121269 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Barrandov News Týden s prezidentem" Ano souhlasím s vámi pane Prezidente, věci se musí nazývat pravými jmény, ať se to některým nelíbí ( asi těm kterých se to týká) !!! Valaška je neschopná služka západu!!!
5. Listopad 2018 - 20:33
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Kino Svět Lodě ve válce: USS Enterprise (Dokument)" To vám je všechno na hovno!!!, pokud Rusové mají zařízení, co vám vypne elektroniku!!! Je to jen vyhazování peněz! Sonické rakety, které mají Rusové jsou za 20minut ve Washingtonu!!! Nejdou zaměřit a tím pádem sestřelit! Ale vám -majitelům výrobců vojenských zařízení a bank jde jen a jen o zisky, nějaká bezpečnost USFT je nezajímá!!!
5. Listopad 2018 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"ČT24 90′ ČT24" Nejsou lékaři? No bodejť, za komunistů bylo být lékařem IN !!! Dnes to je skoro za trest!!!
5. Listopad 2018 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na "Barrandov News
Prezident je eponymem rčení. Spojí se i s ďáblem aby mu pomohl zvítězit.
5. Listopad 2018 - 20:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Odpověď na "ČT24
lékařů je dost, zrovna ležím v Mostu ve špitálu. Je to tu samý ibn Chalili, dokonce tu máme mladého Ibrahima z Konga co jako kluk ještě lezl po stromech.
5. Listopad 2018 - 21:20
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
Odpověď na Prezident je eponymem rčení.
Zatím je spojený s Českým národem, jestli je to pro tebe ďábel, tak táhní do pr.... z České republiky!!! Národ si ho zvolil!!! To jen nepřátelé Čechů se snaží o sto šest, pomluvit prezidenta a zničit Český národ! Jako už mnohokrát v minulosti!!! To jsou ti praví ďáblové!!! Je jich hromada ve vládě, v TV a i v neziskovkách!!!
6. Listopad 2018 - 1:37
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ni-rusko-si-poradi-se-strategickymi-hrozbami-i-bez-jaderneho-arzenalu/
6. Listopad 2018 - 2:51
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Podle EU by mohlo žít v Česku až 68 milionů lidí, v Německu 274 milionů " Proč nevystoupíme z EU? Protože máme ve vládě stejné hajzly, jako jsou v EU!!!
6. Listopad 2018 - 3:01
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Kdyby Zeman četl, tak by se takhle nechoval. S takovým člověkem bych se nesetkal, říká čínský disident" Starej se o sebe ty hajzle disidentskej a do nás se neser!!!
6. Listopad 2018 - 3:03
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"Filmová komedie o blokádě Leningradu v Rusku narazila" Ten Krasnovský by potřeboval rozbít hubu!!! Takhle urážet a ponižovat památku Leningradu!!!
6. Listopad 2018 - 3:08
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"OECD doporučuje Česku boj s cigaretami a alkoholem" Jsem nekuřák a občasný piják, ale s vašim doporučením bych si s radostí vytřel zadek!!!
6. Listopad 2018 - 3:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na a jdu si do lednice ukrojit
Kdyby se v tý lednici skrejval vorel bělohravej, zakruť mu krkem.
