Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

tvl (Ne, 26. 5. 2019 - 06:05)

Tys krom kokota, moc do života nedostal a když se rozdával rozum, tak si chyběl úplně.

luci (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Vůbec přece nejde o polohu předkožky , ale o to jestli má chlap dobrou erekci a jak dlouho ji udrží.

tom (So, 6. 4. 2019 - 11:04)

JJ,se staženou je to mnohem lepší ;) Už bych to nechtěl jinak.Škoda,že jsem s tim začal až tak pozdě :(

David (So, 6. 4. 2019 - 07:04)

Se staženou mi to přijde lepší. A je to fajn pocit čistoty. Jen se trochu stydím třeba ve společných sprchách... Jak to máte vy ostatní?

David (So, 6. 4. 2019 - 07:04)

Se staženou mi to přijde lepší. A je to fajn pocit čistoty. Jen se trochu stydím třeba ve společných sprchách... Jak to máte vy ostatní?

Anonyym (So, 24. 11. 2018 - 12:11)

Dobrý deň. Mám taký problém. Je mi 25r. No nikdy predtým som si nevedel pretiahnuť predkozku za zalud uplne, aby tam aj ostala... vzdy po erekcii, ochabnutí ho predkozka celeho zakryla. Az na vcerajsok. Uz je pretiahnutá za zaludom a nech robim co robim uz ju neviem dat naspäť do pôvodného stavu. Je to problém alebo môžu nastať nejaké komplikácie? Zalud som mal kus citlivý, ale už je to čoraz menej... Ďakujem za odpoveď.

Samo (So, 24. 11. 2018 - 16:11)

ale máš to opuchnuté alebo Ťa to tam škrtí za žaluďom? či prečo ju nemôžeš pretiahnuť späť?

Tony (So, 24. 11. 2018 - 12:11)

To je velice nebezpečný stav, který se nazývá PARAFIMOZA a měl bys, protože je dnes sobota, okamžitě upalovat na pohotovost, pokud se ti to nepodaří napravit dle návodů uvedených v těchto článcích:-------------------------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/problem-zvany-fimoza/-----------------------------a---------------------------https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/------------------------------------Kdyby se ti to nepodařilo napravit, tak trvej na tom, že v žádném případě nechceš obřízku, abys nedopadl jako účastník Roker z emimina, kterému se to stalo v osmnácti letech, který s tím letěl na pohotovost a když se probral z narkózy, tak byla jeho předkožka fuč.

Tony (Ne, 30. 9. 2018 - 01:09)

To sice ano, ale většině...Jsi obětí stupidní a zvrácené cirkumfetišistické propagandy, dle mého výzkumu je tomu u českých žen přesně naopak.

gin (Čt, 1. 11. 2018 - 05:11)

Tu to teda pokurvili.

Tonda Vlas (Čt, 1. 11. 2018 - 10:11)

Aby člověk dvacekrát klikal než to tady najde.

sd (So, 29. 9. 2018 - 22:09)

Některým se to líbí ale...To sice ano, ale většině se to spíš líbí a predkozka na žaludu se jim hnusi.

Samo (So, 29. 9. 2018 - 06:09)

Ahoj Milado.
S tou erekcí...Toto bola jediná vec, ktorú som ako maly chlapec neznášal po kúpaní. Kým som mal slipy ešte ako decko alebo neskôr obtiahnuté boxerky, bolo to OK, ale pyžamo alebo voľne trenky boli pre mna dlho nepríjemná vec :-/

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 21:09)

Blbost, právě to je to co...Některým se to líbí ale ne všem, jak tvrdí jistá stupidní propaganda. To, co jsem tu napsal, pomalu a jistě vchází ve známost.

sd (Pá, 28. 9. 2018 - 21:09)

Abys tu nedopadla tak jako...Blbost, právě to je to co se ženám na tom líbí, že se žalud je díky tomu větší. A nemůže být vyloženě prerostly, jedině když je celkově penis extra velký.

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 18:09)

Psal jsem potmě, takže mnoho překlepů-

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 18:09)

Abys tu nedopadla tak jako před 12 lety Karinka. Dát sem svůj email není vůbec nejlepší nápad. Dát sem svůj rmail je nejlepší cestou, jak přijít o anonymitu. Kdyý se provalilo její jméno, tak si tu od určitých individuí užila svoje.

Mát přerostlý žalud kvůli trvalému obnažení před pubertou není zrovna výhra. Vím o ženách, které s takovými mají bolesti při pohlavním styku. Ty pak mají z takových mužů hrůzu.

Andrea (Pá, 28. 9. 2018 - 18:09)

Evko,mám také 2 syny a určité zkušenosti.Jak píšeš má to vliv pak i po určité době na růst žaludu.Pokud by jsi o tom chtěla popovídat napiš mi na cm,[email protected]

Evka (Pá, 28. 9. 2018 - 16:09)

Zdravím.
Mám problém u...Ahoj Milado.
S tou erekcí u syna ti rozumím. Pokud mu to samo drží a neškrtí, tak dobře funguje večer při koupání stáhnout a nechat stažené. Normálně dát pyžámko a nevšímat si toho. A dát ho takto spát. V noci se stejně klukům občas postaví takže je to v pořádku. Pokud to tak bude mít několik nocí po sobě, tak se citlivost upraví a bude to dobré. Luboš si na to chvíli zvykal. Ale musím říct, že díky tomu se mu v pubertě hodně zvětšil žalud.

Tony (Čt, 30. 8. 2018 - 18:08)

Viděla jsem při jedné akci...Pohonit to jde. S lubrikantem.

Reklama

Přidat komentář