Reklama

Hmotnost v 16ti letech

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Také je prý důležité zpevňovat střed těla, vnitřní svaly pánevního dna atd., ty totiž drží celé tělo a určují mu to držení těla, které pak využije člověk v sportu.Alkohol samozřejmě obsahuje prázdné kalorie a u tučných lidí se nerozkládá a neváže v tucích, takže je člověk snadno alkoholem omámený a patrně dříve se stane i alkoholikem než např. stejně vážící svalovec.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Sám mám potíž zhubnut, je to běh na dlou trať.
Hubeným se pár kilo hubne lépe, jdou si zaběhat před večeří a ani nemají velký hlad a když je čeká dobré jídlo, které respektuje sportovní parametry, nemají šanci ztloustnout.
Dost problém jsou diety, to vůbec dle mého nejde. Jedině změna životního stylu, netlačit na pilu, nechtít vše hned a nepřetěžovat se.Jakmile je sport příliš intenzivní, je to o získání síly a ne o hubnutí.A hladovění vede jen k hlaďáku a intenzivním jezení po sprortu, takže to výsledek nepřinese.
Lidi si koupí kolo a rvou to s nadváhou do kopců, opět nevhodné.
Diety mohou být dokonce nebezpečné, např. ketodieta, prý z vás je cítit aceton na 5 metrů, to selský rozum pochopí, že to může být jedovat.Navíc to zažívání, přeci strava nemůže správně procházet tělem, co mozek, který "jede na cukry" a cukry aktivizují ráno člověka do akce, zvláště, když "tahá" taková kila.
Nejlepší jsou zdraví mladí a hubení, co nijak zvlášť nejedí, nesportují a nemají problém s váhou a nikdy neměli a mají to naprosto zadarmo a prodávají jakési výživové produkty, které stojí tisíce a jsou to nějaké tyčinky nebo co hůře nějaké prášky , které by se snad měli pít jako kokteil, no takový hnus.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Jsou přeci děti, které mají obézní rodiče, nebo jednoho z nich, případně žijí sami v nukleární rodině s jedním rodičem, zpravidla obézní matkou, která se užírá a přeci také nemůže dítěti jídlo upřít, když sama se cpe od rána do večera.
V takovém případě by měla zakročit BARENVERT a matku poslat na odvykací léčbu a dítě do lázní pro obézní děti, kde by mělo odvykací režim.
Dítě najednou je dospělé a má 150kg a zpravidla přijdou větší požadavky a zajídá je a s jídlem nepřestane jako dosud.Nakonec má 180kg a uvědomí si, že nemá potenci, nemá šanci na partnera, nemůže mít sex, nemůže mít děti, rodinu, nedojde dál než na nákup, nemůže vůbec nic dělat kromě počítače a jídlo je jeho jediným zážitkem.
Navíc ne všechny děti dokážou z této hmotnosti zhubnout.
Když už se do tohodle dostanou, je to o moc těžší, často neřešitelné, představa, že to každá dokáže je mylná.
Osobně jsem viděl dítě, 12 let a mělo fakt 80-100kg,ten kluk měl výšku 150-160cm a jeho normální výha měla být tak o 30-50kg nižší.
Dítě dostalo od matky peníz a šlo na koupaliště.Tam si koupilo oběd a vzápětí jsem ho viděl zas jíst langoš. Matka prý jezdí nakupovat taxíkem, protože je tak obézní.

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 21:08)

Jsou přeci děti, které mají obézní rodiče, nebo jednoho z nich, případně žijí sami v nukleární rodině s jedním rodičem, zpravidla obézní matkou, která se užírá a přeci také nemůže dítěti jídlo upřít, když sama se cpe od rána do večera.
V takovém případě by měla zakročit BARENVERT a matku poslat na odvykací léčbu a dítě do lázní pro obézní děti, kde by mělo odvykací režim.
Dítě najednou je dospělé a má 150kg a zpravidla přijdou větší požadavky a zajídá je a s jídlem nepřestane jako dosud.Nakonec má 180kg a uvědomí si, že nemá potenci, nemá šanci na partnera, nemůže mít sex, nemůže mít děti, rodinu, nedojde dál než na nákup, nemůže vůbec nic dělat kromě počítače a jídlo je jeho jediným zážitkem.
Navíc ne všechny děti dokážou z této hmotnosti zhubnout.
Když už se do tohodle dostanou, je to o moc těžší, často neřešitelné, představa, že to každá dokáže je mylná.
Osobně jsem viděl dítě, 12 let a mělo fakt 80-100kg,ten kluk měl výšku 150-160cm a jeho normální výha měla být tak o 30-50kg nižší.
Dítě dostalo od matky peníz a šlo na koupaliště.Tam si koupilo oběd a vzápětí jsem ho viděl zas jíst langoš. Matka prý jezdí nakupovat taxíkem, protože je tak obézní.

Anonym (So, 10. 11. 2018 - 10:11)

Me je 16 a vazim 32kg...... bojim se ze je to anorexie ... ale Pan Buh mi dopomahej ze ne ....

Marketa (So, 10. 11. 2018 - 15:11)

Já mám 50 kg a jsem štíhlá, takže 32 je asi opravdu moc málo, jestli nemáš nějak extrémně malou výšku. Jak jíš? Proč vážíš tak málo?

! (So, 6. 12. 2014 - 10:12)

120Kg !!

Návštěvník (Ne, 9. 8. 2020 - 20:08)

jseš v piči dej surrend ff 15

kulturista (So, 6. 12. 2014 - 10:12)

To je hodně, i když oba měří 190. Třeba Silvest Stalone má 93. A to je dost namakanej. A v 16ti neměl 90 ani Arnold Schwarzeneger.

(So, 6. 12. 2014 - 00:12)

ještě mi nebylo 16,ale myslím,že potimální váha je kolem 90 kg (pro kluka) a 85 kg (pro holku)

re: (So, 28. 4. 2012 - 21:04)

Nevim,kde ti to měřili,ale...Tak žíly na rukou budou vidět i když budeš tlustej protože je tam kůže hodně tenká...4 procenta tuku ? Trochu málo..chlap má mít 10 až 20 procent tuku..žena 20 až 30 procent..všeho moc škodí i svalů..

kulturista (So, 28. 4. 2012 - 20:04)

Dobrý den, je mi 16let a...Nevim,kde ti to měřili,ale podíl svaloviny přes 50% při tví výšce a váze je blbost. To by znamenalo přes 40% tuku. To by byla už morbidní obezita. Ale to bys měl nejmíň přes 100Kg. Nejde o váhu,ale o podíl tuku. Já třeba posiluju,měřim 190cm,vážim 98 a mám 3,8% podkožního tuku. Kůži jak list papíru. Nejjednoduší měřítko je,když nemáš vidět břišáky a žíly,tak si tlustej.

Jan (So, 28. 4. 2012 - 17:04)

Mě je taky 16, měřím 182-3 a vážím 83 kg :) a nepřipadám si tlustej

Gulaš (Po, 31. 10. 2011 - 23:10)

Dobrý den, je mi 16let a při svých 184cm vážím 77 kilogramů.. Hodně sportuji a podíl svaloviny mám přes 50%hmostnosi, není i přes to tato hmotnost na můj věku trochu příliš?

Reklama

Přidat komentář