo nepočural se

Petr (Út, 2. 4. 2019 - 16:04)

Tresty kluků mohou být různé, nejenom bití. Popíšu vzpomínku na trest, který jsem dostal na táboře. Bylo to v 70. letech. Poprali jsme se tam s jedním klukem, docela dost. Vedoucí nás museli roztrhnout. Pak na nástupu jsme si museli stoupnout před nastoupený tábor a čekat na ortel. Nejdřív bylo kázání, že jsme hrubě porušili kázeň a pak přišel trest. Řekli nám, že se oba ihned vyzujeme do bosa a čtyřikrát oběhneme tábor. Bylo dost chladno a po dešti, všude bylo i dost bláta. Bez řečí a se sklopenou hlavou jsme přijali trest. Oba jsme se sehnuli, rozvázali si tkaničky, zuly si boty a sundali si ponožky. Bosí jsme se rozběhli po studené, blátivé zemi. Dostali jsme pěkně zabrat. Doběhli jsme po čtyřech kolech udýchaní, zpocení a s pořádně umazanýma nohama, které nás pořádně studily. Pak jsme se mohli jít umýt a obout.

Návštěvník (Út, 4. 12. 2018 - 23:12)

Dostal nikdo při tradični nadílce obchůzce na Mikuláše od čerta na zadek metlou ?.jo zítra je 5.12.

Návštěvník (St, 5. 12. 2018 - 09:12)

To snad každý ví kolikátýho je,ukazuje to každý mobilní krám.

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

Dělám si prdel, celý jsem...Oki, to tady je vymyšleno 90% příspěvků...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

Dělám si prdel, celý jsem si to vymyslel

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Díky. Vy máte děti? Jistě! Dva syny. Plodím pouze pány lidstva. Se samicemi bych si nevěděl rady ...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Kdyby tady bylo plus, tak...Díky. Vy máte děti?

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já zatím své děti nemám....Kdyby tady bylo plus, tak Vám ho dám ...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

I když jsem to na sobě nedával znát, hodně mě to zlomilo. Být nahý s vyšpulenou prckou před rodiči. V takovém věku. Cítil jsem se pak jako píšeš Křivochcálek a cítím se tak vlastně doteď

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já zatím své děti nemám. Nikdy bych je ale nebyl. Natož nahé a ještě v takovém věku, ve kterém jsem dostal já

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Právě jako pán tvorstva...No vždyť to píšu! Pán tvorstva se neponižuje, ponižují se jenom křivochcalky

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tohle je ale debilní téma!...Právě jako pán tvorstva jsem se ohnutý přes kolena moc necítil. Bylo mi hodně trapně

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tohle je ale debilní téma! Páni tvorstva se NETRESTAJÍ, jsou předurčení! A kdo jim láme páteř debilními tresty je chudák...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já jsem jednou takhle dostal výprask od táty před moji mámou.. Byl jsem ohnutý přes kolena a dostal rukou na holý zadek. Pro ty z vás, kteří výprask v této pozici už dostali, nemusím vysvětlovat, jak je to hrozně ponižující.. Totiž být nahatý a takhle ohnutý přes koleno, jsou vidět i ty nejintimněší části. Čím více je prcina vyšpulená, tím více se roztáhnou půlky a je vidět dírka. pamatuji si, že při tomto výprasku, se mi otec někdy omylem trefil konečkem prstu přesně na dírku. Nebo okolo dírky, prostě jsem to cítil a bylo to strašně postupné. Taky jsem nebyl úplně vykoupaný a prcina mě i trochu smrděla. Za to jsem se hrozně styděl

Reklama

Přidat komentář