Reklama

Vzrušuje mě máma

Tona (Út, 12. 2. 2019 - 16:02)

Tak je hodně kluku co sou treba sami a ve 22 bydlet s matkou není nic podezreleho , treba na svuj pronajem nema a tohle je urcite lepsi nez ubytovna ... taky to ted takhle mám a to sem o par let starsi nez on ... staram se o domacnost jak jen to jde , nadobí , sem tam uvařím , vyperu , pochopitelne i její spodní prádlo ... na skleničce vína spolu neni nic spatneho , do bazenu to je takový to no ... ale co treba kolo ? to si jako povidaji o sexu ?

Jarek (Út, 9. 10. 2018 - 22:10)

tak me taky dela potesi matce...Kolik jí a tobě je?

David (Út, 9. 10. 2018 - 07:10)

tak me taky dela potesi matce namazat zada :) pochopitelne me to zvrusuje , nezlobil bych se jí zezadu pekne nalozit ...

Anonym (Čt, 27. 7. 2023 - 11:07)

Tak to začíná masáž a nebo umývání zad ve vaně. A když přijdeš už jen to že si nezkrýva prsa atd. Tak ti přijde divný.. vždycky mě to zajímalo ale v realu jsem utekl ..

buback (Pá, 31. 8. 2018 - 17:08)

Velkýma pismenama píší...čím větší písmena tím větší fantazie :-)

Milan (St, 29. 8. 2018 - 05:08)

mě spíš jenom vzrušuje...Podle mě kdyz je 40 letá ženská atraktivní tak bude vzrusovat i sveho syna , pokud neni gay ... mě se moje taky líbí a žadný uchylak nejsem v pubertě sem si nosil její kalhotky až do postele , v podstatě sem si nikdy k ní nic nedovolil , dnes jí je pres padesat a postavu má lepší než moje přítelkyně , popravdě bych se jí někdy nejradši přiznal co sem dělal s jejím prádlem , kdo vý třeba by mě nechala si hrát s těma co má na sobě :)

Tomáš (St, 29. 8. 2018 - 03:08)

Já vždycky zavíděl...A kolik mu je ? bral bych se s mamkou koupat je mi 19 jí 39 :)

Máš bujnou fant (Pá, 24. 8. 2018 - 17:08)

Velkýma pismenama píší akorát důchodci

PETR (Pá, 24. 8. 2018 - 16:08)

ME MAMA TAKY VZRUSUJE.BUDE ME 16 MAME 38.CHODI PEKNE OBLIKANA MA PEKNOU POSTAVU A PEVNEJ ZADEK.CHLAPI PO NI KOUKAJ.JE ROZVEDENA MA PRITELE A ZAVIDIM MU.VZRUSUJE ME KDYZ NEKDY Z LOZNOCE SLYSIM JEJI VZDYCHANI A HEKANI KDYZ SE MILUJE Z PRITELEM.TED KDYZ JSOU PARNA CHODI DOMA JEN PODPRSENCE A V TANGACH.KDYZ ALE PRIJDU DOMU A OTVIRAM DVERE BERE SI BAV.TRICKO ALE TU PRDELKU MA STEJNE HOLOU A PICKU TAKY ,PROTOZE JI TY TANGA STEJNE POVYJEDOU A MA TAM JEN SNURKU.ME TO STRASNE VZRUSUJE UZ ME PARKRAT I PRISTIHLA ZE HO MAM ZTOPORENYHO V BOXERKACH.REKNE NA TO ZE UZ JSEM VELKEJ A ZE SE MNOU MLATI HORMONY.JEDNOU JSEM SI DAL KLISTE PRISAT PRIMO NA VARLATA TROCHU JSEM ZARISKOVAL A PO 2 DNECH JSEM ZA NI SEL ZE MAM KLISTE A NEMUZU SI HO VYDELAT,ZE NECHCI K DOKTOROVI REKL JSEM JI KDE TROCHU ZALAPALA PO DECHU ALE REKLA ME AT JI HO UKAZU SE SE HO POKUSI VYDELAT.SUNDAL JSRM SI BOXERKY MAMA ME CHYTLA ZKUS3NE ZA VARLATA A POKOSELA SE HO PINZETOU VYTAHNOUT,JAK MELA OBLICEJ U MEHO PENISU NEVYDRZEL JSEM TO A ZACAL ME NABIHAT A DOST RYCHLE.DOCELA JI TO ROZHODILO SUNDALA Z NEHO RUKU A REKLA ME TRHAME KLISTE NEBOSE BAVIS.BUD SE BEZ VYHONIT A PAK PRIJD NEBO TAK ZUSTAN.REKL JSEM JI ZE ZA TO NEMUZU TO SAMO ZASMALA SE VZALA PINZETU A TO KLISTE ME NAKONEC VYTAHLAPAK SE ME ZEPTALO A CO SNIM REKL JSEM NEVIM.DONES SI KAPESNIKY ASEDNI SI DO KRESLA.KDYZ JSEM TO ZAVINILA TAK TI OD TOHO POMUZU ALE NAPOSLED A ZATIM TO BOHUZEL DODRZELA .ZACALA ME HO HONIT A MACKAT VARLATA.STRCILA SI HO DO PUSY A OCHUTNALA JA SE HNED UDELAL A BYLO PO VSEM