6. Listopad 2018 - 5:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Cynik - realista (anonym)
První úplatný převod bytů v rodinných domech bude pravděpodobně osvobozen od daně z nabytí nemovitých věcí. Sněmovna před několika dny v prvním čtení podpořila novelu zákonného opatření Senátu, která s tím počítá. Návrh z pera poslance hnutí ANO Karla Raise odstraňuje přetrvávající daňovou diskriminaci lidí, kteří si pořizují bydlení v menším domě s několika bytovými jednotkami. Na rozdíl od lidí, kteří kupují byt v bytovém domě nebo celý rodinný dům, totiž rodiny, které si v minulých letech koupily byt v rodinném domě, musí kvůli chybě v legislativě daň platit. A i lidé, které finanční úřady před několika lety samy ujišťovaly, že jsou od placení daně z nabytí nemovitých věcí stejně jako ostatní vlastníci bytů osvobozeni, nakonec musejí od loňska na zpětně vyměřené dani doplácet desetitisíce až statisíce korun. Čeští zákonodárci se před pěti lety rozhodli, že nepřímo podpoří mladé rodiny osvobozením od daně z nabytí nemovitosti (dříve daň z převodu nemovitostí) ve výši čtyř procent z ceny nemovitosti při první koupi bytu či rodinného domu v době do pěti let od kolaudace. Domky se často parcelují Senátoři, kteří schválili zákonné opatření, si ale nevšimli, že je tu také stavební zákon. A ten rozlišuje mezi bytem v bytovém domě a v rodinném domě. Na problém jako první upozornilo Právo už loni v březnu. Novela, která již prošla prvním čtením, má pomoci lidem, kteří budou byty v rodinných domech teprve kupovat. Těm, kteří tak již učinili a daň z nabytí nemovitých věcí zaplatili, ji Finanční správa vracet nebude. „Finanční správa nebude zpětně činit kroky vedoucí ke změně nebo vrácení daně z nabytí nemovitých věcí. Nová právní úprava se bude uplatňovat až na případy vzniklé po dni nabytí účinnosti uvedeného poslaneckého návrhu zákona,“ sdělil už dříve Právu mluvčí ministerstva financí Michal Žurovec. Zdroj: https://www.novinky.cz/finance/488191-napraveni-omylu-prvni-koupe-bytu-v-rodinnem-dome-bude-zrejme-bez-dane.html --- Senát, pojistka demokracie... no, v tomto případě spíš pojistka tahání peněz z kapes občanů... "Senátoři, kteří schválili zákonné opatření, si ale nevšimli, že je tu také stavební zákon," píše se v článku... Aha, nevšimli si, jejich asistenti a poradci si také nevšimli, nikdo nic neviděl... ale na výpisech z účtu nejspíš dobře vidí nemalé, na mzdách měsíčně vyplácené sumy, zde je zrak v pořádku.
6. Listopad 2018 - 5:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Kdyby se v tý lednici
ale toto zkoušel již celý primitivní,zaostalý,blbý,nacistický,islamistický,hloupý,komunistický,nevzdělaný,neschopný svět napříč dějinama a ono co....?...Ono NIC a akorát tak veliké kulové!..............Americký orel bělohlavý jako ikona nejlepšího systemu jaký kdy byl člověkem stvořen bude vždy a za každé doby reprezentovat odvěký sen a touhu každého člověka po svobodě......Amerika je idol každého svobodomyslného člověka po celé dějiny od svého vzniku je to právě Amerika,která je symbolem lidství ,demokracie a lidské svobody dané člověku ne člověkem,ale Bohem...................Bůh Americe žehná a chrání ji..................chčeš zaktoutit orlu bělohlavému krkem??...............No ale toto je to samé,jako by jsi chtěl zakroutit krkem svobodě,lidskosti a demokracii......odvěké touze člověka být svobodným a mít zaručená svá lidská práva.....................Této svobodě lidského myšlení krkem nezakroutíš,to by jsi musel zotročit svobodného člověka a celou společnost svobodných lidí proměnit v otroky.......................Chceš po bolševicku měnit Ameriku...?....Ale to se ti nepodaří a celá ta svobodomyslná společnost svobodných lidí si bude svou svobodu tvrdě bránit a otrokem se dobrovolně nestane.....Amerika je Amerika a proto každý,kdo nenávidí svobodu člověka nenávidí i Ameriku....No...jsou to hlavně teda jahodově a logicky všechny systemy stvořené člověkem založené na nesvobodě a otroctví...ponejprv Británie 18 stol. kde bylo otroctví naprosto legální,pak bolševik ,nacista a nyní islamista a terorista.........tito všichni jsou nepřátelé Ameriky,protože nenávidí lidskou svobodu.....Bůh žehnej Americe a ochraňuj ji před nepřítelem svobody,před nepřítelem člověka a jeho touze být svobodný..................Orel bělohlavý tuto hodnotu reprezentuje a můžeš si být jist Jedovatej,že si ji nikdy a od nikoho vzít nenechá!
