Reklama

Ve 13 bez sperma?

Steve (Pá, 10. 11. 2017 - 16:11)

Jak vypadá cca moč snad víš ... Tak teče nebo neteče? Myslím že moč neteče, totiž klasicky čůrat to před orgasmem či při ani nejde :-)

Anonim (Pá, 10. 11. 2017 - 07:11)

Zajdi s tím k lékaři ...Když onanuju tak mě při výstřiku vyteče jako první taková hustči a bílé vypadáto jako sperma ale po pár sekundách úž vystřikuju asi tu moč

Steve (Pá, 10. 11. 2017 - 00:11)

Zajdi s tím k lékaři ...

Anonim (Čt, 9. 11. 2017 - 22:11)

Ahoj je mi 15 let a nemám zádné sperma při onanování vystřikuje moč nevíte čím to může být

Dominik (Pá, 29. 9. 2017 - 02:09)

Ahoj je mi 13 a při erekci Mám 16 cm není to moc?

Steve (Po, 4. 9. 2017 - 17:09)

Nech bejt, ted' to stejně k ničemu nepotřebuješ. Než budeš mít kloudnej pevnej vztah s nějakou slečnou, tak to jistě už bude dávno vše vpořádku.

Najdi si jiné aktivity ... I to jablko musí jednou dozrát, nech mu tedy čas na to dozrátí. Nic víc, nic míň.

Pokud do 17 to bude stejný, tak pak bych zašel k sexuologovi či urologovi aby poradil.

Jakub (Ne, 3. 9. 2017 - 21:09)

Ahoj kdyz si honim tak pochvili vystriknu ale pak uz jakoby ztratim chut na to si honit az zas po chvili nevite co stím

... (Pá, 11. 8. 2017 - 15:08)

Dobrý den je mi 14 let a...a orgasmu dosáhneš? Projde tě penisem několika vteřinové brnění?

Pepa (Čt, 10. 8. 2017 - 21:08)

Dobrý den je mi 14 let a nemám sperma chtěl bych se zeptat co s tím mám dělat ? a neváte čím to je ?

mamka (St, 1. 8. 2018 - 22:08)

Mému synovi je 12 a taky si ho furt honí a určitě i stříká, protože vždy na záchodě je celé prkénko špinavé. :) A myslím si, že je to normální.

Neřeš (St, 1. 8. 2018 - 21:08)

Je mi 12 a vždy když masturbuji tak vždy vistříknu asi tak po 4-5 minutách je to normální ?

luci (Út, 27. 11. 2018 - 16:11)

Opravdu to neřeš , někteří chlapi stříkají i dříve , někteří později. Doba erekce od počátku k ejakulaci , chceš-li k výstřiku je velice individuální. Dá se říci ,že jsi průměr.

Anonim (So, 23. 6. 2018 - 22:06)

Kokot 123 a co teda vystřikuje š když ne sperma?

... (Po, 6. 3. 2017 - 20:03)

Ahoj je mi 14 a pořád...a orgasmu dosáhneš? Projde tě penisem několika vteřinové brnění?

Radek (Po, 6. 3. 2017 - 20:03)

Ahoj je mi 14 a pořád nestříkam.. Je mozne ze po 2 lete lecbe stim neco muze byt dekuji..

Kokot 123 (St, 16. 5. 2018 - 22:05)

Je mi 14 a stále nemám sperma je to problém?

Anonim (Čt, 5. 4. 2018 - 21:04)

Masturbátor193 takový problém mám asi taky alě mě se to sperma možná začíná tvořit dřív sem měl asi jenom moč ale dnes když vystřikuju tak první vystříknu takovou bílo tekutinu a když pokračuju tak už stříkám moč

luci (Út, 27. 11. 2018 - 16:11)

Navštiv lékaře , vypadá to na špatnou funkci prostaty. Možná ,že se to upraví vývinem samo, ale je to neobvyklé. Jdi raději na vyšetření , aby se případně problém nezanedbal. Tvoje schopnost oplodnit ženu by totiž mohla jít "do kopru".

Miki (Út, 27. 11. 2018 - 17:11)

Vis Luci ja byl za ty suche orgasmy rad, protoze me mamka "odlozila" do pokoje prarodicu a temer do puberty mi na noc davala pliny, az kdyz jsem zacal ejakulovat, tak nastal problem jak ty posemene pliny vyprat. Bylo celkem vhodne se po onanii a ejakulaci spermatu do plen pocurat, jak je psano v nejake nemecke prirucce pro milovniky plinek, protoze ty curanky odmoci to semeno a lip se ty pliny vyperou i v ruce, ale musi se stejne namocit. A ze jsem prichazel x let do kontaktu s kuzi a temi igelitovymi kalhotkami, ktere jsem mel prilepene na bocich, protoze latkove pliny jsem mel vlozene mezi nohama a z toho igelitu se uvolnuje rakovinotvorny ftalat, nebo vic ftalatu. A maji i nejaky vliv na hormony a plodnost. A take tim nosenim plen do puberty jsem si prehrival sourek, takze mi nemohly spravne dozravat spermie. Ale na ty roky v plenach vzpominam rad, vlastne s malou prestavkou si je musim davat dodnes. Prvni ne, ale druhou manzelku jsem uspesne 2x oplodnil, deti jsou uz dospele. Ftalaty me take zatim nezasahly a tak si nasazuji pliny pro nejake to obcasne pocurani a jsem klasik, takze jedine latkovky-ty nejvetsi, co se daji koupit a pres ne jeste igelitovou plinu a vysoke gumove kalhotky se sirokym rozkrokem-to mam moc rad, chrani me to i vzrusuje, kdyz se pres ten mekky igelit hladim mezi nohama, tak se mi to libi. Ale to mi delala i moje byvalka, kdyz mela sve dny a rano mi dala ciste pliny a ty ospermiovane dala vyprat. A dekuji Ti-rad bych Te poznal, ze jsi tu aktivni na vice diskusich a celkem mas rozumne nazory. Nevim kolik Ti je, ani to neresim. Kazdopadne Ti Luci dekuji. Cauky. M

... (Ne, 1. 4. 2018 - 23:04)

Muze mi dojit sperma kdyz...naopak, když masturbuji několikrát denně, tak mívám paradoxně silnější orgasmus při slabších výronech sperma

Reklama

Přidat komentář