1856 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jirina (anonym)
Náš 8 letý syn dostane...A jake mu koupite
26. Září 2018 - 13:03
už (anonym)
A jake mu koupitejsou koupené. větší pecky s bílím kamínkem.průměr asi 5 mm. když bude chtít hned ty tak půjdeme na píchnutí k doktorce a jestli to pár týdnu vydrží s obyč peckama, tak na nastřeleni. záleží na něm.
26. Září 2018 - 18:54
Jirina (anonym)
jsou koupené. větší pecky...A nebojíte se reakce okolí ?
26. Září 2018 - 22:33
dnes ne (anonym)
A nebojíte se reakce okolí...podívejte se kolem sebe co kdo nosí. jak vypadají holky a jak kluci. myslím že dnes to nikoho nepozastaví. je to běžné.
27. Září 2018 - 9:17
Jan (anonym)
podívejte se kolem sebe co...Já jsem si naušnice nechal dát až v dospělosti úplně v pohodě mám buď stříbrné kamínky to je když chci být za takovýho frajera a nebo Nosím černý kulatý placatý prostě to co chci si tam prdnu
27. Září 2018 - 12:37
Petr (anonym)
Tak pokidbbude mít normální klucici pecky tak proč ne ale ja viděla i kluky co ve školce nosi nausnicky s kaminkem vyloženě holcici a to mi přijde úterý
27. Září 2018 - 15:27
míša (anonym)
moje kamarádka dala svému synovi propíchnout uši už když byl malý. dobře to snášel, moc se mi to líbí a vím že jestli buu mít kluka tak mu také dám náušničky jako miminku. myslím že to je lepší.
27. Září 2018 - 19:35
Petra (anonym)
moje kamarádka dala svému...Co mu dals5 kruhy
28. Září 2018 - 10:38
Zumbatek (anonym)
Náušnice u kluků jsou pěkný
1. Říjen 2018 - 23:02
Roman (anonym)
líbí se mi náušnice. chtěl jsem si propíchnout uši, ale mojí ženě se to nelíbí. takže kvůli ní je nemám. kdyby svolila dám si je hned.
2. Říjen 2018 - 12:21
Miquele (anonym)
líbí se mi náušnice....Roman chod do toho a daj si usi prepichnut. Moja zena tiet bola najprv proti, no potom sa jej to aj zapacilo a sama mi nausnice kupila. Prekvap ju a casom sa jej to aj zaoaci. Vela stastia.
7. Říjen 2018 - 14:17
Jitka (anonym)
Mně se náušnice u chlapů nelíbí. Můj muž si je dal při našem odloučeni. Byla jsem v šoku. Dnes se snažim ho získat zpět, ale náušnice mu musím ač nerada tolerovat. Pomalu si zvykám a doufám že až se vše urovná, tak že je kvůli mně sundá.
8. Říjen 2018 - 11:53
Miquele (anonym)
Mně se náušnice u chlapů...Jitko, a Ty co urobis kvoli nemu?Mozno prave tymi nausnicami si Ta chcel stale pripominat a mysliet na Teba v tazkych dnoch. Neber mu to, co chces Tya le dopraj mu to, co chce on...a budete obaja stastni.
10. Říjen 2018 - 2:27
nemyslím (anonym)
Jitko, a Ty co urobis kvoli...že by na jitku myslel tím že si dá náušnice které ona nemá ráda. myslet může pravačkou a bez náušnic. spýž ho celý život omezovala a nabytá svoboda mu uvolnila ruce. nebo to bylo natruc.
10. Říjen 2018 - 9:29
Jitka (anonym)
Můj syn taky nosi náušnice od školky a teď je mu 10 a stále je má v ouskach
12. Listopad 2018 - 23:36
Návštěvník (anonym)
holčičí - s pecičkama?
13. Listopad 2018 - 7:53
Návštěvník (anonym)
Odpověď na holčičí - s pecičkama?
Zlaté s kaminkem
16. Listopad 2018 - 7:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zlaté s kaminkem
To ako tie detske s cervenym kamienkom?
