Reklama

Svazování partnera(ky)

Darla (So, 10. 11. 2018 - 10:11)

Obojky a pásy cudnosti jsou skvělé hračky. Díky erotickým pomůckám máme s partnerem ve vztahu více vzrušení a hlavně důvěru v nás obou. Někomu věřit, mít v něm důvěru, takový partner se hledá dlouho.

Jirka (Po, 29. 10. 2018 - 18:10)

Pár scénářů a pěkná videa....https://xhamster.com/videos/your-relationship-is-over-9605306https://xhamster.com/videos/mistress-and-her-sissy-maid-10245016https://xhamster.com/videos/mistress-fuck-me-6509529https://xhamster.com/videos/strapon-sissy-9802331

Jan (So, 10. 11. 2018 - 20:11)

Mně se líbí tahle domina.

https://xhamster.com/videos/boot-licker-4525902#mlrelated

Jarmil (So, 27. 10. 2018 - 21:10)

Zdravím.Buď na...Však taky "oranžové" a "oranžvé-neonové" jsou dva různé odstíny ;-)

Jola (Pá, 26. 10. 2018 - 13:10)

Zdravím a pokusím se doplnit informace Ještě se vrátím k té koze a kleci . Jak jsem již avizovala tak manžel je velmi šikovný a klec i kozu opatřil kolečky s brzdou , takže je můžeme dát kamkoliv . Nemáme nikde prahy ani schody , proto je možné dojet do ložnice či kotce bez větší námahy a tam pouze zabrzdit . Kozu navíc vylepšil trubkou s očky , takže mu ohnu nohy v kolenou a zamknu kotníky do oček . Tím pádem se vůbec nedotýká země ani špičkami jarmilek a když se rozhodnu ho přemístit jinam , nemá na to sebemenší vliv , což se mu kolikrát vůbec nelíbí . Naposledy jsem ho „ odvezla „ do ložnice a zaparkovala před skříní s velkým zrcadlem . Sice nemůže nic dělat , ale může se prohlížet jak mu to sluší a navíc je připraven k manželskému sexu . Je to sice trochu obráceně , když čeká on až mu pořádně naložím (slunce , seno a pár facek - takhle to ani já neznám … ) a poprvé jsem to pojala obřadně – namalovala jsem se , vzala korzet , podvazky , lodičky a nasadila připínací penis . Trochu jsem se nechala inspirovat Zuzkou , jen s tím rozdílem , že když jsem mu ukázala tu kládu , tak začal huhlat a házet sebou už předem. Není sice tak široký jako kolík , zato je pěkně dlouhý a chvilku jsem čekala až sebou přestane házet . Rozkmital jarmilky , rozezvonil zvonek , ale ničeho jiného nedosáhl a já věděla , že to bude trest větší než výprask. Když zjistil, že to co se bude dít nemá šanci nijak ovlivnit , jsem přistoupila k předehře. Vyhrnula sukni , sundala plínu , vytáhla kolík a pěkně mu namazala otvor , aby si to mohl náležitě vychutnat. No a když jsem ho tam vrazila , musela jsem se smát , protože v zrcadle bylo vidět , jak mu vyjely oči z důlků. Delší dobu jsem mu ukazovala jak to má vypadat podle našich představ a nakonec se zachovala jako chlap - nechala ho být jak tam byl a i s připínákem si odešla nalít trochu vína. Pak jsem ho uvedla do původního stavu , jen kolík a roubík jsem vyměnila za nafukovací. Před spaním ještě dostal řádný výprask , svázala ruce za zády tak aby neměl šanci si na zadek dosáhnout a nějak mu ulevit či pokusit se manipulovat s kolíkem a putoval do klece . S upozorněním , že každý zvuk nebo šramot bude potrestán jsem mu popřála dobrou noc . Tak má vypadat správná manželská ložnice . Panička s pejskem se roztahuje v postel a kouká na televizi , zatímco okrajkovaný svázaný manžel s roubíkem je ubytován v kleci . Pak se ale začal převracet a vydávat kňouravé zvuky , pravděpodobně o něco prosil , jenže ten nafukovací roubík je ještě dokonalejší než koule. Má stejný postroj , je také upevněný okolo celé hlavy a když ho nafouknete víc tak vypadá jako sysel a nevydá ani hlásku. Pak se mi ho ale zželelo a přivázala jsem ho k mřížím klece za obojek , roubík i opasek a nohy mu zvedla a zamknula ke stropu klece , čímž jsem zabránila jakémukoliv pohybu .Nicméně sedět celou noc na kolíku asi nebyla žádná hitparáda , zejména když jsem mu ho cestou na záchod trouchu přifoukla tak na mě prosebně začal kulit oči . Jenomže trest je trest a tak jsem ještě trošku promnula bradavky přes podprsenku a to hned hýkal jako osel a cukal nohama. Ráno , když jsem ho odemkla od mříží a vyndala z klece tak se mi přes roubík snažil líbat nohy a korkáče a po vyndání roubíku hned sliboval jak už bude hodný. Jenže příležitost k potrestání se najde vždycky , takže využití obou trestných pomůcek je v plném proudu . Příště dopovím dovolenou

Milan (So, 6. 11. 2021 - 16:11)

A jak to tedy tehdy dopadlo na té chatě? Takhle v přírodě, to musí být úplně jiný kafe než doma. Když budete mít chvíli, tak to dopište prosím. ;-) M

Jani (Út, 19. 1. 2021 - 11:01)

Ahoj Jolo. Co je nového? Jak pokračujete v době viru? A co ta sousedka? J.

