Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Bobrik (St, 21. 11. 2018 - 08:11)

Včera po dvou pivech ve sprše obrátím bobříka nahoru a teplý prout stékal od hlavy dolů dost dobrý pocit ale je toho málo.

aneta (Út, 20. 11. 2018 - 15:11)

počůraná jsem přišla ze školy. Chtělo se mi cestou a pustila bych to venku někde za rohem, ale byla šílená zima a sněžilo tak jsem si myslela, že dojdu.
když jsem odemykala hlavní dveře a druhou rukou si držela pipinu, a stejně jsem to nevydržela a začala hned čůrat. rychle jsem si sedla na bobek a čůrala tak, ale kalhoty jsem si už nesundala, protože to hodně šlo a nešlo to stopnout a byly stejně mokrý.
Nikdo naštěstí z mnou domů nešel a tak jsem ten trapas prožila bez ostudy a tím, že jsem se počůrala v sedě, byla jsem mokrá hlavně na pipině a zadečku a trochu nohy.

qx (Pá, 30. 11. 2018 - 21:11)

a hlavu taky

Anetaa (Pá, 30. 11. 2018 - 20:11)

Aneto taky docela trapas mno, ale v te tride to je proste horsi

Katka (Út, 13. 11. 2018 - 22:11)

Já v 10 letech. Když jsem šla že školy a dojídala svačinu a pití jsem vypila skoro celé. Jdu do bytu a najednou zjistím že je zamčeno a nikdo není doma takže musím počkat na bráchu. Najednou se mi chtělo ale strašně chtělo čůrat. Snažila jsem to držet ale já potřebovala víc víc a víc. Do toho se mi chtělo docela i kakat ale to se dalo vydržet. S kríženíma nohama jsem se to snažila vydržet ale uz jsem nemohla. Začala jsem učůrávat a potom jsem se počůrala celá. Měla jsem na štěstí sukni a silonky takže docela v pohodě. Ale já to mám tak že když se vyčůrám o to víc se mi chce kakat. Sedla jsem si a svírala půlky. Nakonec brácha přišel šli jsme do bytu já jsem utíkala na wc a hovínka že mě lítali měla jsem průjem. Takže to dopadlo nakonec dobře.

Anetaa (So, 3. 11. 2018 - 21:11)

jeje Miku a to jste meli taky takovou kravu ucitelku, ze te nepustila curat ani tu holku, no ta to aspon vydrzela, takze bez ostudy. Vis v tom buse a pak na stredni to je docela jina situace, tam si clovek muze zajit, te holce v tom buse uplne stacilo, aby poprosila ridice a na stredni to nehrozi tam v pohode na zachod muzes, proste na zakladce je to o hodne horsi, zeptas se nepusti te, to vubec nemuzes srovnat, kdyz te nepusti a ty hodinu trpis a pak to pred vsema pustis jen proto, ze ti krava nedovoli na zachod,a ze nejake zenske sou jelita a stydi se rict, tak to jim dobre tak.

mik (Čt, 15. 11. 2018 - 04:11)

Jsou situace , kdy ti ridic busu odmitne zastavit a i kdyz by ,tak je malo zenskych co budou curat pred celym autobusem a tech jelit jak pises je podle meho nazoru docela dost a nedivim se tomu , mrkni na diskuzi v jakou nejnevhodnesi chvili jste potrebovali na zachod...i kdyz by tam byly jen ze ctvtiny prispevky pravdive tak je jich porad hodne

Anetaa (Pá, 16. 11. 2018 - 19:11)

mno Miku to je mozne, ze nekteri ridici nezastavi, ja mela vzdycky stesti, ze v ohode zastavili, ale proste nemuzes srovnat kdyz ma nekdo moznost se vycurat byt i pred celym busem s tim kdyz te debilni ucitelka nepusti a ty se pocuras pred celou tridou, vsak to znas sam, to ste taky meli takovou blbku ucu, ze te proste nepustila curat ani tu holku, ta to aspon vydrzela.

Patas (So, 3. 11. 2018 - 01:11)

wow,tak tady čtu...jsem fanoušek omorashi a wettingu do kalhotek,jeansů atd.(jen koukat já aktivně NE)Je tu nějaká slečna co by o tom seriozně vyměnila pár slov mailem?.Díky
Patrik.

mik (St, 31. 10. 2018 - 11:10)

Aneto zazil pocural jsem se v 2,tride pri hodine ,ale moc si na to uz nepamatuju , zato si pamauju jak se v 5 tride chteelo pri hodin spoluzacce a znam i holku co se pocurala v autobuse kdyz se vraceli v 9 tride ze skolniho vyletu a pred tridou se na zakladce v pozdejsim veku pocuralo vic lidi a i na stredni se to stalo nekomu , nezapomen ze i v dospelosti jsou zeny co se stydi rict ze si potrebuji odskocit a radeji se to snazi vydrzet

Aneta (St, 31. 10. 2018 - 06:10)

