Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Davy (So, 1. 12. 2018 - 17:12)

wt
já našel tyhle lesklý

http://jacketbound.com/wp-content/uploads/384500_2242194869483_820415858_n.jpg
http://jacketbound.com/wp-content/uploads/383816_264092280309095_894145824_n.jpg

Lenkanabal... (Ne, 2. 12. 2018 - 10:12)

Pěkný,moc pěkný docela uvažuji,že bych si jí také koupila.Máte někdo s touto bundou nějakou zkušenost? Nebo dá se koupit samostatně jenom tato kapuce?

Davy (So, 1. 12. 2018 - 15:12)

ty jsou hezký ;))

Lenkanabalenka (Čt, 29. 11. 2018 - 14:11)

Dneska je opravdu pěkná zima,navíc fouká vítr,který zimu ještě zvětšuje. Cestou z práce jsem potkala pár pěkně zachumlaných holek. Navečer vklouznu do kombinézy a půjdu v ní ven. Už se těším, cestou do práce i z práce jsem měla na puse velký šátek uvázaný přes péřovou bundu,vzadu pod kapucou,na hlavě teplého kulicha.Nechápu jak někdo může chodit jen tak bez čepice,asi bych umřela,nebo by mi alespoň zamrznul mozek.

mates (St, 26. 12. 2018 - 14:12)

Ahoj Lenko pošli mail, vyměníme pár fotek.

Návštěvník (Čt, 29. 11. 2018 - 15:11)

Jsi moc rozmazlená,trochu zimy by ti neuškodilo,je potřeba se trochu otužovat.Potom začnou chřipkový epidemie a budeš to mít mezi prvními.

Lukáš (Pá, 30. 11. 2018 - 16:11)

Nebo se naopak musí pořádně nabalit, aby se k ní bakterie a viry vůbec nedostaly :-)

Lenkanabalenka (Pá, 30. 11. 2018 - 18:11)

Samozřejmě se chráním před možným nachlazením a nemocemi,i když někdy se tomu nedá zabránit. Včera navečer jsme byly s kamarádkou na procházce,vzala jsem si na sebe kombinézu,kulíška a přes pusu uvázala velký šátek,který teď hodně nosím.Kámoška se také hezky nabalila,měla oteplováky a péřovou bundu s kapucí,přes pusu měla rolák. Cestou jsme potkaly pár hezky nabalených holek.

Jaryn (St, 28. 11. 2018 - 11:11)

Včera navečer jsem v Praze potkal holku,měla takovou tu bundu s kapucí,která když se zapne až nahoru má na sobě jakoby brýle a v místě pusy a uší není šusťák,ale nějaká látka. Měla červenou,kapucu měla rozepnutou,ale ze strany bylo vidět,že je to tato bunda. Kdysi tady někde byl odkaz na video této bundy,ale nemůžu ho najít. Vyprávěl jsem o tom přítelkyni,chtěl jsem jí bundu ukázat na internetu,ale nenašel jsem jí. Nevíte jaký má tuta bunda název,nebo odkaz na video? Díky.

Mirek (So, 5. 1. 2019 - 08:01)

Najdi si firmu location nebo na vyhledávači location jacket, třeba to je ono.

wt (Čt, 29. 11. 2018 - 08:11)

vím jakou máš na mysli, viděl jsem to před lety někde v Itálii ve výloze, mám to vyfocené. Zkusím to najít.

Lukáš (St, 28. 11. 2018 - 19:11)

Tuším, že tyto bundy vyráběla firma AI riders on the storm.

