Reklama

Plenky v pubertě

Eliška (anonym) (Út, 14. 4. 2020 - 11:04)

Dobrý den,taky jsem jedna z lidí (dětí) kteří v pubertě nosí pleny (je mi 13) jenže já je nosím protože mi je to příjemné,miluju pocit když se vyčůrat do pleny a pak jsi tu teplou plenu nechám na sobě. Nějakým způsobem mě to vzrušuje. Ale problém je že se toho chci zbavit, ale nejde to, prostě nejde přestat. Ale bojím se to komukoliv říct protože se za to stydím a bojím se reakce okolí. Byla bych moc ráda kdyby jste mi ňejal pomohli nebo jsi o tom se mnou popsali. Předem moc děkuji

Default User Image
Kali (Ne, 15. 10. 2023 - 14:10)

Ahoj sice nejsem v pubertě ale měl jsem stejný problém 

Kuba (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Ahoj Eliško dříve jsem měl ten samý problém napiš mi na mail a můžeme to spolu vyřešit.
[email protected]

Z (Čt, 24. 9. 2020 - 13:09)

Z

Pro Z (Čt, 24. 9. 2020 - 14:09)

Tímto předává podnět státnímu zástupci ,aby vykonal další právní kroky ohledně Z.

Filip (So, 25. 7. 2020 - 12:07)

Čau mám stejný problém můžu ti napsat?

Pulec (Ne, 28. 6. 2020 - 14:06)

Ahoj tak klidně napiš rád ti s tím po mužů

Z (St, 15. 4. 2020 - 10:04)

Z

Martin (Út, 4. 2. 2020 - 18:02)

Ahojte já mám teke problém v noci se pocuravam a to dost a i přes den a je mi už 18 let a také je nosím od malička proste převlékát každý den pocurene povlečení se mi nevyplatí tak nosím pleny celi den

Martin (Út, 4. 2. 2020 - 18:02)

Ahojte já mám teke problém v noci se pocuravam a to dost a i přes den a je mi už 18 let a také je nosím od malička proste převlékát každý den pocurene povlečení se mi nevyplatí tak nosím pleny celi den

Adam (So, 4. 1. 2020 - 14:01)

Ahoj, založili jsme pro mladší lidi z oblasti ABDL (0-25 let) Discord server, kam mohou chodit. Tvoří se tam komunita mladých lidí se zájmem o plenky.
Je to fajn prostředí kde si lidé mohou povídat, psát a sdílet své zážitky nebo se seznamovat.
Nestyďte se a připojte se, budeme rádi. :)
ODKAZ: https://discord.gg/C64wJ9

Návštěvník (Čt, 18. 3. 2021 - 09:03)

mohl bys mi dát prosím platnou pozvánku da discord

Návštěvník (Pá, 9. 11. 2018 - 18:11)

můsím nosit pley den/noc ale už žiji sám takže to nidko neví
ale docela me to dost omezuje

Gába (So, 27. 10. 2018 - 00:10)

Ahoj koukam ziva diskuze ......Ahoj Eviko.Já jsem zrovna nemocní a dva dny jsem se v noci do rána počůrala. Mamka mě tedy koupila pleny a chtěla abych si je na noc vzala , nejdřív jsem se tomu bránila ale pak mě to zvěddavost nedala a zkusila je.musím říct že ze začátku je to nepříjenmý pocit ale po hodině dvou si zvyknete, oblíkla jsem si overal a šla spát, ráno suchá postel a plena plná, byl to zvláštní pocit, takoví oddech a radost že mi k něčemu byli . Ted si je už beru každou noc.

Miki v gumovyc… (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Ahoj Gabi, taky uz dlouho nosim pliny a jednak je mam rad protu jistotu,kterou v nich mam ale i me vzrusuji. Rad bych se s Tebou nejak setkal. Je to mozne, nebo s tim nesouhlasis? Mam 2 pritelkyne, jedna je na plinach trvale kvuli nocnimu pomocovani a ja jivenoval latkove pliny a dvoje gumove kalhotky. A ta druha zatim plenkari jen jako hobby, proste kdyz jsme spolu, tak ji vysetrim v lekarskych rukavicich na igelitovem prosteradle a potom ji nasadim pliny a gumove kalhotky, aby mohla spat v klidu az do rana. Sam je mam nasazene take a je to nadherny pocit mit je na sobe a obcas se pres ten hladky igelit pohladit, nebo vzrusovat.

daniel (Pá, 9. 11. 2018 - 18:11)

a stále je potřebuješ nebo tě jen přitahují.
a jaký to byl pocit když vám to mamka dala?
velmy trapny?

Gumidek1 (So, 10. 11. 2018 - 12:11)

A co bys asi tak rekl? Odpovez si sam. Je trapnejsi rano vstat z mokre postele, apropo vystoupit z auta, ktere ma procuranou sedacku, nebo vydrzet tu chvilku kdyz nekdo, kdo vas ma rad a chce vase dobro vam tu plenu nasadi a pak uz si to hlidate sami. Vysledek je snad jasny i pro blbce. Jeste neco potrebujes vedet?

hana (So, 20. 10. 2018 - 06:10)

Máš to štěstí, nemusíš makat třeba u stroje a v kiku jdou právě teď před vánocemi vaše výrobky na dračku. Málokterý kupující pomyslí u koupě na nějakou lítost. Je to krása ty ruční dílka.A nosíš do práce plínku?

. (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

jak mam mamku presvedcit aby mi koupila pliny

. (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

jak mam mamku presvedcit aby mi koupila pliny

Reklama

Přidat komentář