Reklama

Náušnice u kluků?

Jitka (Po, 12. 11. 2018 - 23:11)

Můj syn taky nosi náušnice od školky a teď je mu 10 a stále je má v ouskach

nemyslím (St, 10. 10. 2018 - 09:10)

Jitko, a Ty co urobis kvoli...že by na jitku myslel tím že si dá náušnice které ona nemá ráda. myslet může pravačkou a bez náušnic. spýž ho celý život omezovala a nabytá svoboda mu uvolnila ruce. nebo to bylo natruc.

Miquele (St, 10. 10. 2018 - 02:10)

Mně se náušnice u chlapů...Jitko, a Ty co urobis kvoli nemu?Mozno prave tymi nausnicami si Ta chcel stale pripominat a mysliet na Teba v tazkych dnoch. Neber mu to, co chces Tya le dopraj mu to, co chce on...a budete obaja stastni.

Jitka (Po, 8. 10. 2018 - 11:10)

Mně se náušnice u chlapů nelíbí. Můj muž si je dal při našem odloučeni. Byla jsem v šoku. Dnes se snažim ho získat zpět, ale náušnice mu musím ač nerada tolerovat. Pomalu si zvykám a doufám že až se vše urovná, tak že je kvůli mně sundá.

Tony (So, 24. 11. 2018 - 12:11)

Mně se náušnice u chlapů nelíbí. Můj muž si je dal při našem odloučeni. Byla jsem v šoku. Dnes se snažim ho získat zpět, ale náušnice mu musím ač nerada tolerovat. Pomalu si zvykám a doufám že až se vše urovná, tak že je kvůli mně sundá.
....................................................................................................................................................................................................................
Nevím, zda je rozumné dychtit po takovém, kterému jsou ty náušnice milejší než ty.

Roman (So, 1. 12. 2018 - 11:12)

Ty jsi asi nepochopil že on žýije sám, tedy si dělá c chce. třeba až ona ho získá spátky, tak je kvůli ní sunda. jasně tam píše že se snaží ho získat, né že jsou spolu.

Tony (So, 1. 12. 2018 - 13:12)

Vůbec nekapíruješ, co jsem tu napsal.

Marie (So, 24. 11. 2018 - 12:11)

Tak to už chápu, proč od tebe odešel. Nebí Tvuj majetek. Nech ho žít.

Miquele (Ne, 7. 10. 2018 - 14:10)

líbí se mi náušnice....Roman chod do toho a daj si usi prepichnut. Moja zena tiet bola najprv proti, no potom sa jej to aj zapacilo a sama mi nausnice kupila. Prekvap ju a casom sa jej to aj zaoaci. Vela stastia.

Roman (Út, 2. 10. 2018 - 12:10)

líbí se mi náušnice. chtěl jsem si propíchnout uši, ale mojí ženě se to nelíbí. takže kvůli ní je nemám. kdyby svolila dám si je hned.

Zumbatek (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Náušnice u kluků jsou pěkný

Petra (Pá, 28. 9. 2018 - 10:09)

moje kamarádka dala svému...Co mu dals5 kruhy

míša (Čt, 27. 9. 2018 - 19:09)

moje kamarádka dala svému synovi propíchnout uši už když byl malý. dobře to snášel, moc se mi to líbí a vím že jestli buu mít kluka tak mu také dám náušničky jako miminku. myslím že to je lepší.

Petr (Čt, 27. 9. 2018 - 15:09)

Tak pokidbbude mít normální klucici pecky tak proč ne ale ja viděla i kluky co ve školce nosi nausnicky s kaminkem vyloženě holcici a to mi přijde úterý

Jan (Čt, 27. 9. 2018 - 12:09)

podívejte se kolem sebe co...Já jsem si naušnice nechal dát až v dospělosti úplně v pohodě mám buď stříbrné kamínky to je když chci být za takovýho frajera a nebo Nosím černý kulatý placatý prostě to co chci si tam prdnu

dnes ne (Čt, 27. 9. 2018 - 09:09)

A nebojíte se reakce okolí...podívejte se kolem sebe co kdo nosí. jak vypadají holky a jak kluci. myslím že dnes to nikoho nepozastaví. je to běžné.

Jirina (St, 26. 9. 2018 - 22:09)

jsou koupené. větší pecky...A nebojíte se reakce okolí ?

(St, 26. 9. 2018 - 18:09)

A jake mu koupitejsou koupené. větší pecky s bílím kamínkem.průměr asi 5 mm.
když bude chtít hned ty tak půjdeme na píchnutí k doktorce a jestli to pár týdnu vydrží s obyč peckama, tak na nastřeleni. záleží na něm.

jirina (St, 26. 9. 2018 - 13:09)

Náš 8 letý syn dostane...A jake mu koupite

Petra 34 (St, 26. 9. 2018 - 07:09)

Náš 8 letý syn dostane náušničky o víkendu k narozeninám. dlouho si je přeje, protože se chce podobat svému fotbalovému vzoru. Po delším uvážení jsme se rozhodli mu vyhovět. Dnes se na to tak nekouká. Takže když je chce.

Reklama

Přidat komentář