Reklama

erekce v saune a nudapláži

Zuzi (Pá, 30. 11. 2018 - 01:11)

Já na nuda schválně kluky dražším aby se jim postavil

Honza (Pá, 30. 11. 2018 - 15:11)

Zuzi, jak to děláš?

Marek (Ne, 14. 5. 2017 - 14:05)

Erekce v saune a na nuda plazi je v pohodě, já už jich tam měl...

xxx (St, 22. 2. 2017 - 17:02)

Jsem poměrně mladý, tedy v...A co ony jak reagujou?

Sauna (Čt, 16. 2. 2017 - 07:02)

Jsem poměrně mladý, tedy v sauně se mi postaví několikrát za průběh. Nemám za co se stydět je to normální projev těla. A popravdě mi to dělá dobře, moje povoláni vyžaduje abych o sebe dbal a je velmi prijemne když na me a moje stojící pero kouká partička 30tek. Samozřejmě dělám ze nic, ale proč bych z toho neměl mít radost.

Luk (Út, 14. 2. 2017 - 18:02)

Mě se ve společny sauně taky postavi, ale neřeším to.

nudista (Po, 30. 12. 2013 - 14:12)

Já jsem jednou jel autem na nudu. Teda jel jsem tam víckrát. Ale jednoho krásnýho dne vodpoledne, v době, kdy už vodtamtud navopak spousta lidí vodjíždí a vodchází, se stala ta věc, že po tý cestě proti mně šel kluk s frajerkou, kerá neřešila, že na nudě už neni a že vokolo sou davy lidí, a vesele s úsměvem si vykračovala nahoře bez. Měla teda docela malý kozy, tak dvojky, ale stejně... Samozřejmě neznám podrobnosti - ňák mě nenapadlo se jí zeptat, jestli to je schválně, nebo jestli jí třeba ten vrchní díl někdo neukrad. Možný je všechno. Ale spíš to vidim tak, že to bylo schválně, a potom vo kus dál, kde už byla ňáká vesnice, si ten vrchní díl navlíkla. Mně se ňák nechtělo to votočit, jet zpátky a počkat si tam někde, abych viděl, jestli se nehodlá voblíknout. Takže nevim, kam až takle došla.

Kluk nahatej nebyl - měl krat'asy.

Sára (Út, 2. 2. 2016 - 22:02)

Tak tenhle sexistický...Filipe, hezký, vtipný a zároveň smutný. Smutný, protože pravdivý. A když pravdivý, tak nic lichotivého pro nás ženy. Naštěstí i mezi námi jsou ale takové, které mají rády nejen svého partnera, ale i sex s ním, a dokonce i sex jako takový.

jinak (Út, 2. 2. 2016 - 21:02)

to samotný téma, to zrovně slušňáky přitahovat nebude. Netvrdím, že to čtu proto, že tu čekám vyjádření slušných lidí. Spíš se tu dají čekat různí prasáci.

no a co s tím, (Út, 2. 2. 2016 - 21:02)

Aha, začínám se na těchto...asi to je pravda, většina příspěvků by se dala smazat a diskuze by měla lepší kvalitu. Komu to vadí, tak ať to tu nečte, nepíše sem. Jinou radu nemám. Tady to nejsou vážný rady, spíš tu někteří exhibujou. Já to čtu jako relaxaci, ne jako poučení. Jako odpad mi přijdou i některý články, přesněji reklamní odpad, případně stokrát omílané věci.

FilipJerkOff (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

Nejsmutnější zvířátko...Tak tenhle sexistický příspěvek mě vyprovokoval k tomu, že jsem vyplodil stejně sexistickou odpověď, ačkoli mi to není vlastní. Takže milá Miladko, počti si:

Žena je smutné stvoření.
Stará se o své koření,
Jen když s ní někdo se ožení,
Hlavně bez zájmu o ženy.

Bez zájmu o její prsíčka,
Ta ať jí hlavně nehýčká,
Jen ať jí říká „kočička“,
Večer však bolí ji hlavička.

Muž zatím koupelnu obložil,
Večer by potom rád souložil.
Mnohý však sexu se nedožil,
Chtíč svůj radš na jinou odložil.

Žena je smutné stvoření.
Chtěla by mužovo dvoření,
Ale když muž se s ní ožení,
Mužův chtíč začne být zbořený.

