Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Pepa (So, 27. 10. 2018 - 22:10)

Zajímavé jak se přistupuje tady k problémům státu.Za vše můžou ti jaksi zaměstnanci.Ti moc chtějí, málo pracují, moc stonají...Neschopnost zaměstnavatele není nikdy problémem.Na celkový zisk a to i včetně toho co si zaměstnavatel, živnostník pořídí v rámci odpisů daní, tedy kolikrát nemá jakoby zisk, ale z odpisu daní si platí vše včetně osobního vozidla, splácí nemovitost ve které má sídlo a ještě nadává na to, že holt musí něco dávat na ty zaměstnance, aby měli na důchod, na zdravotní a že je to jako z jeho vydělaných peněz.Vůbec nejčastější je neochota platit daně, které má zaměstnavatel často jako důvod toho, že mu krátí zisk, že mu jsou ukradeny.A radit nám budou přitom lidi jako je Pohlreich, který si vydělával v Němcku a ví tamní systém péče o zaměstnance.V německu, kde si zaměstnance váží, dobře mu platí nemocenskou a to v plné výši, tady ukazuje jak se šikanují zaměstnanci v přímém přenosu, nezbývá se tím kolik oni dostávají, zda mají vůbec výplatní pásku s cifrou vyšší než pardon uklizečka či hajzlbába a zbytek jim vykuk zaměstnavatel nedává na ruku, aby je okradl na důchodu a ušetřil na odvodech státu na jejich důvod, tudíž je okrádá na důchodu dvakrát.To na druhou stranu může i státu vyhovovat...nesolidárnímu a asociálně vedenému státu ,který toto přehlíží a toleruje...a zaklíná se živnostníky a jejich vytvářením pracovních míst...Ne, oni potřebují zaměstnance, zaměstnanec si práci nemůže vždy zajistit,ale ať mi nikdo neříká, že restaurace nepotřebují mladé hezké servírky..., kadeřnictví kadeřnice, dopravci řidiče, bezpečáci hlídače, soukromí řemeslníci kvalifikované česky mluvící mladé čerstvé učně plné elánu a snahy si vydělat a nechat se zaučit přesně na práci co zaměstnavatel zrovna plánuje provést a vydělat na ní.Ať ukáží ti chudáci podnikatelé své skutečné zisky,příjmy, služební náklady vykázané a doloží účtenky a fyzicky věci ,které za ně pořídili.Pak by se vidělo, že skutečnými chudáky nejsou zaměstnavatelé, kteří kolikrát pracují a pobírají navíc důchody, ale jejich podhodnocení zaměstnanci, kteří také pracují v důchodu, ale stále jsou vlastně na nule , jen z ruky do huby.

bič (So, 27. 10. 2018 - 21:10)

Tak už se bojím co zas ten...Bojíš se celkem zbytečně. Sice mne také nakrknul kecama o našich vojácích v Afghánistánu, že prý tam bojují proti terorismu (nebo spíš aby si dobře narejžovali), ale jinak je to pořád lepší, než kdyby tam huhlalo rakouské spící knížátko.

bič (So, 27. 10. 2018 - 21:10)

byla srovnatelná s okolními...Jak pro koho. Ono to průměrování je značně ošidné. Když já budu mít miliony a ty nic, v průměru jsme oba milionáři. A to o tom vyhrocování komunistickými poslanci je sprostá lež, aby četnictvo mohlo obhájit svoje svinstva. Střílelo se i do dětí a do zad !

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 21:10)

"ČT1StarDance IX...Potíž byla v tom, že ženy tehdy moc nepracovali, ty paničky a té byrokracie také bylo hodně, efektivitu tak zajišťovali pro společnosti různí poslíčci, dělníci, řemeslníci, nádeníci, gasterbeiteři v létě při sklizních a podobné sezóní síly a nějaké podpory nebyli tehdy po reformách Rašína nic moc. Zákon na ochranu republiky navíc umožňoval i to střílení do dělníků, to se ale stalo až asi uprostřed první republiky, ne hned na začátku a sousední státy měli podobné ekonomické problémy kvůli světové hospodářské krizi.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

Tak už se bojím co zas ten Miloš šrotí zítra za projev...

zase až tak ne… (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

"ČT1StarDance IX...byla srovnatelná s okolními zeměmi. Byli jsme asi na 80% výkonu Rakouska, Německa. Nějaké Norsko nebo Finsko se k nám mohlo jezdit učit.A co se týká střílení, tak některé akce byly úmyslně vyhroveny komunistickými poslanci, kteří měli imunitu a tak jim bylo jedno, jak to dopadne s běžnými lidmi.

aladin (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

"ČT1StarDance IX ...když hvězdy tančí"Za první republiky tady byla neskonalá bída!!! Za "tatíčka" Masaryka se střílelo do demonstrantů!!!!!!Tak jděte s tou první republikou do P.....!!!

aladin (So, 27. 10. 2018 - 20:10)

"Brutality při vraždě bylo Nejvyššímu soudu na výjimečný trest málo. Vysvětluje proč"A nebyl to náhodou nějaký prominent a nebo nebyl nějak spřízněn se soudci???

aladin (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

"Navzdory vraždě novináře norský státní fond zdvojnásobí investice v Saúdské Arábii"Byli to nacisti a jsou stále!!!

aladin (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

"Střelba u synagogy v Pittsburghu. Na místě je osm mrtvých"Za spuštění islámského terorizmu a také násilí jiných náboženství a kast i jedinců mohou Sionisté!!! Jejich plány na zničení Evropy jsou už známy a na ovládnutí světa také!!! Nelze se proto divit, že se objevují takové excesy!!! Jsou lidé a skupiny, kterým se nelíbí to, co sionisté dělají a jaké mají plány!!! Ale jako vždy to odnesou ti nevinní, kteří s plány o ovládnutí světa nemají nic společného!!!