Jaryn (Pá, 30. 11. 2018 - 08:11)

Díky za typ na bundu,podívám se po ní. A co ty Lenko, byla jsi včera venku v kombinéze? Ty velký šátky se mi na holkách moc líbí,teď se dost nosí.

wt (St, 28. 11. 2018 - 08:11)

Přesně jak píše Joe, Ty ani tvoje máma z toho nemusíte dělat nějakou tragédii. Jeden z mých objektů fetiše jsou také zimní bundy, byť asi spíše v té podobě jak píše KM než Joe. Občas když vidím nějakou pěkně oblečenou holku, jsem z ní v tranzu. Pohovor u sexuologa jsem před mnoha lety také absolvoval, není to žádná tragédie. Většina chlapů má zálibu v něčem, ať už to jsou velký zadky, prsa, boty, a já nevím co ještě - myslím, že i ty sexuologové se tady na Doktorce můžou dovzdělávat. Příroda to asi tak chce, kdyby se všem mužům líbilo to stejné, asi by byl na světě problém. Dá se s tím normálně žít normální partnerský život, tedy pokud Tvá partnerka nebude hloupá a pochopí, že díky tomu ti v intimním životě nezevšední (bude stačit, když si na sebe občas pořídí něco nového). Od sexuologa také vím, že žen s nějakou sexuální anomálií (jak se to dá eufemisticky nazvat) je naprosté minimum - diskuzní fóra nejsou vypovídající vzorek, navíc se v nich za ženským nickem často skrývá chlap.
Svému zaměření budeš muset podřídit i výběr partnerky, snáz takovou asi najdeš spíše mezi alespoň trochu sportovně založenými ženami, než mezi slečinkami na podpatcích, rozebírající poslední módní trendy.
Být tebou, své zaměření bych zbytečně do okolí nevytruboval, potencionální partnerky to spíše odradí. Ideální doba k pozvolnému "otevírání se" je tak cca 3-4 měsíc vztahu, kdy už jste spolu začali spát a partnerka je fázi zamilovanosti, kdy je pro partnera ochotná udělat ledacos. Přímo se nabízí námět k erotickému filmu, jak se pár vrátí do hotelu ze společné procházky na horách a pro "nadrženost" s tím začnou dříve, než se vyslečou...
Jestli chceš, můžu ti napsat na mail, je mi 40, bydlíme s partnerkou kousek za Prahou, máme dvě malé děti, v létě občas pořádáme gardenparty, které nejsou nijak zaměřené, ale pár inteligentních lidí s podobným problémem na pokec (pokud to chce někdo problémem nazývat) se tam najde.

joe (So, 9. 2. 2019 - 09:02)

WT, docela rád bych se s Tebou někdy sešel, já jsem už moji historii zde popsal, možná by to bylo zajímavé si spolu pokecat. Pošli mi mail na 723839 208

Davy (Čt, 29. 11. 2018 - 13:11)

wt (anonym)
ano napiš, budu rád, [email protected]

Davy (St, 28. 11. 2018 - 13:11)

Ahoj děkuju taky zajímavý a povzbuzující! Jasně budu rád když napíšeš.

S (Po, 26. 11. 2018 - 15:11)

o mne to věděli všechny přítelkyně se kterými jsem chodil i žil. Vzaly to docela dobře postupně sem jim odhaloval jak to mam, jsem na péřové bundy a nafukovací hračky ( né dětské infantilní ). Občas mi dopřáli pomilovat se v péřových bundách třeba i na nafukovacím lehátku nebo kruhu atd. takže asi dobrý :-)
V pátek jsem v Bille DBK viděl nakupovat holku v nádherný péřovce, byl jsem jak zmrazenej, slušelo jí to a bunda vypadala fakt luxusne a nakonec jsem zjistil že to https://www.decathlon.cz/damska-bunda-trek-900-warm--id_8502893.html alle v reálu nádherná.

MMSK (Po, 26. 11. 2018 - 00:11)

Cau ja som tiez zo slovenska, a pisem tu raz za cas, vetsinou to tu ale len sledujem, okrem nylonu ma vzrusuje aj pvc, latex, gumaky, lycra, saten, mam ale len jednu nylonovu bundu penazi na slovensku niet na moncler a parkasite ale tak i leskly polyester z cinaku ujde, rodina to nevie to by bolo haha, na slovensku su vymyty krestania a to by som skoncil.

Peterko (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

Ahoj,das mi na teba nejaky kontakt ?

Reklama

Přidat komentář