Reklama

Velký pytlík - malé kuličky

xx (St, 18. 1. 2006 - 12:01)

sara: ty by si potrebovala dakeho predpubertalneho chlpca. asi nemas normalny sexualny pud

OMBUDSMAN (St, 18. 1. 2006 - 04:01)

Nekterym zenam se velmi libi dlouze vysici pytle muzskych varlat, jine to zhnusuje.Kdo ma pravdu?Najdete si toho sveho a budte stastne.

Sára (Út, 17. 1. 2006 - 19:01)

Souhlasím s Renatou, taky jsem si stáhla z netu fotky chlapů po kastraci a musím říct, že jim to tam dole opravdu sluší líp. Pytlík se stáhne do sebe a jakoby zmizí. Pak ještě oholit a samotný penis by super vynikl. Toto vám pánové, zejména staršího věku, kterým ten "útvar" tam dole už plandá a visí, mohu jedině doporučit. Třeba se brzy objeví nové odvětví plastické chirurgie, no uvidíme...

Petra (Út, 17. 1. 2006 - 14:01)

tak tohle je fakt bombastický téma, už dlouho jsem se u PC tak nezasmála :o) Jinak - mně pytlíky nepřijdou vůbec ošklivé; jestliže se mi ten chlap líbí, tak na něm miluju vše. Spíš je to takový roztomilý legrační útvar, to je fakt. Obzvlášť když je takový olysale chlupatý :o)))) A že je zbytečně velký, na to co ukrývá, to mi taky přijde.

prober (Út, 17. 1. 2006 - 12:01)

Gypsi má pravdu, Renata (pokud je reálná) je vymaštěná. Ne pro svůj názor (budiž), ale pro tu hlášku o touze po souloži s kastrátem.Stejně je zvláštní, jak vkus některých žen směřuje k co největší asexualitě mužského těla. Přijde mi zvláštní, když určitá skupina žen zavrhuje všechno co dělá chlapa chlapem, jako ošklivé: ochlupení, vousy, koule, apod. Co takhle hladký a hygienický nafukovací panák s vibrujícím penisem..?

Gypsi (Út, 17. 1. 2006 - 01:01)

Jinak ještě k Renatě, je ti známá činnost hormonů v mužském těle a tušíš alespoň vzdáleně co je produkuje? Zřejně nemáš sebemenší ponětí, proč harém hlídali eunuši.

Strojnik (Út, 17. 1. 2006 - 00:01)

Otazka:proc se v jakemkoli clanku o cemkoli o letadlech z toho letadla okamzite stava "STROJ"?!Nehody, nouzova pristani, technicke stavy a zavady, letecke udalosti, je to jedno... O letounu je nadale vzdy psano coby o STROJI.Nehoda autobusu?! Vzdy a v celem clanku porad autobus. Auta, kamiony, kobajny, vsechno zustava. Jedna-li se vsak v clanku o letadlo, toto se vzapeti po uvodniku stava STROJEM.Jedna se o nejake novinarske klise, fetis, uhranuti, posednuti?Za uspokojujici a opodstatnene vysvetleni tohoto fenomenu predem dekuji.

Gypsi (Út, 17. 1. 2006 - 00:01)

A mají hezký hlas, jsi zapoměla dodat. Já bejt tvým synem, požádal bych o okamžité umístění do jakéhokoli ústavu. Jsi nebezpečná chlapečkům! Jde z tebe hrůza.

Renata (Po, 16. 1. 2006 - 21:01)

Mam tady par obrazku chlapu po kastraci a vypada to fakt mnohem lip. Pytlik se scvrkne a samotny penis krasne vynikne. Docela me laka milovani s takovym chlapem.

Lenka (Po, 16. 1. 2006 - 20:01)

Souhlasím s Kóré, pytlík je vážně to nejošklivější místo na chlapském těle. Přitom má tak drahocenný obsah a je takhle na ráně. Viděla jsem jich celkem dost a je fakt, že chlapi jsou tam dost nesouměrný, kuličky jim různě visí, vyklánějí se, mají nepravidelný tvar a jsou nestejně velké. Je to vážně divný útvar. Myslím, že vetšinu holek pánské šourky nezajímají, proč taky ? Důležitý je penis a jeho spolehlivost. To co s prominutím plandá za ním, tu to zaleze, tu vyleze, mě nezajímá.

Jeane (Po, 16. 1. 2006 - 14:01)

A nema tam treba voperovane nahrady??? Jinak normalni varle muze se prirovnava k velikosti svestky. Jinak pokud je muz bez varlat (nasledkem nemoci ci urazu voperovavaji se tzv nahrady) Zdar!

Kočička (Po, 16. 1. 2006 - 14:01)

Tak to je mi tě fakt líto:)))

jos (Po, 16. 1. 2006 - 13:01)

jasne, maly pytlik a gulky ako lieskovce

Kóré (Pá, 13. 1. 2006 - 15:01)

Pánové, bez urážky, ale pytlík je suverénně nejošklivější část mužského těla....:) Čím je menší a pevnější, tím lépe....Vytahané pytle jsou pěkně odpudivé.

jojo (Pá, 13. 1. 2006 - 11:01)

no odkedy mi narastli, nevidim v tom velku vyhodu, az na to, ze vacsie lepsie vyzeraju a draha ma co drzat v rukach pri milovani

Jana (Pá, 13. 1. 2006 - 10:01)

Blbost. Nesnasim chlapy, kterym se mezi nohama klati pytel jak od brambor.

prober (Pá, 13. 1. 2006 - 10:01)

Pořádné koule = pořádný chlap! :o)

Gypsi (Čt, 12. 1. 2006 - 21:01)

Chceš souložit, nebo hrát kulečník? I v kulečníku by koule mohly být malé, větší, koneckonců i šišaté, ale podstatné je přece pevné, kvalitní tágo!

Olga (Čt, 12. 1. 2006 - 21:01)

Mám takový jeden postřeh z pánského rozkroku. Je tu spousta diskusních fór o holčičích rozměrech tam dole a u pánů se to soustřeďuje jen na velikost penisu. Co se takhle podívat chlapům "pod ocas" ? Měla jsem už víc než deset kluků, můj současný milenec má však velmi divný "pytlík". Je takový velký a široký. Ukrývá přitom v sobě jen malinké "kouličky" - tak 2,5 cm vysoké a 1,5 cm široké. Jsou dost od sebe vzdáleny a jen tak se tam povalují. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo z kluků tam něco podobného a holek, jestli některá nějakého takového měla. Je to normální ? Díkes.

Robertd3 (So, 15. 6. 2019 - 12:06)

Někdy to tak je. Ale když js budeš příteli pravidleně nakopávat, tak se mu ty kouličky zvětší.

Reklama

Přidat komentář