Reklama

Roláky a šátky

lana (Po, 11. 2. 2019 - 11:02)

Ahoj, jestli chceš, napiš mi na mail [email protected]

Marcela (Čt, 28. 12. 2017 - 13:12)

konečně se nám malinko...Tak ona přece jen bunda je bunda - většinou neprofoukne, nepromokne, což se o svetru nedá říct. I když mám hezké svetry a roláky ráda, tak prostě bez bundy bych to v zimě a při větrném počasí nedala.

Ondra (Čt, 28. 12. 2017 - 13:12)

Pro Janu z Prahy(Chodov) a Martinu z Berouna...
Pošlete mi prosím znovu kontaktní mail, omylem jsem smazal. :-) Díky moc.

Ondra /celá ČR/ (Út, 28. 11. 2017 - 03:11)

Nabízím slušně placenou brigádu mladé ženě či dívce, která ráda obléká svetry.
[email protected]

Pavel (Po, 13. 11. 2017 - 02:11)

Slečna z Prahy a okolí,...Hledáš slečnu z Prahy a okolí.
Tak hodně štěstí!! Já hledám to samé po celé Evropě. :-))

Martin (Po, 13. 11. 2017 - 02:11)

konečně se nám malinko ochladilo, tak doufám děvčata, že vytáhnete pořádný svetry, dlouhý roláky a nebudete svoje tělo hyzdit bundama!
To by mě zajímalo, jestli je tu nějaká dívčina, která by mně vysvětlila, proč vlastně tak málo žen vyběhne na ulici jen ve svetru bez bundy či kabátu. Připadáte si ve svetru málo sexy?? A v čem už teda, když ne ve svetru??

Sarka (Ne, 3. 9. 2017 - 07:09)

Letos je sedme leto co jsem upravila svuj satnik a nechala v nem jen rolaky a tricka ze stojackem . Tenkrat mi bylo 33let a brala jsem to jako vyzvu , okoli sice na mne kloukalo jestli nejsem blazen kdyz mam za tropickeho horka rolak , hlavne tehdy 14leta dcera si klepala na celo . Ale po case take zmenila nazor. Dnes je mi pres 40let a dcera jde v mich kolejich . Je spostu hezkych a slusivych tricek či letnich halenek s rolakem ci vysokym stojackem , ktere v lete pekne chladi a pritom jsou elegantní . Take ocas v lete potkam mlade muze v rolaku s kratkym rukavem nebo bez rukavu . Nekdo sice tvrdi ze je to vyslovene obleceni pro zeny , neni to pravda , proc by si muzi nemohli nosit v cemse citi dobre.

martin (So, 2. 9. 2017 - 02:09)

Ahoj, jak je vidět, hodně...Ne musím bohužel konstatovat, že sweater fetish je téměř výhradně záležitost mužů. Ženy na svetru zajímá toliko jak moc sexy v něm vypadají, případně ještě tak je-li značkový tedy drahý. Ale fetish podtext u žen téměř neexistuje. To téměř v řeči čísel znamená zhruba jednu tisícinu z promile. Tedy miliontinu z celku!!
Pro nás v Čechách to tedy znamená že se nám tu pohybuje cca 5 žen v celé republice, které mají tento fetiš. (Jak jich je málo je vidět třeba už na tom, že do takovéhoto fóra žádná z těch pěti bohužel zatím nezabloudila)
Přeju příjemný den...:-))

Petr (Ne, 6. 8. 2017 - 15:08)

Ahoj, jak je vidět, hodně klukům se líbí holky v roláku. Zajímalo by mě, jestli to funguje i opačně. Z ženskýho pohledu - líbí se holkám kluci v roláku?

P (St, 28. 6. 2017 - 10:06)

Slečna z Prahy a okolí, která ráda nosí roláky a zároveň by ráda našla partnera (vztah)? Je mi 30 let, VŠ

Ivana69 (Ne, 6. 5. 2018 - 13:05)

Roláky mám ráda,v zimě je nosím téměř každý den. S šátky jsem na tom podobně,vloni na podzim jsem si pořídila takový ten veliký,je krásně měkoučký a nosím ho na bundě uvázaný kolem krku až na pusinu. V současné době,kdy je v ovzduší strašné množství pylu nosím přes pusu a nos uvázaný slabší šátek jakmile jdu ven.Už jsem z toho úplně vyřízená,je to jediná ochrana před tímto svinstvem.

Ondra (Po, 26. 3. 2018 - 14:03)

/celá ČR/ Stále platí naše nabídka slušně placené brigády pro mladé ženy či dívky které mají v oblibě svetry. Z důvodu neustále se opakujících dotazů v mailech předem upozorňuji, že se nejedná o erotické služby! Tato práce se erotiky netýká ani vzdáleně či okrajově.
Časově nenáročné, žádné vstupní finanční investice. Vhodné pro studentky, maminky na mateřské atp.
Platí stále!
- pište na mail:
[email protected]

Míša (St, 21. 2. 2018 - 08:02)

Konečně jsem sehnala krásný černý svetr s volným rolákem kolem krku. Moc se mi roláky líbí, ale nemám ráda, když moc obepínají krk.

Dan (Ne, 14. 1. 2018 - 20:01)

včera jsem pomáhal...No a teď tu o Smolíčkovi.

linda (Út, 31. 1. 2017 - 18:01)

proč dělá chlapům třít žalud třeba o muj rolak našla jsem jinak položený rolák v přeslékárně

jožka (Út, 11. 10. 2016 - 21:10)

rajcuje mě žena oblečena do roláku

Pája Max (So, 17. 9. 2016 - 21:09)

Dobrý večer třeba mi tady...Trochu opožděně, ale neřekl bych, že se nedá nic dělat. On se toho nezbaví, ale doporučil bych koupit mu taky takový. Třeba pochopí, že byl odhalen a bude na to používat svůj a nebo si s ním i o tom popovídat, při svíčce, při temné hodince, jen mezi čtyřma očima, aby se nestyděl. Nemá cenu mu to rozmlouvat ani ho kritizovat, ale vysvětlit mu, že to je jistá forma zpestření a že na to trochu musí brát ohled, až bude hledat partnerku, aby nenarazil na nějakou zrůdu, jako je Fiona. A taky že to musí mít v každé situaci pod kontrolou, že tím ani náznakem nesmí nikoho obtěžovat.

Čevra (Po, 30. 12. 2013 - 14:12)

Jsou různé druhy úchylek...To nejsou úchylky, zklrátka zima se nestydí, tak proč se teple nenabalit, pěkně se nezakuklit ?
A někoho prostě hřeje sádlo,žejo,pedobábo ?

Verča (Po, 30. 12. 2013 - 13:12)

Jsou různé druhy úchylek...

Pája Max (Čt, 26. 12. 2013 - 17:12)

.Tečka nám chce dokázat, že blbost je nekonečná a šíří se rychlostí světla. A zbaběle se skrývá pod ..

Reklama

Přidat komentář