2245 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
jožka (anonym)
šárko vaše roláky bych chtěl vidět
9. Říjen 2015 - 18:51
Anna (anonym)
Já jsem před třemi roky...ideální pro vás bude asi burka, brzy se dočkáte. Možná vám budou koukat jen oči, vlasy pečlivě schované, ty jsou zváště hříšné, to bude paráda, že, hlavně v takovém létu jaké bylo letos.
9. Říjen 2015 - 22:30
sweater_@yahoo. (anonym)
Ano,také miluji...... tak s tebou by som si rad vysiel na prechadzku, najma v zime!!! :-)
15. Říjen 2015 - 18:46
sweater_1@yahoo (anonym)
pardon, reagoval som na prispevok od Zdenky... :-)
15. Říjen 2015 - 18:52
Zdena (anonym)
Dnes jsem byla celé dopoledne venku,bylo docela chladno,tak že jsem měla pod bundou rolák a na krku pod rolákem ještě šátek. Šátek jsem měla až k puse,chtěla jsem aby byl pod vyším rolákem vidět.Bylo mi krásně teplo,občas jsem schovala pusu do šátku.Dcera když ráno viděla,že co si beru na sebe,vzala si pod bundu svetr a nový velký mohérový šátek,který si nedávno koupila.
28. Říjen 2015 - 18:37
martin (anonym)
včera jsem pomáhal kámošce v jednom podniku byla tam šatna hosté jsi tam odkládali oblečení přišla tam hezká bruneta hned mě tlačilo něco v rozkroku dala jsi tam bundu a pod bundou měla nádherný sexi rolák ten si taky nechala na šatně uschovat prostě neodolal jsem potaji jsem vzal rolák a masturboval jsem sním nádhera.....
14. Listopad 2015 - 21:22
veronika (anonym)
Dobrý večer třeba mi tady někdo odpoví. Načapala jsem mého syna v mé ložnici jak si honí ptáka nad mím oblečením konkrétně měl vzatý rolák stahoval si předkožku a třel si žalud o můj rolák. Dveře byli pootevřeny dělala jsem jako že jsem nic neviděla. Co mám dělat delší dobu pozoruji že mám po oblečení divné skvrny a pach
4. Prosinec 2015 - 19:31
Jiří (anonym)
Dobrý večer třeba mi tady...Nemůžete dělat vůbec nic. Je to v něm. Já jsem tímto též postižen už od mala, dejme tomu od 4 let, kdy se mi prostě líbilo v pleteném, chlupatém, příjemně kousavém i přiléhavém oblečení od hlavy až k patě. A musím zmínit, že se mi líbilo i zabalování do dek a vlastně takové omezování v pohybu a vnímání okolí. Takže jsem vlastně k tomu submisivní povahy a sním o ženě, která mě třeba sváže v těchto oblečcích a pohraje si se mnou či znásilní ;-) Sám nevím, kde se to ve mně vzalo a proč.
17. Prosinec 2015 - 19:34
Mik (anonym)
Nemůžete dělat vůbec nic....tak to mám velmi podobné představy...akorát já si dovedu představit být i na dominantní straně a svazovat si někoho ve svetrech nebo v kožichu...je škoda, že je málo holek, které to mají rády nebo se neprojevují...
28. Prosinec 2015 - 8:07
Obrázek uživatele lana
lana
tak to mám velmi podobné...Miluju také dámské silné pletené roláky,mám to už od dětství.Jsem submisivní a musím v nich chodit ke své Madam. Někdy se na mě některá dáma, když mě potká, zvědavě podívá. Nosím k tomu i pletené kamaše s copánkovým vzorem. Je to super oblečení. Musím v tom být i při lekci. Madam mě v tom také svazuje. Je to super.
7. Leden 2016 - 6:38
Mik (anonym)
Miluju také dámské silné...Tak to zní super...mas zájem popovídat? Můj mejl je wwool seznam cz
15. Leden 2016 - 22:24
Pája Max (anonym)
Dobrý večer třeba mi tady...Trochu opožděně, ale neřekl bych, že se nedá nic dělat. On se toho nezbaví, ale doporučil bych koupit mu taky takový. Třeba pochopí, že byl odhalen a bude na to používat svůj a nebo si s ním i o tom popovídat, při svíčce, při temné hodince, jen mezi čtyřma očima, aby se nestyděl. Nemá cenu mu to rozmlouvat ani ho kritizovat, ale vysvětlit mu, že to je jistá forma zpestření a že na to trochu musí brát ohled, až bude hledat partnerku, aby nenarazil na nějakou zrůdu, jako je Fiona. A taky že to musí mít v každé situaci pod kontrolou, že tím ani náznakem nesmí nikoho obtěžovat.
17. Září 2016 - 21:20
jožka (anonym)
rajcuje mě žena oblečena do roláku
11. Říjen 2016 - 21:31
linda (anonym)
proč dělá chlapům třít žalud třeba o muj rolak našla jsem jinak položený rolák v přeslékárně
31. Leden 2017 - 18:45
P (anonym)
Slečna z Prahy a okolí, která ráda nosí roláky a zároveň by ráda našla partnera (vztah)? Je mi 30 let, VŠ
28. Červen 2017 - 10:59
Petr (anonym)
Ahoj, jak je vidět, hodně klukům se líbí holky v roláku. Zajímalo by mě, jestli to funguje i opačně. Z ženskýho pohledu - líbí se holkám kluci v roláku?