6. Listopad 2018 - 7:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
a nyní You Tube:God Bless the U.S.A. by Lee Greenwood. a ještě video:American Patriotic Songs and Marches
6. Listopad 2018 - 7:11
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na "OECD doporučuje Česku boj s
Mne zajímá, jestli na tom nejsme celosvětově nejblbějš s alkoholem. OECD srovnává celosvětově. A my jsme na tom nejblběji v celé EU. Alkohol je všude, jak jdete v supermarketu, všude na vás kouká alkohol, chtěl bych aby alkohol byl za závěsem.
6. Listopad 2018 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na "OECD doporučuje Česku boj s
Aby si alkohol nevytřel zadek s tebou, nebyl bys první ani poslední.Pak by si jezdil v Praze šalinou a smrděl a cucal pivo a víno z petky.
6. Listopad 2018 - 8:54
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na ale toto zkoušel již celý
Amerika je idol tam ,kde ještě nepocítili jejich armádu,naštěstí s nimi máme dobré vztahy, takže zde jen jezdí při přesunech ze cvičení,ale nechtěl bych je tu mít vojensky.
6. Listopad 2018 - 8:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Odpověď na Amerika je idol tam ,kde
Musím se podívat, co je to dnes za zcela neobvyklou konstelaci hvězd, že se stal zázrak a zcela vyjímečně jsi napsal rozumný příspěvek.
6. Listopad 2018 - 9:24
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na Amerika je idol tam ,kde
Mají také inteligentní velení, kdyby sem jezdili Rusové, tak tu nebudou jen na cvičení, to je zcela jiná kultura. Rus kde má armádu, tam je to jeho rajon.Naštěstí USA armáda, je taková cirkusová, přijede, zastřílí si, narazí ropu a odjede.
6. Listopad 2018 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
mno (anonym)
Tady je to jako soutěž Nikdo není dokonalý, já jsem již také téměř do-konalý . Nejúspěšnější a nejaktivnější přispěvatel dostane od doktorka.cz za celoživotní práci skleněný mozek (nebo spíš skleněnou urnu), za celoživotní dílo a zásluhy o doktorku a jejich blahobyt z reklamy.
6. Listopad 2018 - 10:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Když sleduju tvé IQ, tak se vůbec nedivím, že věříš Zkoumalovým pomluvám. Přitom on sám se tu odkopal jako jasný acucullofilní úchyl.
6. Listopad 2018 - 10:09
Obrázek uživatele Návštěvník
sdffg (anonym)
Já píšu z práce, ale ti chudáci zde co jen sedí někde a čumí do blba, až jim zde nějaký pedofil něco napíše, těch je mi líto.
6. Listopad 2018 - 10:12
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Je zajímavé, že v SSSR,kde byl komunismus nejdéle, se vlastně žádná pokročilá verze komunismu nevyvinula,a ještě tam někde maj snad stalina na zdi v domácnostech.
6. Listopad 2018 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Je mi líto zejména postupu USA ve válce ve Rwandě,TADY se ukázal naplno CLINTONISMUS.Samozřejmě ,že Hillary je vyškolená Billem, to je jeho žákyně, kterou on dostal do vrcholné politiky, ona si myslí, že je ještě vylepšená verze CLINTONISMU. CLINTONISMUS spočívá v nehání věcí běžet volným rozkladem, masakry dokonat a pak vyjádřit hlubokou a všeobjímající soustrast a vyjádřit přesvědčení, že napříště se to tedy těm lidem(mrtvým nesmí stát).
6. Listopad 2018 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na Je mi líto zejména postupu
A teď jestli ta ČŮZA NEVYHRAJE nad Trumpem v druhém pokusu...