Oli (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

A vidí taky na tu televizi? :-)

Martina V. (So, 14. 12. 2019 - 14:12)

Dobrý den, jsem tu na doktorce teprve krátce. Máte zajímavé zážitky. Dobře se to čte. Pokračujete ještě nebo už ne?

Ludmila 01 (Ne, 29. 12. 2019 - 08:12)

Podle mého, je to strašně návykové....pak už těžko něco víc vymýšlet a rozhodně hodně těžko se pak dá vrátit do běžného vztahu před tím...

Bára (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

To je pravda, je to návykové a už se těším na další a další.
Přes vánoční svátky jsme se z manželem "vyřadili" dostatečně. V pondělí před vanocena jsem si musela vzít pas cudnosti, plinku, celosvětový latex, latexovou masku ženy s modrýma očima, vysoký kovový obojek, na ruce a nohy kovové uzamikatelné náramky. Takto mne manžel nechal do štědrého večera, přitom jsem musela vykonat veškeré vánoční práce. Ke stromečku jsem šla svátečně v šatech. Pod stromečkem čekalo několik zajímavých dárků, kovový vysoký obojek, který těsně obepína krk a zamiká se zavcaknutim a odemkne přes magnet, hlavou se nedá skoro vudec pohnout. Chtěla jsem jej hned vyzkoušet a tak jsem si jej nasadila, neumnela ale sundat, musels jsem si nechat přes celé svátky. Dalším dárkem byly nové rolákové šaty a šály.

Janina (Ne, 30. 6. 2019 - 15:06)

My už máme taky klec. Ale ne podomácku vyrobenou, ale od jednoho šikovného uměleckého kováře. Je to kámoš, tak to bral zároveň jako výzvu a cena nás neodrovnala a řekla jsem mu, že je to pro dobrou věc...takže jsem nelhala...:-)) Výška 90 cm, délka 120 cm, šířka 65 cm. Ta klec je fakt asi nejvíc, je tam spousta oček, úchyt kruhový na hlavu i ruce. Takže moc pohybu manžel nemá. No ale o to přeci šlo, ne? Ještě uvažuji o dřevěném pranýři, na uchycení hlavy, rukou a možná i nohou....za dva týdny nám začne oběma dovolená, tak budeme nakupovat a pak si to na manželovi všechno vyzkouším, hned jak zazlobí...:-)) Zdraví Janina

Terka (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Dobrý den paní Jolo. Jak pokračujete? Co blížící se Velikonoce? A jak dopadla dovča tehdy? Můj muž má také rád, když jsem doma dominantní já, tak mu to občas taky osladím....:-) Pěkný den.

Jani (Po, 25. 2. 2019 - 07:02)

Dobrý den paní Jolo. Jak pokračujete v Novém roce a co ta dovolená? J.

Karolína (Ne, 20. 1. 2019 - 15:01)

Dobrý den paní Jolo. Chci se zeptat, to jste autem vezli i tu klec či trestnou kozu na tu dovolenou? A jak to vůbec dopadlo, co "Hanka", odpočinula jste si a jaké byly vánoční svátky? Hezkou neděli. K.

Ema (Ne, 25. 11. 2018 - 16:11)

Dobrý den. To máte zajímavou hru. Líbí se mi to, že si takhle hrajete. U té feminizace zkoušeli jste o volnu třeba přidat do hry třeba paruku, nalakovat nehty, dát náušnice, nalíčit, či rtěnku kolem roubíku nebo nějakou masku s ženským obličejem? Jinak to oblečení s tolika krajkami to musí být něco, to asi hodně září. No a to ženské jméno je taky trefné. :-) Bezva. Někde jsem četla, že bondage je nejlepší na hubnutí či dietu. No ono s roubíkem se jíst nedá, natož nějaký alkohol....Držím palce a zdraví Ema.

Darla (Ne, 4. 11. 2018 - 13:11)

Jak dlouho trvala ta Vaše dovolená? A jak se líbila manželovi? Užil si taky toho manželského sexu? Dája.

Viky (Čt, 22. 11. 2018 - 17:11)

Taky by mě to zajímalo. :-)

Petra (Út, 16. 10. 2018 - 01:10)

Svazovani a pouta mam rada a k to jeste kdyz jsem k tomu nucena nosit pleny.

Pavel (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Otec alkoholik matka se ráda...Já alkoholik , měsíc mě zavřeli na psychinu , pak jsem si za střízliva našel partnerku a ta mě ted cepije, o víkendech mě drží třeba násilím doma , zdržení z práce mě hned volá kde jsem. Ze všeho se dá dostat,jen chtít a mít doma podporu, vězení,rázného paartnera/ku.

Reklama

Přidat komentář