6. Srpen 2017 - 15:57
martin (anonym)
Ahoj, jak je vidět, hodně...Ne musím bohužel konstatovat, že sweater fetish je téměř výhradně záležitost mužů. Ženy na svetru zajímá toliko jak moc sexy v něm vypadají, případně ještě tak je-li značkový tedy drahý. Ale fetish podtext u žen téměř neexistuje. To téměř v řeči čísel znamená zhruba jednu tisícinu z promile. Tedy miliontinu z celku!! Pro nás v Čechách to tedy znamená že se nám tu pohybuje cca 5 žen v celé republice, které mají tento fetiš. (Jak jich je málo je vidět třeba už na tom, že do takovéhoto fóra žádná z těch pěti bohužel zatím nezabloudila) Přeju příjemný den...:-))
2. Září 2017 - 2:24
Sarka (anonym)
Letos je sedme leto co jsem upravila svuj satnik a nechala v nem jen rolaky a tricka ze stojackem . Tenkrat mi bylo 33let a brala jsem to jako vyzvu , okoli sice na mne kloukalo jestli nejsem blazen kdyz mam za tropickeho horka rolak , hlavne tehdy 14leta dcera si klepala na celo . Ale po case take zmenila nazor. Dnes je mi pres 40let a dcera jde v mich kolejich . Je spostu hezkych a slusivych tricek či letnich halenek s rolakem ci vysokym stojackem , ktere v lete pekne chladi a pritom jsou elegantní . Take ocas v lete potkam mlade muze v rolaku s kratkym rukavem nebo bez rukavu . Nekdo sice tvrdi ze je to vyslovene obleceni pro zeny , neni to pravda , proc by si muzi nemohli nosit v cemse citi dobre.
3. Září 2017 - 7:39
Martin (anonym)
konečně se nám malinko ochladilo, tak doufám děvčata, že vytáhnete pořádný svetry, dlouhý roláky a nebudete svoje tělo hyzdit bundama! To by mě zajímalo, jestli je tu nějaká dívčina, která by mně vysvětlila, proč vlastně tak málo žen vyběhne na ulici jen ve svetru bez bundy či kabátu. Připadáte si ve svetru málo sexy?? A v čem už teda, když ne ve svetru??
13. Listopad 2017 - 2:47
Pavel (anonym)
Slečna z Prahy a okolí,...Hledáš slečnu z Prahy a okolí. Tak hodně štěstí!! Já hledám to samé po celé Evropě. :-))
13. Listopad 2017 - 2:55
Ondra /celá ČR/ (anonym)
Nabízím slušně placenou brigádu mladé ženě či dívce, která ráda obléká svetry. sweaters2017@volny.cz
28. Listopad 2017 - 3:00
Ondra (anonym)
Pro Janu z Prahy(Chodov) a Martinu z Berouna... Pošlete mi prosím znovu kontaktní mail, omylem jsem smazal. :-) Díky moc.
28. Prosinec 2017 - 13:24
Marcela (anonym)
konečně se nám malinko...Tak ona přece jen bunda je bunda - většinou neprofoukne, nepromokne, což se o svetru nedá říct. I když mám hezké svetry a roláky ráda, tak prostě bez bundy bych to v zimě a při větrném počasí nedala.
28. Prosinec 2017 - 13:54
Dan (anonym)
včera jsem pomáhal...No a teď tu o Smolíčkovi.
14. Leden 2018 - 20:05
Míša (anonym)
Konečně jsem sehnala krásný černý svetr s volným rolákem kolem krku. Moc se mi roláky líbí, ale nemám ráda, když moc obepínají krk.
21. Únor 2018 - 8:53
Ondra (anonym)
/celá ČR/ Stále platí naše nabídka slušně placené brigády pro mladé ženy či dívky které mají v oblibě svetry. Z důvodu neustále se opakujících dotazů v mailech předem upozorňuji, že se nejedná o erotické služby! Tato práce se erotiky netýká ani vzdáleně či okrajově. Časově nenáročné, žádné vstupní finanční investice. Vhodné pro studentky, maminky na mateřské atp. Platí stále! - pište na mail: sweaters2017@volny.cz
26. Březen 2018 - 14:53
Ivana69 (anonym)
Roláky mám ráda,v zimě je nosím téměř každý den. S šátky jsem na tom podobně,vloni na podzim jsem si pořídila takový ten veliký,je krásně měkoučký a nosím ho na bundě uvázaný kolem krku až na pusinu. V současné době,kdy je v ovzduší strašné množství pylu nosím přes pusu a nos uvázaný slabší šátek jakmile jdu ven.Už jsem z toho úplně vyřízená,je to jediná ochrana před tímto svinstvem.
6. Květen 2018 - 13:38
Honza (anonym)
Lidi, kde seženu hodně tlustý svetr s dlouhým rolákem?
19. Říjen 2018 - 4:54
jo (anonym)
zima začíná budou se nosit i bundy a kabáty.
21. Říjen 2018 - 6:20
Já (anonym)
Lidi, kde seženu hodně...Nechat si vyrobit na zakázku je jediná možnost. Jako když chceš cokoliv výjimečnýho
22. Říjen 2018 - 13:02

Stránky

Přidat komentář