Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

sdfg (Ne, 28. 10. 2018 - 07:10)

Je vysoce pravděpodobný,...Bohužel není vůbec nic co bych ti záviděl, jdi si škemrat někam jinam, tady je suchá hlína pro tebe, jsi deformovaný.

sdfg (Ne, 28. 10. 2018 - 07:10)

Je vysoce pravděpodobný,...Je bez diskuze, že útok na Aloise Rašína byl politicky motivovanouvraždou. On sám si bezprostředně po atentátu hořce povzdechl: „To mámza svou poctivou práci.“166 A první věta, kterou pronesl po prodělanéoperaci, zněla: „U nás není možno dělat politiku.“

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 07:10)

Raději se soustřeď na své...Je vysoce pravděpodobný, že potřebuješ psychiatra i sexuologa, upaluj k voběma, jakmile to jen bude možný.

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 07:10)

Jak je mi dobře, to bude...Von by byl krásnej den, i kdyby přilítli ptáci mozkodlabáci - před nima seš stoprocentně bezpečnej.

Hele (Ne, 28. 10. 2018 - 07:10)

No paráda, sdfg, tenhle...Raději se soustřeď na své měkké témata jako jsou anály a podobně, třeba ti nějaký Horst Wurst dá smočit konečně.

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Bacil bacila na internetu...Jak je mi dobře, to bude skvělý den, konečně přiletěli krkavci, kteří mají vyšší inteligenci než tady ten Jedovatej.

Marw (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Já svoje uschlý úrody snesu z půdy bez vostudy,s alkáčema co nemaj játra v pořádku něco není po řádku, s komujnisty jechali litry vodky chlemtali, ted mají dojezd na doktorce a to fest.

Hele (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Vocase sdfg, kdyš tady...Hoď si tam poloz.rda Novotného z ODS a naber moudra cype!

Kurrva fakáč O… (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Bacil bacila na internetu bacil, hlavně jestli z těch zkrvavených pařátů zabíjející dětské tělíčka a dělající z nich mrtvoly a pak se jim vysmívající vám není zle.Jó to časem přejde, pár mediálních gest, fakáč na vás platí, uděláte ho z fára taky, naroste vám dlouhý vous a pojedete do mekáče, fakultativní výlet cypa co druhým hledí na kozy, sousedovi závidí kozy, otravuje prostor a závidí, rád, že druhým koza chcípne, ze Suché lozy, suché z nosu, filálky otrok, dojábali, dosáali co jejich stbáčtí konspirátořská oratoř,digestoř, dodělali demókracii, jen dezinformace šíří,dělají, milují prachy sperma vystříknuté na robu, tečka, zpátečka,zaseknutá brzda,čokodírky.

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Vocase sdfg, kdyš tady čmáráš jako Lenka, voblíkáš si k tomu i dívčí šatičky, namaluješ si nehtíky a našminkuješ vobličej, aby to bylo dokonalý?

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

oprava:sdfg CHCE být...Zviditelněný ste voba náramně, to vopravdu jo.Já na nějaký zviditelňování zvysoka seru, lehký popichování beru jako relax, některý bláboly vás vobou ale zaslouží docela tvrdý zacházení.Vono by sice bylo lepší normálně a v klídku si povyměňovat názory, ale v některejch případech to jde vopravdu ztuha... a někdy to nejde vůbec.

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Jak jsem prohlédla v mládí...Životní neúspěch , mordy, a pýcha na ně, mne netíží, já si sex na půdě na seně užívám a nějakou mordu po mordu žvanící na internetu zavřu zcela prostě vypnutím tlačítka.

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Jak jsem prohlédla v mládí šovinistickou politiku a imperialistické cíle bolševiků(jakožto i kapitalistických soukmenovců), špatně skrývané pod průhledným pláštíkem internacionalismu, přestala jsem se účastnit jakékoliv politiky pasivně ani aktivně a věnuji se výhradně, sexu, pěstování samozásobitelství a směně.Jdu si zahulit a otevřít lahváče.

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Je to tak. Ono to tak...Jasný, je to tak, doba levice a pravice skončila. Aspoň podle vobvyklýho rozlišení.Pokud je ovšem chápáno jako levicový to, co přednášej všemožní věrozvěstové, který se snažej narvat vší silou většině svý mnohdy pošahaný názory a vize, pak levice nekončí, jen má jiný podoby.Ale to je jen hraní se slovíčky, v každým případě se tradiční levicový témata a boj za "lidi práce" dost vytratily, u nás vo tom věděj svý socani, směřující na politickej krchov, i komunisti, který je tam nejspíš doprovoděj."Lidi se maji moc dobrea resi jina temeta nez individualni svobodu..."Jo, to je vono... a takový témata řešej hlavně absolventi středních i vysokejch škol (což je bohužel skoro každej z populačního ročníku). Děsný - k maturitnímu studiu jsou snad připuštěný i nešťastníci s průměrem ze základky tak 4,8, a to i bez přijímaček, pokud jsou schopný se aspoň podepsat.Takovej materiál pak postupuje na vysoký školy, takovej materiál pak studuje i na pajdákách, takovej materiál pak učí (a povykuje, že má malý prachy).Pak není divný, že třeba pohlaví není biologicky daný, ale každej si ho může svobodně vybrat...Někdy se říká, že svět se v ..... vobrací, doplň si libovolnej vhodnej výraz.Je to spíš vo level vejš - už je vobrácenej.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

