Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Morten (Pá, 16. 11. 2018 - 18:11)

Adélo, ano, po kastraci se sníží překrvení penisu a penis se časem zmenší. Je docela možné, že bude mít penis stejně dlouhý nebo dokonce i menší jak tvůj klitoris. Jak moc se mu zmenší, můžeš odhadnout už teď, když mu penis pořádně schladíš třeba ledem.
Předkožka však zůstane stejná velká a bude mi přečnívat přes penis, plandat, zapáchat od moče. Je dobře na to myslet už před kastraci a nechat si provést co nejtěsnější obřízku. Tak se člověk vyhne zbytečným pozdějším otázkám typu, kde má varlata apod.

Tony (So, 17. 11. 2018 - 10:11)

*Tak se člověk vyhne zbytečným pozdějším otázkám typu, kde má varlata apod.*
Co je toto za ptákovinu. Tomu kolegovi v práci nikdo zbytečnou otázku, kde má varlata ani podávat nemohl, protože je měl a proč má takový mikropenis s obřízkou, se ho nikdo neodvážil zeptat. Teď už chápu, proč asi měl tu obřízku, protože mikropenis bez obřízky jsem viděl dnes na té fotce poprvé a vypadá to opravdu blééééé. Vlastně jsem viděl takový mikropenis v životě pouze dvakrát, tenkrát na živo a teď na fotce. Četl jsem, že je to vzácná hříčka přírody a že z někoho pak udělají eunucha to nemá nic společného. Eunucha se můžou blbě ptát, kde má varlata, i když bude mít penis normální.---------------------------------------------------

Vidím, že se úchylný cirkumfetišista tu snaží něčeho manipulativně zneužít k ukojení svých choutek.

Tony (Pá, 16. 11. 2018 - 18:11)

Aby se tu neozval zvrácený cirkumfetišista a nepsal tu holé nesmysly.

Návštěvník (Út, 13. 11. 2018 - 15:11)

mááááám ho malýýýýýýýýýýýýýho, dlouhýýýýýýýýýýýho

adéla123 (Po, 5. 11. 2018 - 22:11)

chtěla bych se zeptat o kolik se muži zmenší penis po kastraci když nebere hormony v případě jak je pak velký po nějaké delší době můj manžel má celkem malí penis asi tak 13 cm a on chce podstoupit kastraci mě se to celkem líbí mám totiž zvětšený poštěváček má 5.5 cm a hodně by mě zajímalo o kolik by byl jeho penis pak větší než můj poštěváček

Bobrik (So, 17. 11. 2018 - 14:11)

Tohle mi hlava nebere dobrovolně se zmrzačit a ty pak půjdeš za jiným kolik má let máte děti.

Návštěvník (So, 17. 11. 2018 - 15:11)

nemptudum

Jan (Ne, 11. 11. 2018 - 21:11)

Podle vlastní zkušenosti po několika letech bez hormonů se mu zmenší tak, že si budete délkou rovni. Určitě se mu smrskne na polovinu. Pokud není nemocen s prostatou, nedoporučuji. Již se mu nepostaví, výrazně se zmenší a o Vás jako ženu ztratí zájem. Po čase i pytlík se smrskne.

luci (Ne, 11. 11. 2018 - 23:11)

Nic se nesmrskne , ale jako plemeník skončil.

Jan (Út, 13. 11. 2018 - 10:11)

Lucci mýlíte se. Po několika letech se bez hormonů velmi zmenší. A je to až neuvěřitelné, jak se může zmenšit. To Vám potvrdí všichni kastrovaní. Jen bran hormonů tomu zabrání. Ale to třeba Ti, co jsou bez kulek kvůli rakovině prostaty, brát nemohou.

Tonda Vlas (Ne, 4. 11. 2018 - 06:11)

Zajdi za nějakou veterinářkou. Ta v tom má bohatou praxi.

chci být eunuch (Ne, 4. 11. 2018 - 02:11)

V Trenčíně mudr Sokol orchiektomii nedělá. V Ústí nad Labem také ne . Ví někdo kde v ČR si nechat odstranit varlata ?

soojka (Pá, 2. 11. 2018 - 14:11)

holá prdel- tu mi polib

nojo (Čt, 1. 11. 2018 - 20:11)

Nový vzhled stránky, ovšem staří úchylové, kteří tady zůstavají.

Kretén (Čt, 1. 11. 2018 - 20:11)

Ajajaj,nový vzhled stránky...tak co Lucy kdy mi nakopes zlehka vejce Hmm ;-)

Kretén (Út, 30. 10. 2018 - 12:10)

Obřízku mám každých 5 minut když se to v kalhotech samo třeba při chůzi smota v závislosti na mysli- prokrvení...nahoru,dolů...Někdy je to citlivé když už je toho moc bolí to více než zmáčknutí varlat.

Tomáš (Út, 30. 10. 2018 - 00:10)

Luci kdepak tě mám.

Tony (Út, 30. 10. 2018 - 00:10)

Neznecitlivěli , předkožku...A u kojenců, přestože je to pro ně mnohonásobně bolestivější, se to dělá bez znecitlivění. On doposavad žádný kojenec neřekl, že ho to bolí.

Tony (Út, 30. 10. 2018 - 00:10)

Fakt luci i u nás se to...Žel, i u nás jsou takové nány, které to svým novorozeňatům nechají udělat.

Tony (Út, 30. 10. 2018 - 00:10)

Neznecitlivěli , předkožku...Bylo nedávno zjištěno, že pro kojence je obřízka několikanásobně bolestivější než pro dospělého, protože se před ní napřed musí provést deglutinace, která je několikanásobně bolestivější, než samotná obřízka.

Reklama

Přidat komentář