Reklama

Muži co touží mít ženská prsa a nevědí jak na to - komentáře

Jahoda (St, 3. 5. 2017 - 12:05)

Chci přeoperovat svůj svraskávající padesátiletý obličej na Brada Pita, moje tělo už mám z fitka. Jahoda

? (St, 3. 5. 2017 - 12:05)

imlantáty nebo ilumináty?

( . )( . ) (St, 3. 5. 2017 - 12:05)

Již po několikáte mě tento příspěvek vymazali a protože vím, že to bude dost lidí zajímat tak to tam dávám znova! Raději si to opiště nebo stahněte, někomu to více méně vadí a dělá vše pro to aby jste tuto informaci nedostali. Jsem zvědav jak dlouho to vydrží než to vymažou!
Prsa jen tak bez nějakého ponižování? Chcete li je myšleno imlantáty, objednejte se do Ústí nad Labem MUDR Vraspírové. Najdete na netu. Prohlédne si vás a dohodnete se jaké by vám pasovali. Upřesní co a jak a pod. Otázka jak zdůvodním že je mám - odpověd to je vaše věc, chtěl jste máte je. Prostě nemusíte na přestavění těla na dívku. Chcete prsa tady je dostanete. Za penízky, snad chápete. Je super... Tak do toho.

jahod (St, 3. 5. 2017 - 11:05)

Jako Brad Pitt!Chci jeho prsa,chodím to fitka,má mezi nimi nádhernou rajcovní úžlabinku,Jahoda

Jan (St, 3. 5. 2017 - 11:05)

Jsem chlap a ženské prsa se mi líbí. To houpání je krásné. Zajímá mě jaký to je pocit když se houpou. Muzete to k něčemu přirovnat? Na pohled je to moc hezky.

Andy (Út, 4. 12. 2018 - 13:12)

Jsem transsexuál a mám už trojky prsa a chci,aby byla ještě aspoň o číslo,nejlépe o dvě,větší. Vždycky jsem je chtěla a tak jsem si je pořídila. Podotýkám,že jsou přírodní,ne umělá,protože to bych ani nechtěla. A jaký je to pocit,mít prsa? Fantastický! Stojí za to vyvinout usílí si je pořídit. Tedy pokud je někdo chce.

Andy (Út, 27. 10. 2020 - 09:10)

Jsem transsexuál a mám už trojky prsa a chci,aby byla ještě aspoň o číslo,nejlépe o dvě,větší. Vždycky jsem je chtěla a tak jsem si je pořídila. Podotýkám,že jsou přírodní,ne umělá,protože to bych ani nechtěla. A jaký je to pocit,mít prsa? Fantastický! Stojí za to vyvinout usílí si je pořídit. Tedy pokud je někdo chce.

Pavel (Ne, 6. 1. 2019 - 23:01)

Ahoj, taky bych moc chtěl větší prsa, ale mám strach, že používáním různých přípravků bych ztratil erekci.

Ahoj (Ne, 6. 1. 2019 - 23:01)

Fytoestrogeny jsou dobrý kompromis. Červený jetel, izoflavonový koncentrát ze sóji, pueraria mirifica. Všechno je to už dneska k mání v tabletách, jako potravní doplněk.

helčo (So, 15. 4. 2017 - 21:04)

A proč myslíš, že to není jen naše věc? Vy když se rozhodnete si nechat předělat prsa nebo pindu, tak je to jenom vaše věc. Tak proč by to jako mělo být jiné? Snad máme stejná práva a nebo zase jenom vy budete rozhodovat o nás? Jó u vás je to vše normální a běda když se pro něco rozhodneme bez vás! Vy můžete nosit cokoliv i mužské oblečení a doplňky a běda když si vezme něco ženského na sebe muž. To vyvádíte jak pominutý a už jsme všichni úchyláci. K sobě už tak krytický nejste to jenom k mužům tak se potom nedivte, že muži také přestávají být k vám benevolentní!

helča (So, 15. 4. 2017 - 19:04)

Jak je vidět...
Myslím si. že to asi není jen Vaše věc jak se rozhodnete.

Alí (Pá, 14. 4. 2017 - 22:04)

Jak je vidět není nás zrovna málo? To se jen zase někomu nehodíme do tabulek a průzkumů. Proč je u nás s tím tolik problému? Proč nám stále někdo musí házet klacky pod nohy? Když po nich toužíme, tak proč to podle nich nejde. Jinde je to běžné. V dnešní době už nejsme jen figurka do uniformy pro armádu a tam se jim prsa nehodily! Je to snad jenom naše věc jak se rozhodnem?

!!! (Pá, 14. 4. 2017 - 00:04)

Prsa jen tak bez nějakého ponižování? Chcete li je myšleno imlantáty, objednejte se do Ústí nad Labem MUDR Vraspírové. Najdete na netu. Prohlédne si vás a dohodnete se jaké by vám pasovali. Upřesní co a jak a pod. Otázka jak zdůvodním že je mám - odpověd to je vaše věc, chtěl jste máte je. Prostě nemusíte na přestavění těla na dívku. Chcete prsa tady je dostanete. Za penízky, snad chápete. Je super... Tak do toho.

APT (Čt, 13. 4. 2017 - 13:04)

Nevyznám se v tom, asi jsem divny ale moc bych chtal ženský prsy na svém těle chtěl bych to houpání a podprsenky. Holkám ty prsa závidím

!!! (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Věř a tvá vůle tě definityvně vyléčí!

hasič (Pá, 31. 3. 2017 - 07:03)

Věřím lékařům a myslím, že jizvy na chlapovi jssou v pořádku. Sami s kámošema si ukazujem kdo má víc pochroumsanou nohu z hokeje a motocyklu. Nejvíce by mne dožralo, že mi nerostou chlupy na hrudníku a na zádech.

Kecáš (Pá, 31. 3. 2017 - 00:03)

A už si někdy viděl jak takový kluk po odoperování prsou vypadá? Tak měsíc po operaci to ještě jde ale potom. Hotovej tankodróm! Až zmizejí všechny otoky tak se teprve ukážou všechny ty propadliny. Mluvil jsem s několika kluky a žádnej by na to nikdy již znova nešel. Každej si myslel, že bude moci chodit v létě bez trička, chodit se koupat a ono to nejde. To by raději měli spátky ty kozy! Každej se ale nechá nachytat jenom jednou!

hasič (Čt, 30. 3. 2017 - 15:03)

Muž by si měl pořídit prsa až v důchodu, protože je obránce vlasti. Ve válce, která si myslím někdy bude mu nebude pasovat mundur. Aco Vám říká gynekomastie, kterou někteří mužové trpí. Nechávaj si prsa odooperovat. Muž je muž a hotovo.

Slavek (Čt, 30. 3. 2017 - 13:03)

A to se na nic neptá jenom je udělá? To je Teda bomba. Jak dlouho to trvá myslím od první návštěvy do chvíle co se mi budou kozy pohupovat na hrudi?

Slávku (Čt, 30. 3. 2017 - 13:03)

Prsa jen tak bez nějakého ponižování? Chcete li je myšleno imlantáty, objednejte se do Ústí nad Labem MUDR Vraspírové. Najdete na netu. Prohlédne si vás a dohodnete se jaké by vám pasovali. Upřesní co a jak a pod. Otázka jak zdůvodním že je mám - odpověd to je vaše věc, chtěl jste máte je. Prostě nemusíte na přestavění těla na dívku. Chcete prsa tady je dostanete. Za penízky, snad chápete. Je super... Tak do toho.

Reklama

Přidat komentář