Reklama

Brintellix - antidepresiva

Jarka (Pá, 13. 5. 2016 - 13:05)

ahoj vsichni reaguji na vase...Ahoj Milusko, beru lék teprve druhý den, ale hned od včerejška mi úplně zmizel spánek. Ani přes den to nejde. A rána jsou opravdu nejhorší. Ta deprese je tak strašná nemoc, kdo nezažil,nepochopi.

miluska (Čt, 12. 5. 2016 - 06:05)

ahoj vsichni reaguji na vase prispevky ja jsem dlouho brala Neurol ted ho vysazuji dala me taky Brintallix ten beru 21dni ze zacatku sem byla takova nabita energiji ale ted nevim jestli je to tim neurolem citim se prez den takova divna trepu se nejsem si v nicem jista a hlavne co je nejhorsi tak uz 4dny vubec nespim desny rana ty sou nejhorsi satne od zaludku nemam chut na jidlo a vecer du do postele stim ze zase nebudu spat nechtela bych se vratit k neurolu ale ty stavy jsou desny nema nekdo zkusenost jak toto prekonat a jak dlouho jeste budu trpet moc vam vsem dekuji a drzim palce m.

jarka68 (St, 11. 5. 2016 - 19:05)

Dobrý den Jarko,
Pokud Vám...Děkuji moc za odpověď, a prosím za jak dlouho u Vás začal pozitivně působit?

Marika (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Dobrý den Jarko,
Pokud Vám dříve pomohl Escitalopram a nebylo Vám hůř, tak jako mě, tak Brintellix určitě zkuste a věřím, že Vám zase pomůže. Držím palce.m

Jarka (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

ahoj mariko ja ho uzivam...Dobrý den, a je Vám po brintellixu psychicky lépe?Nabudil Vás i přes den? Já mám nejhorší rána, vubec se mi nechce vylézt z postele.Večer už mám strach, že zase bude to hrozné ráno, ach jo.

Jarka (St, 11. 5. 2016 - 17:05)

Dobrý den, prosím o názor.Brala jsem 3 roky escitalopram, pak jsem ho postupne vysazovala.Půl roku mi bylo skvěle, ale přidaly se starosti a já do toho zase spadla.Začala jsem zase 2 měsíce brát escitalopram, ale uz nezabral.Teď mi doktor napsal brintellix, ale mám strach ho začít brát, když tady čtu negativní reakce. Mám to zkusit?

Luboš (St, 11. 5. 2016 - 16:05)

Ahoj,taky bych potřeboval změnu antidepresiv,ale mě nechce doktor ambulantně něco zkoušet,na to že se musím nechat hospitalizovat.Třeba by mě zrovna Brindellix nastartoval,já už jsem měl spousty antidepresiv ale o tomto jsem ještě neslyšel.Je to deprese-bestie.Na lepší spaní beru trittico,mám teď období,kdy spím dobře.

miluska (St, 11. 5. 2016 - 15:05)

Ahoj Miluško, děkuji za...ahoj mariko tak to ses opravdu jeste mlada me je 60 as timto problemem se trapim vic jak 30 let ty to das ja su desna citlivka a vsechno si moc beru a na spani nic nechcu zase si na neco zvykat a co pak to uz budu brat porad to nechcu vis me ty odborny nazvy nic nerikaji co je ten melaton a dopamin a je ti uz aspon trochu lepe zase budes stastna ver tomu zatim se mej adrz se m.

Marika (St, 11. 5. 2016 - 13:05)

Ahoj Miluško, děkuji za reakci,ten Brintellix mi p. doktorka vysadila, nedalo se to.Divím se , že ti p.doktorka k tomu nedá něco na spaní, u mě deprese začala právě z nevyspání a přetížení.Já užívám večer už 2 měsíce Valdoxan, je to taky AD, ale na bázi melatoninu a spím po něm dobře.Teď mi ho p. doktorka zvýšila na 2 a k tomu ráno ten Deniban.Ten je zase na bázi dodání dopaminu.Držím Ti také moc palce a přeju Ti, aby Ti to pomohlo:Ta deprese je hrozná věc,mš je 45, do té doby jsem byla šťastná žena.pa m

miluska (St, 11. 5. 2016 - 06:05)

ahoj mariko ja ho uzivam 20dni celej vcera sem byla u doktorky ta me ho snizila na pulku protoze jsem se vzbudila v noci o pul trti a uz nezabrala ted dve noci nespim vubec prej me to moc nabudilo tak uvidim bzla bzch rada kdyby me to pomohlo ale kdo vi hodne dlouho sem brala neurol takze mam k tomu jeste odvykacku nekdy je to desny cela se tresu nikam sama nemuzu jit ja ti drzim palce at to prekonas a at je ti lepe a neco ti zabere je to svinstvo vsechno ale co nadelame ty ses urcite mlada tak to das drz se

