Reklama

Nosim damske plavky

Pete (Ne, 18. 8. 2019 - 18:08)

Tak proč ses neozval když sem ti psal?

To (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

bys chtěl, aby ti ten druhý na těch tvých jednodílných plavkách vystřihl část látky kryjící tvou řiť? Nejsi potom spíš tranďák?

Pete (Čt, 4. 7. 2019 - 17:07)

Ne rozstrihl škoda plavek. Jen odsunul a zasunul :). A ne nemyslím že tranďák. Nechodím jako ženská venku.

Jan (Po, 1. 4. 2019 - 21:04)

Ahoj nedalo mi to a zase jsem si koupil jednodílné dívčí plavky bleděmodré z růžovými puntíky.Dnes jsem se slepil na holku a oblíkl si naostro legíny a holčicčí tričko.Šel jsem tak nakoupit do supermarketu a ptom hned do akvaparku,tam jsem si oblíkl nové dívčí plavky a 1,5 hod.se vnich koupal a jezdil na tobogánu.Nevnímal jsem divné pohledy ostatních lidí,plavčík mě mevyhodil a tak jsem si to parádně užil. Jan.

Jan (Po, 1. 4. 2019 - 21:04)

Ahoj nedalo mi to a zase jsem si koupil jednodílné dívčí plavky bleděmodré z růžovými puntíky.Dnes jsem se slepil na holku a oblíkl si naostro legíny a holčicčí tričko.Šel jsem tak nakoupit do supermarketu a ptom hned do akvaparku,tam jsem si oblíkl nové dívčí plavky a 1,5 hod.se vnich koupal a jezdil na tobogánu.Nevnímal jsem divné pohledy ostatních lidí,plavčík mě mevyhodil a tak jsem si to parádně užil. Jan.

Jan (Po, 26. 11. 2018 - 21:11)

Zase jsem byl v aquaparku v dámských plavkách ,pindíka jsem měl slepeného do pipiny měl jsem krásnou čárku ale i přesto mě plavčice vyhodila z dámských sprch.Už to dělat asi nebudu. Jan.

otázka (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

Nevím, jestli je rozumné, aby volové nosili dámské plavky

Radek (Po, 19. 11. 2018 - 08:11)

Koupil jsem si spodní díl dámských plavek (pestrobarevný včetně růžové) a nikdo se na mne divně nedíval. A pokud si něco pomyslel, je mi to fuk :)

pierko (So, 30. 3. 2019 - 14:03)

Ahoj tiez nosim spodny diel plaviek ak sa chces navzajom podelit o foto napis mi na [email protected]

Kamil V. (So, 11. 7. 2020 - 08:07)

Já nosím taky spodní díl dámských plavek do bazénu a když mám náladu, tak si berou dámské menstruační kalhotky na plavání

Petr (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

A jaký máš jednodílný

Jan (Ne, 28. 10. 2018 - 23:10)

Včera jsem byla aquarku zase jako holka v celkových plavkách a v dámských spchách jsem si to užila

Návštěvník (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Tak do aquaparku sem si v jednodilkach ještě netroufl. Asi proto že nehodlám shodit vousy ala Gimli

Míra (Ne, 28. 10. 2018 - 13:10)

Dobry den je mi 17 a snad uz...Taky mám rádk dámské plavky a v noci občas spím ve svých plavkách s krátkými nohavicemi

Hlustvisihák (Pá, 20. 10. 2017 - 18:10)

Já taky a když si k tomu vezmu gumáky a slamák tak je to tipťop eňoněňo.

rado (Pá, 20. 10. 2017 - 14:10)

Objednal jsem si ještě...ahoj ...mozes mi napisat na email [email protected] tiez rad damske plavku

To (St, 27. 9. 2017 - 18:09)

je mentalne retardovana osoba.Jsem zvedavy,jak dloho tvuj koment tady vydrzi,protoze Plenkar umi zaridit,aby negativni komenty na jeho osobu byly rychle smazany. To, ze je ducha mdleho a z tech plinek mu uz preskocilo je tady na doktorce vseobecne znamo.

Plenkar (St, 27. 9. 2017 - 15:09)

no to je fakt, to by Ti...je mentalne retardovana osoba.

Plenkar (St, 27. 9. 2017 - 02:09)

A proč ho nosejí některé...no to je fakt, to by Ti zensky nikdy neodpustily, protoze uz jsi jiste ve veku, kdy jsi poznal, jake jsou to namachrovane, zle a zradne bestie. Ja si napriklad koupil takovou neznou rozkosnou podprsenku 80/A a pritelkyne, ac bezne nosi 75/B mi ji vzala a zacala ji nosit.
Ale jako plavky jsem si ted objednal pruhledne celoigelitove rychloschnouci, ale abych nebudil pohorseni u vody, tak si do nich budu muset vzit jeste detskou plenu, ktera sice neni rychloschnouci, ale kdyz ji dukladne vyzdimam a mezitim si vezmu jinou, tak mi ta mokra mezitim uschne, pritom ja ty suche muzu mit klidne i 4 i vice, takze budu stale v suchem. A pritelkyne se uz tesi na ty ksichty lidi okolo, az mi bude na dece davat suchou plinu misto te mokre.

Fi-do (Ne, 24. 9. 2017 - 15:09)

Objednal jsem si ještě dámský spodní díl plavek tohoto názvu. Plavky roxy mix adventure surfer -PQF0/royal blue. Včera mi přišly, hned jsem si je vyzkoušel, sedí perfektně a mají trochu vykrojený zadek.

Reklama

Přidat komentář