Reklama

Chodíte nazí doma?

Pepa (Po, 1. 10. 2018 - 10:10)

Doma ani ne,jen nějaké...Když jme byli začátkem září o víkendu na 3 dny na horách tak součástí pobytu byl i vstup do takového menšího bazénu s saunou. Když jsme si šli večer zaplavat tak se tam objevila uklízečka asi si myslela, že tam už nikdo není. Strašně se začala omlouvat, že nevěděla že tam jsme.Tak jme ji s přítelkyní řekli,žE nám to určitě nevadí a jestli ji naše nahota nevadí ať klidně uklidí.

Petr (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

No mi jsme to meli neco podobneho. Byli jsme na dovolene svatebni ceste na pokoji ja si odskocil na wc a zena byla na posteli oba nazi vzdy na pokoji. No vten moment sem neslysel ze prisla pokojska proste sem vesel a ted zjistil ze tam je tak sem pozdravil a prosel dal ona je koukla ja se usmal ona taky. No mel sem erekci vtu chvili pak se hned stratila. No podvou dnech nas tam prekvapila jina a to zrovna vtom nejlepsim vesla do loznice omluvila se a hned utekla. Nic jsme neresili ani jednou byloto zpeztreni. Ta druha uklizecka byla hezka kdyby se pridala nic bych nerek, ale zema by nechtela asi. No i tak to bylo dobry spis nas to jeste vic vzrusilo ze nas nekdo videl.

Pavel (Ne, 30. 9. 2018 - 20:09)

Já když teď přijdu z...Doma ani ne,jen nějaké přejití z koupelny apod., ale na dovolené to přímo láká. Všude teplo, přijdu od moře sundám plavky a nic si neobléknu.Jdu ven vezmu kratasy na ostro a po příchodu jdou dolu.Potom klidně vejdu takto i na balkon a přemýšlel jsem pokud by někdo zaťukal na pokoj, třeba uklízečka, asi bych šel otevřít nahatý a připadalo by mi to normální - to víte dovolená a teplo dělá svoje...

Lukáš (St, 22. 8. 2018 - 09:08)

Já když teď přijdu z venku tak má všechno spocene tak stejně musím do naha a dát sprchu.

petr (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

Chodím doma úplně nahý , ale já bydlím naštěstí sám . Když přijdu z hospody , hned do naha a abych už nemusel vstávat , tak nasadím plenu , z pohodlnosti i kolik toho vypiju.

Volfian (Ne, 5. 8. 2018 - 13:08)

V tomhle vedru jenom v trenkách :)

ne (Út, 3. 10. 2017 - 22:10)

ne

Libor (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

by to bylo brzo? Ve 13 už mu...A nebo mu to vůbec nepřišlo divný

Honza (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

Vůbec netopím a to mám...Takže máš fusekle, ale jinak seš nahatá? Holý kozy, holá veverka i holá zadnice?

Honza (Út, 3. 10. 2017 - 20:10)

Ve 13 ještě né ,to je brzo.Neni to brzo. Cikán udělá fakana i dřív než ve třinácti. A předpokládám, že ho udělá s postavenym ptákem.

Ester (Út, 3. 10. 2017 - 17:10)

Vůbec netopím a to mám doma 24 stupňů. Panelák je teplejší než domek. Tak doma nosím jen ponožky.

Proč (Út, 3. 10. 2017 - 16:10)

Ve 13 ještě né ,to je brzo.by to bylo brzo? Ve 13 už mu mohl stát pěkně, asi mu to bylo příjemný když se před nima tak ukazoval.

Libor (Po, 2. 10. 2017 - 21:10)

A postavil se bráchovi...Ve 13 ještě né ,to je brzo.

Honza (Po, 2. 10. 2017 - 20:10)

Můj mladší brácha chodí...A postavil se bráchovi pták? Jestli seš ty nebo spolužačka kočka, tak by moh.

Libor (Po, 2. 10. 2017 - 20:10)

Hele já jsem jednou prohrál čvověče a za trest jsem musel jen v botech teplé ponožky a boxerkách být v Prosinci 15min. na dvoře , venku 2C , po 12minutách (přesně dvě cigarety) mě pustili dovnitř, žena na mě hodila kupu oblečení abych nenastydl a neonemocněl jsem z toho.

Steve (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

Nyní je chladno, není o to víc důvod proč chodit nahý či polonahý .... Je to pak o nachlazení, nebo topit jako blázen.

Chodím (Po, 2. 10. 2017 - 17:10)

doma nahý běžně, když nikdo není doma. Klidně vyběhnu i na dvůr a líbí se mi, když mi stojí péro a představuju si, že mě vidí nějaká pěkná holka (ikdyž zrovna nevidí). Klidně bych si ho i před ní vyhonil.

Áďa (So, 9. 9. 2017 - 10:09)

Můj mladší brácha chodí přede mnou po pokoji nahý celkem běžně, když třeba vyleze z koupelny. Je mu 13, mě je 16. On mě taky už párkrát viděl nahou, ale nechodím před ním naschvál nahá. Jednou vylezl a byla tam v pokoji se mnou spolužačka a on se před ní schválně ukazoval. Ptala se mě jestli tak chodí doma běžně, že jí to připadá dost divný.

Lucka (St, 31. 5. 2017 - 21:05)

Když se vedra chodím taky jen v kalhotkách ,někdy nemám ani tu podprdu,ale úplně nahá bych se asi na zahradě styděla.

tom (Čt, 18. 5. 2017 - 20:05)

Zas nějakej úchyl?Jo ten co tu byl už loni

Reklama

Přidat komentář