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

Gotthardský tunel je...Nicméně dle bible začala hříšnost člověka již v Ráji a od té doby se válčí, krade, smilní, vraždí, cizoloží, přejídá, chamtí a je to od dob pravěku a tehdy snad ani ti zednáři všude nebyli a takový Václav byl stejně bratrem Boleslavem vylákán a Hněsvsa ho praštil tupě přes Hlavu,aby ho pak dorazili.Takové husitské války byli o pronásledování všech pravověrných katolíků hordami pomstychtivých lapků, který na základě jejich katolicismu vraždili řeholníky a řeholnice v klášteřích po celém království.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

Gotthardský tunel je...To je opravdu téma o kterém nic nevím a ráda se nechám poučit,jediného zednáře, kterého znám jsem identifikovala jako hudebního skladatele Mozarta, ale může jich být víc a jsou také podobně podvratní? Já myslím, že Mozart zcela podvrátil pojetí tehdejší hudby a šířil na tehdejší dobu velmi nestoudné formy zábavy.

aladin (So, 27. 10. 2018 - 19:10)

Gotthardský tunel je úžesné technické dílo!Ty Satanské orgie ale svědčí o tom, že Satanisté jsou MAGOŘI !!! Žádný Satan ani Bůh neexistuje a proto to jejich jednání svědčí o úplné debilitě těchto lidí, kteří tomu věří!!! Podle mně je to mocenská manipulace!!! Jsou za tím Ilumináti,Zednáři,Bohemiáni,Bilderberg,Římský klub, jedním slovem Ž I D É - Sionisté a vše je skryto pod NWO, což je ve skutečnosti diktatúra !!!Jedka konspirační: Co když si to Satanisté staví jako úkryt pro připravovaný armagedon, který chystají rozpoutat na zemi ???Je třeba dávat si veliký pozor na vymývače mozků!!! Není všechno růžové i když to tak vypadá a politici to tvrdí!!!Římský klob: Přečtšte si jejich plány:https://topconspiracy.wordpress.com/2011/11/07/rimsky-klub-a-cesi/

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 18:10)

Třeba současný fašistický puč v Brasílii velmi zavání takovými tajnými bratrstvy a organizacemi, ne Trump, ale Brasílie bude v moci neonacistických uskupení.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 18:10)

Musím uznat, že autoři konspiračních teorií jsou docela vynalézaví.Já bych to tedy nevymyslela.Jistě, zednářství bylo populární v době Mozarta a dochovalo se dosud , ale bylo přirozené, že nemohla jako jediná spiklenecká organizace existovat jen katolický klérus a církev svatá řízená z Říma a její filiálky, mimořádně výnosné a ovlivňující chod a politiky států od dob ovládnutí tohoto uskupení rodem finančníků Borgia a Medicci, kteří se pak chopili i vlády ve Francii skrz sňatky a pokrevní propojení.je dlužno dodat, že ameriku a Británii se jim ovládnout nepodařilo, takže to ale nic nemění na tom, že i tam se utvořili mocenské struktury, různá bratrstva na vysokých školách a elitní společnosti na univerzitách, které také ovlivňují politiku a vládu v anglosféře.

myslel sem, (So, 27. 10. 2018 - 17:10)

Jestli ti to pripadne normální...

Koukám, (So, 27. 10. 2018 - 17:10)

Nechci nikomu upírat názor...Že to máš jednoduchý. Kéž by to tak bylo. To co jmenuješ, je defacto pravda... Zhlédni na YouTube gottharsky tunel satanisticky rituál. Jestli ti připadá to asi 15min. Video, stejně jako něco takového při otevření stavby...

Tak (So, 27. 10. 2018 - 17:10)

Zasel jsem tam co jsem...Kdo co zaseje to i sklidí...

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Jak jsem prohlédla v mládí šovinistickou politiku a imperialistické cíle bolševiků(jakožto i kapitalistických soukmenovců), špatně skrývané pod průhledným pláštíkem internacionalismu, přestala jsem se účastnit jakékoliv politiky pasivně ani aktivně a věnuji se výhradně, sexu, pěstování samozásobitelství a směně.

Lenka (So, 27. 10. 2018 - 16:10)

Nechci nikomu upírat názor...Zasel jsem tam co jsem sklidila a suším na půdě, takže bude hulivo na celý rok. Směním s přítelem z moravy za demižon slivoice, za domácí klobásy a pytel brambor, které pak dělám na česneku.Já neprovozuji ekonomiku třetího říma ,ale poctivou ekonomiku vzájemné směny.Kapitalismus akorát tvoří parazity.

Reklama

Přidat komentář