6. Listopad 2018 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda Vlas (anonym)
Odpověď na Já píšu z práce, ale ti
Nezklamal jsi, já mohu kdykoliv podat trestní oznámení na neznámého pachatele z trestného činu dle §184 - POMLUVA NA INTERNETU. Materiálu mám nashromážděni dost. Týká se to Zkoumala, který mě už tři roky a čtvrt křivě účelově pomlouvá a stalkinguje. Z tvého příspěvku je vidět, že u lidí mdlé mysli jeho příspěvky zabírají, takže si tvé příspěvky uložím, vytisknu na papír a přidám je k důkazům, pokud bych se rozhodl opravdu to trestní oznámení podat. ...............................................................................................................................................................................................................................Na rozdíl od vás nejsem zbabělý anonym, co se odváží psát jedině na doktorku. Tam, kde vkládat příspěvky jedině přes Xichtoknihu, vás nikdo neuvidí......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Milý sdfg, těmi dvěmi příspěvky jsi sám sobě vystavil nádherné vysvědčení......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Teď otočím list. Dnes mě propustili ze špitálu dom. Přijímali nového pacoče a tak se ho sestra na příjmu ptala, jestli má nějakou alergii. Odvětil: JEDINĚ NA KALOUSKA.
6. Listopad 2018 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Šílená kr..va Hillary se nechala v interview slyšet nepřeložitelně do češtiny, že "she would liked be president" tedy není jasné, zda by jenim se jí líbilo být prezidentem nebo , že by znovu chtěla být prezidentem v Trumpově druhém termínu 2020.
6. Listopad 2018 - 10:35
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Odpověď na Šílená kr..va Hillary se
Já si myslím, že Trump ať je jakýkoliv je exekutor a ví, co to je mít zodpovědnost, kdežto tadle marxistka jen delguje a rozesílá a rozesírá americkou demokracii na své bůhví proč oblíbenkyně jen proto, že dělají že jsou děsně feministické rozhodnutí a opět to vykoná americká administrativa ekonomicky či vojensky. To může skončit jen třetí světovou a konfliktem s Íránem nebo Ruskem.
6. Listopad 2018 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Amerika je idol tam ,kde
je vidět,že někdy píšeš i rozumné příspěvky...(někdy....) ...ano, US-Army natrhne ¨prdel každému nepříteli všude ve světě...je tomu tak proto,protože se jedná o armádu svobodné civilizace svobodných lidí a to ji činí nepřemožitelnou........Armáda USA brání lidství a práva člověka již od časů svého vzniku.Nejdřív válkou proti otroctví v Karibiku a toto vše jako první v časech,kdy otroctví bylo zaběhnutou a normální praxí po celém světě bez vyjímky i zde v Evropě. ......Zde v Čechách bylo nevolnictví před r. 1848 a v Rusku také,Brit mučil černé otroky na svých otrockých plantážích po celém světě a to samé v jižní Americe....ještě začátkem 20 století bylo otroctví zaběhnutou praxí států západní Evropy ,třeba při těžbě kaučuku a pryže pro výrobu gum pro kola od automobilů a na každou useknutou ruku musel být veden úřední výkaz.......USA a její armáda začala porat otroctví již od dob vzniku USA a to v druhé polovině 18 století!!..............Pak zničila otroctví i u otrokářského jihu....armáda USA vybojovala svobodu od útisku muslimského piráctví v středozemním moři...po celá staletí muslimský pirát terorizoval Evropu,ale jen do doby,kdy byl vynalezen motor na fosilní paliva a US bitevní flotila vjela s těmato motorama do středozemního moře a s piráctvím byl konec!...........US-Army bojovala za svobodu lidstva v 1 a 2 WW a spolu s Británii zachránila celý svět před nacizmem.----US-Army na hlavu porazila komunizmus a zabránila jeho expanzi do celého světa a je to i US -Army,která zachraňuje svět před světovým terorizmem po celém světě a je ctí armády ČR ji v tom pomáhat v misích v zahraničí,zejména pak v Afganistanu.-........Ano...i český voják hrdina pokládá život ve jménu svobody a bojuje za světový mír a bezpečí spolu s hrdiny US-Army......................Nebýt americké armády v Evropě,byla by již dávno světová válka,jenom díky US-Army a NATO je Evropa a svět již přes přes 70 let v míru a blahobytu .............US-Army je ikona svobody a boje proti režimům a systemum ,které nenávidí svobodu člověka a potlačují jeho práva..........tak proto všude kam US-Army vstoupí vyhrává,je podporována svobodomyslným člověkem a jeho touhou po svobodě a demokracii.......At žije US-Army a ¨Bůh žehnej Americe a ochraňuj ji před každým nepřítelem.
6. Listopad 2018 - 10:43

Stránky

Přidat komentář