Hanz (Čt, 23. 8. 2018 - 20:08)

Na dovolený sem mamce mazal...Když vás vzrušuje máma najdete si ženu v jejich letech

pavlik (So, 18. 8. 2018 - 21:08)

Já jsem se narodil mámě, když byla ještě neplnoletá, takže když jsem byl v pubertě, bylo ji kolem třiceti a fakt pěkná ženská. Mohla by to být klidně i moje partnerka. Taky jsem ji často šmíroval u koupelny anebo v létě když byla v plavkách a opalovala se venku na dece, tak jsem ji z okna pozoroval a byl jsem vzrušený, někdy jsem i honil a i orgasmus byl. Nejvíc hrdý jsem na to, že já jsem vlastně vyrůstal v jejím bříšku, než jsem se jí narodil a já jsem prošel její pipinou, když mě vytlačila na svět. Tahle skutečnost ve mě vzbuzuje hrdost.

Fanda (So, 18. 8. 2018 - 03:08)

Děcka co tu řešíte? To co...Na dovolený sem mamce mazal krémem záda , táta byl ve vodě tak sem se nabídl :) popravdě sem se u toho taky vzrušil , souhlasím s prispevkem pokud je ženská atraktivní tak chlapa ikdyz to je její syn prostě pritahovat bude, taky bych si s ní jako se ženskou dovedl predstavit sex když bychom byli sami doma, zajímalo by mě jestli jí treba taky někdy napadla myslenka mě vyzkoušet :) Neváhal bych

anonym (Ne, 13. 8. 2017 - 00:08)

Právě jsem viděl máminu...Ja mám to isté...mamka je často v práci, takže dosť často aj masturbujem pri jej spodnom prádle a neraz som ju nenápadné sledoval, ako masturbuje, a vystriekal som sa pri tom samozrejme...mám na ňu slabosť, je veľmi sexy a niekedy, keď spí, tak si nad ňou vyhoním, moc fajná je, milujem ju...pred spaním myslím na to, ako s ňou trtkam a fest ju milujem

Steven (Po, 17. 4. 2017 - 00:04)

Je moje máma, jakou kundu...Tod musím říct perfektní básen chlape :D

Petr (Ne, 19. 1. 2020 - 05:01)

Nedavno sem spal vedle mami a ve spanku jak spala tak si mislela ze mrda,tak se pak pomalu priblizila a byla us naha a ja sem ji sahnul na zadek a prstem sem ji tam vjel,a pak sem ji tam ho dal ,byla hned mokra,dobre se mrdalo a vistrik sem doni a mackal kozi,a po mesici sem mrdal tetu bylo to supr,mnela kundicku omg,ale k segre se nak priblizujeme mozna ji omrdam

Doktor (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Radši si nejdřív udělej domácí úkoly, pak můžeš fantazírovat ostošest.

Bohuš (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

Jajjj uchylni
Lucko, proč úchylní ? Vysvětli mi to !

jaktoříct (Ne, 10. 6. 2018 - 23:06)

mě spíš jenom vzrušuje představa jak jí to říkám a jak zareaguje na to

Pavel (Čt, 22. 8. 2019 - 06:08)

Mě se to taky líbí a byl jsem i tak drzí že jsem ji napsal jestli by mi neposlala fotku jak je nahá nebo aspoň prsa. Po chvíli hučení mi prisla fotka podprsenky, aspoň něco.

A (Čt, 22. 8. 2019 - 20:08)

Tvoje vlastní?

Reklama

Přidat komentář