"...a proto se za...sdfg chci být na očích zviditelněn stejně jako já Jahoda.Akorát v tom má trochu zmatek ve všem a nemá ucelený názor.To dokládá jeho vícenickový projev,,..u mě si to rozlil tím,že mě posílal do penálu a vyhrožoval smrtí,ale u lidí s poruchou je toto normální,on prostě neví co píše a nedokáže si do budoucna odhadnout následky svého psaní.To já i když reji do bolševika systematicky a propracovaně skoro každý den,jikdy bych nepřál komunistům smrt.To je moc vážné a jsou NATO i §§§§§ a mohl bych za to být předvolán policií.Tam ale,kde to je možné kulku klidně popřeji,když je ta neděle a islámských teroristů se týká hlavně.Třeba zrovna náš padlý hrdina v Afhanistanu a takové ty levičácké,uzvohřené řečičky,že český voják je v Afganistanu jako okupant at si bolševik strčí s rozmachem do prdele.V Afganistanu se bojuje za Prahu a jestli se islamistická opice dostane z Afganistanu do Evropy a celá Evropa v plamenech terorizmu,ani náš voják na hranicích nezabrání přenosu této války na území ČR.No...zatím je dobrá zahraniční politika naší vlády a nikoho z ekonomických jinokulturníků ČR na své území nepřijme.To je dobře a prodlouží to zónu bezpečí staré Evropy,kdy se o teroru pouze slyšelo.Na západ od nás to již neplatí a islamista tam vraždí.

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Na šancích profukuje, umrlec tam visí, dítě vedle pláče, hyenistický čecháček se cpe uzenkou z kauflandu a kouká na Tele-tele ze záznamu a nadává na imigranty,takový chudák bude brzy vykopnut z EU,z nesolidarity k uprchlíkům nezaslouží solidaritu z pidi v prostoru mezi silnými a rozhodnými.Ty pravidla co platí tady jsou komunistický hurá silový řešení.Měli sme ostnáč a nikdo se k nám neodvážil, protože by dostal kulku.Je to přístup hlídacího psa vrakoviště co štěká zevnitř na kolemjdoucí v parku a nechce je vpustit do své rajské zahrady.

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Pop šancích u šebinice profukuje podzimní meluzína, čecháček si spokojeně mne ruce, nad uzenkou z lídlu, že Angela pomoc uprchhlíkům udělá za něj, ale ten si neuvědomuje za koho nás mají, za mužika co jde za vůňí hostiny štědrých lidí z vyšší společnosti co odhazují psům kosti a na hostině se štědře dělí.Jak stohoven?!

Lenka (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Konpspirační teorie šířící i kaplan od Sv.Víta, připomíná to sítě agenturních pracovníků napojených na Moskvu a její ústředí za totáče.Dnes trpící uprchlík dostane,kdyby se čirou náhodou dostal do ČR leda kopanec od cizího člověka než vlídné slovo a pomocnou ruku propagandou zmáknutého jedince a jeho mozkové zauzliny přetížené pod náporem dezinformací.Angela se jediná z tohoto nepodělala.

Ouha (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

To má, ale kdo z tý bandy...Je to tak. Ono to tak vetsinou dopada, ze ve volbach vyhrava ten nejmen nevolitelny. A to Zeman byl. Copak levicove postoje , socialni stat atd Zemanovi nezazlivam, navic on pred 89 nebyl zadnej bolsevickej smejd, ale stara struktura proste je. Ve smyslu podileni se na tom vsem co i on dnes kritizujeHele, doba levice a pravice skoncila, si myslim. Lidi se maji moc dobrea resi jina temeta nez individualni svobodu...

Jedovatej (Ne, 28. 10. 2018 - 06:10)

Ale ne, Zeman už to...To má, ale kdo z tý bandy všivejch politiků nemá? Zeman má u mě těžký mínus za svý předsednictví oranžový tlupy, za svý nekritický vzývání švédskýho sociálního státu, z poslední doby za svý dle mýho ekonomicky nereálný sny vo kanálu Labe - Odra - Dunaj... ale bohužel, v prezidentskejch volbách to byl jednovokej, nebo spíš čtvrtvokej král mezi slepejma...Představy, jak prezidentuje knížepán, nebo ten stahovač králíků a jeho křivej, samolibej úsměv, jsou poněkud děsivý.

Reklama

Přidat komentář