Reklama

Erotické prádlo

Lea (Ne, 10. 2. 2019 - 18:02)

Dívala jsem se na jejich výběr a mají toho fakt hodně www.e-kondomy.cz/catalogsearch/result/?q=pasante. Co se týče tvého dotazu, tak rozdíl v tloušťce kondomu je pro chlapa hodně znatelný, čím tenší tím větší citlivost a požitek ze sexu ... logicky

Fanny (Ne, 3. 2. 2019 - 16:02)

Počkej, co to jsou ultra tenké kondomy? Je v sexu s nimi nějaký rozdíl? Nebo to pozná jen chlap?

Jana (So, 19. 1. 2019 - 14:01)

Tak jsem si tam už objednala a přibalila jsem i ty super tenké kondomy Pasante, tak snad bude mít přítel radost, díky moc.

Evka (Pá, 18. 1. 2019 - 15:01)

Já jsem si objednávala už tak 6 různých oblečků z e-kondomy.cz, a také to co bylo na fotce, tak to přišlo a z normálních kvalitních materiálů.

Vanda (Čt, 17. 1. 2019 - 14:01)

Ojj ... s jakým eshopem máte tak špatné zkušenosti ? Je pravda, že oblečky mám sice jenom dva, ale to co bylo na fotce, tak mi přišlo i v balíčku, takže si nemůžu stěžovat. Kupovala jsem si je přes eshop ekondomy, kdyžtak mi sem pak pisněte na jaké ty stránky si dávat pozor :)

Jana (Čt, 17. 1. 2019 - 10:01)

Přesně to samé se mi stalo také, na obrázku to vypadá velice luxusně, ale co přijde je hrůza a děs, kolikrát se stydím si to na sebe vůbec vzít.

Katka (St, 16. 1. 2019 - 12:01)

Máte někdo zkušenosti, odkud se dá objednat kvalitní erotické prádlo? jednou jsem si objednala kalhotky s dírou, abych udělala manželovi radost, stálo mne to 360 korun, ale to co přišlo, tak kdybych to viděla, nedala bych za to ani 50....

Mia (So, 5. 1. 2019 - 16:01)

Latex mě docela láká ale nevím jestli se v tom člověk moc nepotí :/ to bych zase nerada, jako postavu na to mám a vím že v tom budu vypadat dobře, ale zatím se mi nepodařilo najít kousek co by mi padl do oka

M (St, 2. 1. 2019 - 16:01)

Vy se tomu branite-nekteri, ale takovy latex na Vasem tele a na tele partnerky pozvedne sex a milovani do nadoblacnych vysin, kdy zapomenete dychat. Proc se lidi branite latexu,igelitu, nylonu-vzdyt sex v nem a s nim je uzasny. Musite byt otevreni pro nova dobrodruzstvi a zazitky a potom zapomenete chvilemi i dychat. Je to neco jineho nez sup sup po tme pod perinou, ale rozhodne je to treba pro nekoho perverzni, tak rozhodne krasne. Zkuste a uvidite.

Michal (St, 2. 1. 2019 - 15:01)

Krasny lidi zadny eroticky pradlo nepotrebuji. Krasna mlada zena je porad krasna i v obycejnym pradle a hezkej kluk s hezkym telem vypada super i v obycejnych trenkach.

Verča (Út, 1. 1. 2019 - 22:01)

Ty jo, ta to ses dobrá rajda. My jsme s manželem 13 let a pořád nám to klape. Jasně, sem tam nějaké rozptýlení, právě i erotickým prádýlkem, ale na milence jsem ani nepomyslela.

zuzka (Ne, 23. 12. 2018 - 18:12)

nosím ero prádlo ale né kvůli manželovi ale kvůli milenci a to je pak nářez

Kamilka (Po, 10. 12. 2018 - 18:12)

Erotické prádlo ocení snad každý muž, eshopů jsou mraky, párkrát tu někdo zmiňoval ekondomy, takže rozhodně neprohloupíte, když něco pořídíte, ať už třeba sexy učitelku, policistku....

Simča (So, 8. 12. 2018 - 20:12)

Někdo tu psal o e-kondomech a tam toho mají mraky :D .. já bych třeba volila klasiku zdravotní sestřičku v bílém latexu nebo nějakou sexy micku v černém ;)

Kateryna (Čt, 6. 12. 2018 - 21:12)

Já jednou překvapila manžela erotickým prádlem a od té doby to vyžaduje pořád. Jsem si říkala, jestli ho pro změnu nepřekvapit nějakým erotickým kostýmem? Jen nevím jaký vybrat, co se pánům líbí nejvíce?

Dana (Pá, 14. 12. 2018 - 13:12)

Dobrý den, já doporučuji kostým školačky, nebo sestřičky. Mému příteli se teda hodně líbily.

Sia (Pá, 21. 12. 2018 - 17:12)

A tady ty tématicky oblečky berete kde a kolik taková sranda vyjde ?

Bibbi (Ne, 2. 12. 2018 - 19:12)

Nn, nezkouším. Já už tak nějak vím, jakou velikost mám. Já jsem si oblíbila shop e-kondomy.cz a tam už prostě vím, jakou velikost mám :)

Silvie (So, 1. 12. 2018 - 21:12)

Kde ho nakupujete ? Objednáváte si ho nebo jdete normálně do nějakého sex shopu a tam si to jako zkoušíte ? To si moc dobře teda nedovedu představit. Asi bych se propadla jak bych se styděla

Ale proc (Ne, 2. 12. 2018 - 23:12)

by se mela stydet. Vzdyt to neni zadna jeptiska, proste kupuje si trochu rajcovnejsi pradelko a co je na tom? Vzdyt jsme snad lidi. No a doma ho po premachnuti povesi na balkon, nebo na snuru na zahrade, at vidi sousedky, ze neni zadne B a kluci z okoli budou take zirat a mit inspiraci k honeni. Ja se stydel, kdyz jsem si sel nekdy v 15ti koupit damske silonove puncochace, ale to uz je promlcene a byla trochu jina situace. A dnes jsou lidi v sexu uplne nekde jinde, protoze to zije, prichazeji ruzne podnety a tak se na ne lide snazi reagovat. Kdyby nekdo pred 30ti roky propagoval anal se zenou, tak ho nejspis upali na hranici. A dnes to neni problem. Zalezi co se komu libi, co ho vzrusuje a v partnerskem sexu hlavne to na cem se ti 2/az 3/ shodnou. Pokud ma na to nekdo puritansky nazor, tak je to dano prisnou vychovou a partnerem-partnerkou/vetsinou vericim/ ktery-a byli take prisne vychovani a nejradeji soulozi jen po tme a pod perinou. A pak se stane, ze ten prubojnejsi, kteremu nestaci ta klasika jako pred 50 roky tomu druhemu utece za necim zajimavejsim a necim zivejsim. A dobre mu tak.

Reklama

Přidat komentář