Marika (Út, 10. 5. 2016 - 19:05)

Psala jsem sem, po třech týdnech mi začaly nesnesitelné úzkosti, stejně jako psal ve svém příspěvku Pavel.Dělaly mi to předchozí dvoje SSRI antidepresiva, a úplně stejný průběh. Oboje předchozí jsem vydržela brát 2 měsíce a bylo mi hůř. Dle mé p. doktory by mi serotoninové AD toto dělaly všechny. Tak jsem asi v háji, protože jinak prý 90 procentům lidí vvyhovují.Mám teď Deniban, je na jiné bázi.Jsem už zoufalá.m

Lada (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Prosím nadpis mi email [email protected], prosím, jak to zabral?

miluska (St, 4. 5. 2016 - 07:05)

Zdravim, Ja brintellix uzivam...pises ze se neco zlepsilo ja beru dva tydny 10mg rano nevim jestly to zabralo protoze vysazuju neurol tak nevim z ktereho leku je me spatne je to asi kratka doba to ty ho beres daleko dela taky mam zavrate tresavku napred sem mela desny svedeni celyho tela to prestalo a ted toto poradili me AUTPATII najdi si to na internetu je to zvlastni metota ohlasy sou dobry nevim myslela sem ze je to nejaka sekta ale pani psycholozka psala ze ne je to az neuveritelny jak to lidem pomaha kontakty mam vyhledany to je asi posledni moznost drzi ti palce at je ti lepe

Miko (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Zdravim, Ja brintellix uzivam uz 6ty tyzden. Prve tri tyzdne 5mg, potom 10mg. Je mi z neho nevolno od zaludka a posledny tyzden-dva sa pridali aj zavrate. Skusal som vydrzat ale asi ho budem musiet vysadit. Co sa tyka zlepsenia stavu, tak urcite sa nieco zlepsilo, ale kedze mi je stale zle tak ani nejak nechodim von tak to nemam ako odtestovat. Trpim pravdepodobne na uzkosti resp psychosomaticke srandy.

miluska (Po, 2. 5. 2016 - 14:05)

ahojky všem ... jsem tu asi...ahoj Jani nejses jedina a co ti napsala treba to nebylo z toho leku ale treba jsi mela jen strach zda zabere ja taky novy leky spatne snasim desny tak snad zu mas jiny a jsi v pohode

miluska (Ne, 1. 5. 2016 - 10:05)

miluško, ty nepříjemné...helenko tak to je blby ale snad ti da neco lepsiho a zabere to ja brala jednu tabletu za den mozna sem si to namlouvala ze me prestal zabirat proto me dala Brintellix rikala ze stim ma velice dobry zkusenosti ale kazdej sme jinej a ty si predti uzivala neco jineho? tak se drz ja ho beru 11den tak uvidim

Helena (So, 30. 4. 2016 - 20:04)

ja ho beru teda jen devet dni...miluško, ty nepříjemné stavy jsou způsobené odvykáním z neurolu - neklid, třes apod., to jsou typické příznaky. Bude to asi trvat delší dobu, podle toho, kolik jsi brala, ale počítej tak měsíc, než to bude dobré. Jak zabere Brintellix nevím, brala jsem ho dva týdny bez efektu, pak mi ho doktorka vysadila.

Jana (So, 30. 4. 2016 - 15:04)

ahojky všem ... jsem tu asi jediná , ale po prní tabletce jsem během hodiny začala zvracet + silné průjmy... tak nemohu pokračovat v užívání...

miluska (Čt, 28. 4. 2016 - 16:04)

Ahoj Lubosi, ja ho beru taky...ja ho beru teda jen devet dni vysazuji neurol ale zatim zadny zlepseni nemam ba naopak tak nevim jestli je to tim novym lekem nebo vysazovanim neurolu nema stim nekdo zkusenost a nemohl by me poradit jak se stim srovnat dekuji

miluska (Čt, 28. 4. 2016 - 15:04)

Pro milušku: Beru tento lék...taky ho beru teprve kratce taky uz bych chtela aby konecne zabral co bych za to dala kdyby to byly jen dva tydny ale pochybuju ze to bude za tak kratkou dobu asi to bude trvat dele snad vydrzim a ty taky musime si rikat ze to bude jen lepsi a lepsi mam tresavku su nervozni nic me nebavi a to jeste to odvykani na neurol nema stim nekdo zkusenost jak to odvykani prekonat prosim

Reklama

Přidat komentář