19. Listopad 2018 - 9:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To ako tie detske s cervenym
Ano ty
24. Listopad 2018 - 0:26
Návštěvník (anonym)
Nejlepší jsou pro kluky ty holčičí s pecičkami.
24. Listopad 2018 - 8:19
Marie (anonym)
Odpověď na Mně se náušnice u chlapů
Tak to už chápu, proč od tebe odešel. Nebí Tvuj majetek. Nech ho žít.
24. Listopad 2018 - 12:18
Tony (anonym)
Mně se náušnice u chlapů nelíbí. Můj muž si je dal při našem odloučeni. Byla jsem v šoku. Dnes se snažim ho získat zpět, ale náušnice mu musím ač nerada tolerovat. Pomalu si zvykám a doufám že až se vše urovná, tak že je kvůli mně sundá. .................................................................................................................................................................................................................... Nevím, zda je rozumné dychtit po takovém, kterému jsou ty náušnice milejší než ty.
24. Listopad 2018 - 12:45
Roman (anonym)
Ty jsi asi nepochopil že on žýije sám, tedy si dělá c chce. třeba až ona ho získá spátky, tak je kvůli ní sunda. jasně tam píše že se snaží ho získat, né že jsou spolu.
1. Prosinec 2018 - 11:19
Návštěvník (anonym)
Chlapečkům je nejlepší dávat náušnice s pecičkama aby co nejdříve pochopily jaký mají gender přesto, co mají mezi nohama.
1. Prosinec 2018 - 13:20
Tony (anonym)
Odpověď na Ty jsi asi nepochopil že on
Vůbec nekapíruješ, co jsem tu napsal.
1. Prosinec 2018 - 13:21
Magda (anonym)
My teď jsme se odstěhovali do Švýcarska a tady skoro všichni kluci nosi náušnice tak jsme našemu osmiletému dali píchnout taky aby nebyl za outsidera nosi zlaté moje když jsem byla mala a taky má tu velkou nausnici ve tvaru naberacky ta je tady in u kluků no proste jiný kraj jiný mrav zato holky tak často jak u nás náušnice nenosí
19. Duben 2019 - 8:59
Anonym (anonym)
Odpověď na My teď jsme se odstěhovali do
Do Appenzellu?
6. Květen 2019 - 13:29
Roman (anonym)
Chci se podělit o svoji zkušenost. Od mala když sestra dostala náušnice se mi líbili. Chtěl jsem je též. Máma mi vysvětlila že né že je nosí jen holky. Pochopil a akceptoval. Když jsem za pár let viděl v televizi kluka s náušnicí, znovu jsem šel za mámou, že chci také. Tehdy mi to už rozmlouvala vážněji. Na učnáku mi to již natvrdo zakázali. Léta mi to zakazovala moje žena. Dnes jsme rozvedeni a já si nechal propíchnout obě uši. Obje proto že mi to příjde normální a přirozené, jedno je jen machrovina 80 let. Nosím je již delší dobu a jsem spokojený. Cítím se dobře a mám pocit že ke mně prostě patří, Nejde jen o parádu ale o vyjádření sebe svého názoru. Do ted jsem se cítil anonymní. Je to velmi příjemný pocit a jsem rád že jsem si je dal.
10. Květen 2019 - 15:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Do Appenzellu?
Ano tam. Zajímavé tu je že kluci naší náušnice vpodatate pořád ale holky všechny ne. My tomu našemu jsme nechali propíchnout obě uši tak to tu kluci mají a dostal do uší zlaté náušnice co byly ještě po mě z dětství napřed fnukql že vypadá jak holka ale jak pochopil za nějakou zldobu že to tam je tak normální tak mu to nevadi. Musí se prostě přizpůsobit když tady chceme žít
26. Květen 2019 - 12:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano tam. Zajímavé tu je že
A dala by si mu tie nausnice aj keby ste sa neprestahovali do Svajciarska?
28. Květen 2019 - 9:03

Stránky

Přidat komentář