Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Út, 30. 10. 2018 - 12:10)

"Počet sociálních pohřbů se za deset let zvýšil desetkrát"Ať žije kapitalismus v čele s demokracií!!!

sdfg (Út, 30. 10. 2018 - 11:10)

How americans abusing each oteher on internet...Tady piš o amerických orlech ...

Hňupe! (Út, 30. 10. 2018 - 10:10)

ani jeden výstřel nepadne...Orel much neňafá!

Obkládku (Út, 30. 10. 2018 - 09:10)

"Zaňafal...Můžeš tak učiniť do konce roku, kdy máš zdarma zoologické expozice v národním muzeu!

Chachare Bakalovský (Út, 30. 10. 2018 - 09:10)

a Trump má nyní sevřený..."Zaňafal orel,zaňafal?"Doplň si vzdělání ze zoologie!

alkáčové (Út, 30. 10. 2018 - 09:10)

Proč se mrdáte do...Vemte si prášek na A.Kamarád Če by vám ukázal.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 30. 10. 2018 - 04:10)

a Trump má nyní sevřený...ani jeden výstřel nepadne !Strašení jadernou válkou,toto jest propaganda strachu a té jsem si užil jako teen tele za bolševika více jak dosti.Je v tom politika hledání nepřítele,vnitřního a vnějšího.Nepřítel musí být...to je důležité....

Zaňafal orel,zaňafal (Út, 30. 10. 2018 - 03:10)

křižáci jsou váleční...a Trump má nyní sevřený řitní svěrač....ten bude spolupracovat....ten bude spolupracovat.---Zajisté, třeba odstoupením od smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu. Kapka ke kapce - a v Evropě máme jadernou válku. Nebo se snad pošetile domníváš, že si to orel bělohlavý rozdá s Ruskem na svém území? A pokud by opravdu došlo v Evropě k válce, domníváš se, že přežiješ, jestliže poctivě leštíš prdelí kostelní lavici?

Avšak americký… (Út, 30. 10. 2018 - 03:10)

křižáci jsou váleční...Ví o každé lumpárně a darebárně dopředu ještě než se stane!--- Samozřejmě, vždyť ty lumpárny plánuje a provádí.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 30. 10. 2018 - 02:10)

A co dělali křižáci ?...křižáci jsou váleční zločinci a o tom bez debat.Jenže taková byla tehdá doba...ono se to muselo přizpůsobit.A nedávej do jedné roviny křižáky a Lenina...Lenin vraždil miliony většinou bezbranných a obyčejných lidí..křižák bojoval proti imperializmu Islámu.Okamžitě jak svou válku prohrál,Islám se dostal do Konstantinopole a pak celá Evropa bojovala po celá staletí o holé přežití.Jak se říká-účel světí prostředky,dokud bojoval křižák na území Palestiny ,zde v Evropě byl klid.To aqž pak se musel jihadista zastavovat až u Vídně!No...slyšel jsem,že Merkel odstupuje...je jak hejno holubů...přiletěla,zasrala a odletěla...a jestli chce přijmout odpovědnost za své neůspěchy,at okamžitě vypakuje miliony ekonomických vyžírků,kterýma zasvinila celou Evropu!Jo a na Novinky cz je článek :StB vedla svazek o Trumpovi.Již za bolševika před r. 1989 se tajné služby komunistického paktu zajímaly o Trumpa pod spisem Ivana gotvaldovské správy StB z dubna 1978 a o rok později předala všechny informace odboru rozvědky,která se zabývala vysazováním špionů v zahraničí.Navíc je prokázáno,že otec Trumpa manželky Ivany Zelníčkové Miloš,byl veden jako důvěrník StB a doášel tajné komunistické policii vše ohledně Trumpa co vyzvěděl v USA,kam za normalizace létal za současným prezidentem USA několikrát ročně.Navíc je prokázáno,že krom agenta Zelníčka měla StB ještě další donašeče,kteří se znali přímo s Trumpem,anebo členy jeho rodiny.StB tak dostával o Trumpovi informace osobní povahy,podnikatelské činnosti,politické činnosti v USA.Navíc spis o Trumpovi si vedla i sovětská KGB.StB si navíc vedla spis o Trumpovi kde se psalo:Při své kandidatuře se chce stát vyjímkou v amerických dějinách.Na úřad prezidenta chce kandidovat jako politicky nezávislá osoba.Není totiž členem strany demokratů ani republikánů,i když obě strany se ho snaží získat do svých řad.Přestože se to zdá být utopie,je Donald Trum přesvědčen,že uspěje,cituje spis StB.Toto potvrdil někdejší šéf správy StB Vlastimil DaněkO Trumpa navíc projevoval zájem i rozvědná část StB.StB sledoval aktivity Trumpa při návštěvě JZD Slušovice,kde jednal s předsedou Čubou.Spis na Trumpa si vedla i KGB,která s StB úzce spolupracovala.No...a pak přišla doba,.kdy Rusko přes Janukoviče a Ukrajinu sponzorovala volební aktivity Trumpa v USA a ovlivnila volby v USA,aby byl Trump zvolen.Avšak americký orel bělohlavý bdí!Ví o každé lumpárně a darebárně dopředu ještě než se stane!Upřeně zírá...ostrým orlím hledem a hodnotí,analyzuje a Trump mu vyšel jako ruský agent !Zaňafal orel,zaňafal a Trump má nyní sevřený řitní svěrač....ten bude spolupracovat....ten bude spolupracovat....a když ne,Amerika si to s ním vyřídí!

bič (Po, 29. 10. 2018 - 23:10)

Ježíš Kristus nemohl být...Dobrá, ukecal jsi mne - byl to první člen hippies.

bič (Po, 29. 10. 2018 - 23:10)

Ježíš Kristus nemohl být...A co dělali křižáci ? Zlatý Lenin !

29.10. (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Já to vidím na možnost pochopit neposkrněné početí Franta.

Franta (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Ovšem těm Brasilcům se nedívím, co jsem viděl jak to tam vypadalo na liveleak, tak asi to byla volba holý život nebo pravicového vojenského diktátora.

Franta (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Lady Gaga je takový typický nositel kultury demokratů v USA.

Franta (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Multikulturnost v USA je ta samá jako multikulturnost co byla doteď v Brazílii,ovšem s jinou pozicí státu ve světě.Nicméně ted tam nastolili pravicovou juntu, která prý jediná odstraní všechny paradigmata dosavad platné v Brasílii a v tomto složení(prezident poukázal na své okolí v maskáčích z řad armády) může ještě něco udělat a dát Brasílii do pořádku.To znamená , že po vládě Hillary a demokratů nastává diktatura armády...

29.10. (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Ježíš Kristus nemohl být...Novodobá Ode an die Freude.

Kazimír (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Ovčáček je prý dle...Lepší by bylo Bartoše do zadku a a tvého čmeláka do politiky, vedle Němcové by se dobře vyjímal dle písničky. Já mám 9 kanárů, ty mě nejdou do páru...

No (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

ShabbaTot-Jahoda, 99%...Má pravdu ten Aladin.

aladin (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Ježíš Kristus nemohl být...ShabbaTot-Jahoda, 99% novodobých válek rozpoutali kapitalisté!!! Chceš snad říct, že v NWO jsou komunisté, když připravují zánik světa, vyhlahení 90% lidstav a všíchni hlupáci jim ještě tleskají!!! Pusť si tohle video a vydrž až do konce. https://www.youtube.com/watch?v=TZp6lV6zEJQ

Reklama

Přidat komentář