S nezájmem ženy se potýká,
Častokrát bližší je putyka.
Mužství mu stále však natýká,
Tak s lehkou ženou si zatyká.

Hrdě ji mužstvím svým oblaží,
Olíže ochotně podpaží,
Tam někde v horním podlaží.
Výkonem svým se pak nabaží.

Žena je smutným stvořením.
Muž by chtěl být jejím kořením,
Ona však stále jen oře ním,
Rozkoš mu dává jen spoře, vím.

Neváhej, ženo, muži dát,
Aby se přestal užírat.
Začne mít hned tvou kůži rád,
Když dáte svému loži řád.

Jestli chceš s mužem dlouho žít,
Musíš s ním také souložit...
Nemusíš, musíš chlavně chtít.
On tě pak za to bude ctít.

Žena je zvláštním stvořením.
Muž chce však být jí kořením.
Chce si jí líbit dvořením,
Pak ona ať si oře ním.

Oliwerek (Út, 2. 2. 2016 - 18:02)

Mě nejvíce vzruší, když...Aha, začínám se na těchto stránkách orientovat. Asi tak 10% vážných odpovědí, jinak samé trollování, rádobyvtipný anonymní exhibicionismus, trapný komentáře mimo mísu a vyjadřování postoje, že je někdo chytřejší než úplně všichni ostatní. Tak například Jebač srn ze SRN je sice vtipnej nick, ale neregistrovanej, a to co tu napsal, tak za to bych ho poblil, kdyby to měl myslet vážně. Asi jsem fakt mladý ucho a potřebuju čas, abych si na trollisty zvyknul..

Jan (Po, 1. 2. 2016 - 10:02)

hromada nahoty je nesexy,...To si nemyslím.
Představte si muže kolem padesáti, otce od rodiny, spořádaný člověk. Na nudapláži uvidí cizí ženu, pětky prsa se houpou jak vyklepává deku. Ohne se aby zvedla tašku a zezadu jí kouká pipina. Myslíte že se mu nepostaví když manželka nemá zájem o sex?

Mýlíte se, Jane (Po, 1. 2. 2016 - 10:02)

Neříkej jak nahota...hromada nahoty je nesexy, narozdíl od nahoty naznačené.

Jan (Po, 1. 2. 2016 - 10:02)

Neříkej jak nahota opačného pohlaví s tebou nic nedělá.
I Cecilka vzpomínala jak blonďák byl jak nebožtík Alois a to jí bylo přes 70 let.

ale houby (Po, 1. 2. 2016 - 10:02)

Velká výhoda nudismu je...nudismus nemá se sexem nic společného.

Jan (Po, 1. 2. 2016 - 09:02)

Velká výhoda nudismu je okamžitý přístup k pohlaví když je chuť. Klasická situace z filmu. Manžel chce sex a manželka má ráno stání jenže manžel má stání teď.
Celý den ležet nazí na pláži plné nahých těl a nemoci se jeden druhého dotýkat je nepochopitelné.
A ještě čekat až po večeři a sprše kdy touha možná opadne a sex probíhá jako každý jiný večer.
Občas je vidět jak muž na nudapláži příjde zezadu k partnerce, chytí jí za prsa a líbá krk nebo ona si všimne zvedajícího se penisu a jako na vodítku jej vede za penis za skálu kde vzrušení vystupňuje pocit že náhodný kolemjdoucí může něco vidět.
Nebo si svoji ženu vyfotit nahou je lepší jak stereotyp manželské ložnice.

Petr (Po, 1. 2. 2016 - 08:02)

A když máš erekci a...Naprostý souhlas.Když se to dělá trošku skrytě a nejsou tam děti tak si myslím že to nevadí. Byli jsme taky v Chorvatsku na kousek za pláži a žena mě ho občas vykouřila a nebyli jsme rozhodně jedinej pár co si tam takto hrál.

Milan (Ne, 31. 1. 2016 - 13:01)

Aby se nepředváděl že na...buď trochu tolerantní. Když chlapovi vystříkne bez honění, s tím jde těžko něco dělat. Mohlo by ti vadit, kdyby si ho před tebou honil. Když se mu jen postaví a sám vystříkne, tak za to nikdo nemůže.

IGNACIUS (So, 30. 1. 2016 - 13:01)

POKYNY PRO ŽIVOT V BEZBOŽNÉ DOBĚ:
http://mec-pravdy.blogspot.cz/

Reklama

Přidat komentář