Reklama

Kdo mi pomůže k oplodnění??

Návštěvník (Pá, 27. 12. 2019 - 17:12)

Vopravdu. Ale nebude to zadarmo, to víš, vánoce už byly

Patrik (Út, 1. 1. 2019 - 18:01)

Jestli chces tak já
E-mail: [email protected]

Patrik (Út, 1. 1. 2019 - 18:01)

Jestli chces tak já

dáma (Ne, 4. 6. 2017 - 22:06)

A máš aspoň tušení kolik...To netuším, na potrat, pokud vím se chodí do nemocnice. Víno a horká voda jsou účinné prostředky, když žena chce dostat dříve menstruaci.

A proč to píšeš na téma oplodnění? Když dáma je neplodná, tak jí neoplodní ani cizí trouba.

Dámo (Ne, 4. 6. 2017 - 22:06)

A máš aspoň tušení kolik těch dam má neplodnost kterou si zavinníly samy různými potraty v mládí. Známé červené víno a plná vana horké vody a podobně?

luci (Út, 1. 1. 2019 - 23:01)

To by možná šlo , ale pokud do toho ještě jdou s pletací jehlicí tak může být opravdu zle.

dáma (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Na co by si najímal a platil...A nenapadlo tě, že třeba ty dámy chtějí dítě se svým partnerem? Ne každá má doma takového troubu jako jsi ty.

(!) (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Na co by si najímal a platil kurvu když takhle může chtít ještě za to zaplatit? Těch vyčůránků by se našlo? Zašukat si a ještě vydělat. Dámy zkuste nenápadně na noc vyměnit samce. Většinou to pomůže a tomu svému troubovi to nemusíte hned věšet na nos!

takže (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Jsem nezadaný, 32/190,...rusák...aha

Správný kluk (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Jsem nezadaný, 32/190, slovan, vlastní drobotinu zatím nemám(a nevím kdy bude), ale ke třem dětem jsem pomohl bez pomoci internetu nebo koitu. Byl jsem darovat na klinice, testy mám. Docela o sebe pečuji(nejsem obézní, nekouřím..) tak výsledek je pěkný.

Provozuji letní teamové triatlony družstev a lezu,občas zavítám do divadla nebo na ples.
Občas pomáhám sousedovi a kamarádovi s malými dětmi tak si myslím, že je dobré takto někomu pomoci.

Darování preferuji přes kelímek/stříkačku.
Koitem se to moc neosvědčilo.
Jsem ochotný dojet tak v okruhu 50km s příspěvkem na dopravu, dávka 500-1000kč dle četnosti, vzdálenosti a nutnosti testů.

Mám docela dobré spojení na Rakovnicko, Křivoklátsko, Žatecko, Beroun a samozřejmě Prahu.

P.S. V zemi s největší spotřebou piva a lihu v Evropě je to tu samý abstinent, což je legrační :D

[email protected]

likvor (So, 23. 7. 2016 - 11:07)

Hledám dárce spermatu,je mi...Ahoj pomůžu rad ale ty uz asi dítě mas ze,?
[email protected]

xxx (Ne, 19. 4. 2015 - 19:04)

můžu pomoct k otěhotnění volejte 773047712

Nick (Ne, 19. 4. 2015 - 14:04)

Ale mila draha na inseminacni klinice ti do pochvy nevstriknou nejake neproverene sperma,notaben od darce ktereho si sama privedes.Kdysi se tak umele oplodnovalo,ale kvuli AIDS a dalsim nemocem se inseminacni davky od darcu uvolni k pouziti az po opakovanych testech.Ikdyz je nejlepsi pouzit pro oplodneni co nejvetsi mnozstvi cerstve ziskaneho ejakulatu od muze,ktery ma dobry spermiogram a treba i vlastni deti.Vetsi mnozstvi ejakulatu-cela davka-zaruci,ze kysele prostredi pochvy se zmeni na zasadite a neposkozuje spermie.Coz se casto stave pri inseminaci na klinice,kdy je do zenske pochvy vstriknuto 1-2 objemu inseminacnich pejet-coz je okolo 2ml.Takove mnozstvi ale zasadne nezmeni pH pochvy a dochazi k zaniku spermii.Pokud chcete oplodnit takovym-to zpusobem,tak si pozvete hezkeho a inteligentniho mladeho muze,ktery bude ochotny odevzdat vam pri masturbaci svuj cerstvy ejakulat a nejaka vase sikovna kamaradka(zdravotni sestra)vam ho vleze inseminacni strikackou zavede hluboko do pochvy az k cipku delozniho hrdla.Potom byste mela s podlozenou panvi asi pul hodiny lezet a dobre je udelat si klitoridalni orgasmus.Tim se zvysi sance na oplodneni.Ale chce to znat svoje plodne dny a dalsi spoustu veci,nejen mit ejakulatu plnou pochvu-zbytecne

Karel (Ne, 19. 4. 2015 - 13:04)

A proč se nenecháš...Samozdřejmě...žena od kamaráda nemohla dojít do jiného stavu!
Seznámili se s klukem, velké péro, velká výdrž , vyšukal jí asi 3x a mají krásného chlapce !!!Proč ne??

On (Ne, 19. 4. 2015 - 13:04)

Hledám dárce spermatu,je mi...A proč se nenecháš oplodnit přímo od někoho??
Alespoň si užiješ !!!Dvě jednou ranou !

farář Blažek (Út, 14. 4. 2015 - 23:04)

já ti mohu přinést kbelík mrdiva, ale bude to je dobré lepidlo, nebo hnojivo na květiny.

Honza (Út, 14. 4. 2015 - 19:04)

Hledám dárce spermatu,je mi...Já děti nechci a platit alimenty už vůbec ne.

Ajina (Út, 14. 4. 2015 - 16:04)

Hledám dárce spermatu,je mi 25 let a nedaří se mi otěhotnět přirozenou cestou.Jednalo by se o početí pres inseminaci na klinice.Prosím jen važní zájemci,co opravdu pomohou...Ustecky kraj nejlépe :)

Jan (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Pomůžu ti

Dan (Pá, 27. 12. 2019 - 17:12)

Pomůžu ti sexem mám dobrý spermie k oplodnění jestli chceš zavolej 722228933

Reklama

Přidat komentář