Aneto to prece nic nen v 1,...Ty si skvely Miku, vubec si nepochopil, ze na stredni natozpak na vysoke si muzes odskocit kdy chces takze Ti pocurani ve skole nehrozi, a ucurnout si nekde venku, je uplne jina situace, nez to pustit ve tride pred spoluzakama, jen z duvodu ze te debilni ucitelka nepustila curat, navic uz je ostuda jak na tebe ostatni koukaji, kdyz se snazis vydrzet, a potom kdyz to syci na celou tridu tak je to teda poradne trauma, takze s tim pomocenim v dospelosti to vubec nemuzes srovnattakze bud rad, ze si to nrzazil, ze si narazil na normalni ucitelky a ne vykramane kravy

mik (Út, 30. 10. 2018 - 19:10)

teda Tome, to te obdivuju, ze...Aneto to prece nic nen v 1, 2, a i v 3, tride se pocualo dost holek i kluku , horsi je kdyz se ti to stane v 12-15 nebo treba na stredni nebo na vysce a pises ze to bylo pred 30 lety je dost zen co se jim to stane i mezi 30-40 vek v tom neni podstatny naopak v tom skolnim veky nejsou vsechny organy jeste vivinye a memas takovou vydrz a vuli jako v dospelosti a i dospelym se to stava jen se jen tak nepriznaji ,,

Aneta (Po, 29. 10. 2018 - 20:10)

Taak ja se naposledy pocural...teda Tome, to te obdivuju, ze to takhle beres, mi se stalo v podstate to same a bylo to fakt hrozne do dneska je mi spatne kdyz si na to vzpomenu a to uz je vice nez 30 let, presne jak pises chvilinku pred zvonenim se ozval sycivy zvuk a me uz to tak strasne dole bolelo, ze sem si ani nevsimla ze curam, az kdyz sem citila ze se podemnou rozleva priserne horka voda

mik (Ne, 28. 10. 2018 - 22:10)

Ivano mozna napred to prerusovani zkousej pri tech prvnich priznacich, tedy s temi 250 ml, to zadrzovani do krajnosti ,jsem kdesi cetl ze se ma delat obden, pri kazdodennim pretezovani se sverac prilis oslabi a mela by jsi si to zkouset pridavat postupne a kdyz uz nejde vydrzet tak takovou psychickou pomoci , jeste ctvrt hodiny jeste 10 minut jeste 5 minut jestli mas max 350-400 tak to treba pravidelnym treningem dostanes na ten pul litr, coz je vlastne povazovano za plny mechyr , to ze nekdo vydzi i trojasobek te nemusi odrzaovat ono by se melo i to zadrzeeni alespon na chili nez dobehnes zlepsit doma si taky muzes pomahat i rukou nebo vsemi prostrdky

ivana (Ne, 28. 10. 2018 - 15:10)

Tak jsem byla na vyšetření močového měchýře. Nechala jsem se přivézt manželem, v 8 hod. jsem ale na řadu nešla, opravdu se počítalo se skoro s 2 hodinami od vyprázdnění měchýře, ale sestřička mi řekla, pokud budu nutně potřebovat, nemám chodit na WC, ale zaklepat, že mne mohou vzít hned, byly by škoda aby se vyšetření muselo odložit. Když jsem viděla na WC hned se mi ulevilo. Když na mě řišlo nucení, chtěla jsem už klepat, ale sestra mě zrovna pozvala a já to do vyšetření vydržela. Měla jsem to ještě na speciálním Wc držet, ale to už nešlo. Když jsem ale z ordinace jela do práce, asi tři čtvrtě hodiny, zase se mi začlo chtít, málem jsem to nevydržela. Minulý týden zkoušeli, kdy mám začátek nucení, vypila jsem v čekárně litr a když jsem začala mít nucení, změřili to. Byla jsem ještě na CT ledvin a tím se mi vyšetřování ukončilo. Bohužel opravdu mám zmenšený močový měchýř, prý možná po nějakém zánětu a oslabené pánevní dno po porodu a hlavně prý psychickou nadstavbu. Moment spuštění tzv.nedobrovolné mikce, tedy kdy to neudržím je asi 350-400 ml. Problém je v tom, že počátek nucení je kolem 250- 300 ml, připočtou se k tomu ty nervy, mohu se po prvním pocitu nucení do půl hodiny počůrat. Mám doporučené cvičení pánevního dna, mám zkoušet při močení to zastavovat a chodit na toaletu až budu mít silné nucení, zpočátku aspoň doma. To zastavení močení mi vůbec nejde, přesně co tu píšete, patřím mezi ty, kterým jak povolí svěrač močák se vyprázdní celý. Některé ženy se třeba připočůrají při cestě na WC ale většinu ,,donesou". To má smysl vložka, u mne i při menším měchýři skoro půllitr nic nezamaskuje.

pedro3366 (Pá, 26. 10. 2018 - 12:10)

Stačí pokec. Já se začala...Ja som mal problém pre ktorý som mal plienku, ale aj po vyliečení som sa k tomu vrátil preto že sa mi to zapáčilo. Môžeme si písať súkromne mailom? Poslal by som ti aj nejaké fotky ak by si chcela.

Posteklimta ta (Pá, 26. 10. 2018 - 11:10)

Ahoj. Ktorej babe sa páči počuras sa a rada s tým experimentuje doma prípadne aj vonku? Napíš na [email protected]

Sabinka (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

Ahoj Sabinka. Mne sa to...Stačí pokec. Já se začala počůrávat do plenek nejprve z pragmatických důvodů. Časem se mi to však i zalíbilo. Holt jsem se naučila spojit příjemné s užitečným :-)

pedro3366 (Čt, 25. 10. 2018 - 07:10)

Je tu někdo komu se líbí...Ahoj Sabinka. Mne sa to páči. Chceš si o tom písať, alebo aj meniť fotky?

Sabinka (St, 24. 10. 2018 - 14:10)

Je tu někdo komu se líbí počůrávání do plenek?

Reklama

Přidat komentář