Reklama

pleny v dospělosti..

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Leoš (Út, 27. 6. 2017 - 13:06)

Ano plenky jsou velice...Pokec o tématu,kámo!

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB130a2MVXXXXXaXVXXq6xXFXXXo/Men-Sexy-Mesh-Fitness-Bodybuilding-font-b-Tank-b-font-font-b-Tops-b-font-font.jpg

Zkus to (Út, 27. 6. 2017 - 13:06)

Zuste http://www.tenacz.cz/pece-o-nase-nejblizsi/informacni-centrum/priciny-inkontinence/muzska-inkontinence/ Jestli chcece ještě další odkaz na pemprsky, stačí dát do google :D

Alex (Pá, 7. 4. 2017 - 20:04)

To boli setričky a doktorky...Sestřičky z léčebny?

Nie kamarátkam. (So, 11. 3. 2017 - 14:03)

protože ji chtěla ukázat...To boli setričky a doktorky z uzavretého psychiatrického oddelenia v Bohnicích.On tam má trvalý pobyt.

:)) (So, 11. 3. 2017 - 07:03)

Ano plenky jsou velice...protože ji chtěla ukázat kamarádkám, jaký jsi úchyla.

Plenkar (Pá, 10. 3. 2017 - 23:03)

I já se po přečtení...Ano plenky jsou velice prakticke nejen pro doma/na spani-pro jistotu/ ale hlavne mimo domov/na nakupy,kulturni akce,na navstevy a predevsim na cestovani-at autem,nebo verejnym prostredkem/Ja take preferuji latkove 90x100cm,ale pres ne se musi nasazovat jeste nepropustne celoigelitove kalhotky, jenze ty se v Cechach nedaji bezne koupit,ale musi se nechat usit na zakazku, nebo objednat pres internet z Nemecka, Anglie nebo z Ameriky.Jsou pekne usite/svarene svy/a z kvalitniho materialu.Jenze vyrbci si je nechaji dobre zaplatit a navic jeste cena za postovne.Takze si objednavat jednou za cas vetsi mnozstvi,nebo si je objednat vice lidi dohromady.Jinak pri normalnim pohybu a pri bezne teplote se clovek s nasazenymi plinami a s gumovymi/celoigelitovymi/kalhotkami nadmerne nepoti.Ovsem kdyz jsou vedra,tak se clovek poti i nahy.A nechapu tu averzi nekterych lidi proti noseni plen v jinem nez v kojeneckem a stareckem veku.Vsechny moje partnerky byly z meho noseni plen dost udivene,ale vsechny si je vyzkousely a citily se v nich velice dobre. Pro doma vsechny,tedy i na noc a ty odvazne je mely na sobe i na verejnosti-stejne jako ja. Divily se,jak jsou ty pleny prijemne na tele totez i ty gumove kalhotky.A zadna se neoprudila, ani na ty pliny neumrela.Vyrostlo na nich statisice deti bez problemu a ted je kdejaky"odbornik" pomlouva a zatracuje.PS a kazda,ktera se pozdeji se mnou rozesla si ukradla jedny,ci nekolikery gumove kalhotky do zasoby.Proc asi?

Jirka (St, 8. 3. 2017 - 14:03)

Ahoj, ze zájmem jsem se...I já se po přečtení různých diskusních fór domnívám, že mnoho žen nosí z různých důvodů plenkové kalhotky, a nemusí jít vždy o inkontinenci. Ženy často nosí plenky zejména při cestování, při silné menstruaci anebo při lyžování, jelikož jich už hodně nastydlo, když se potřebovaly v zimě venku vymočit.
Já nosím s oblibou na noc látkové pleny. Je to zejména kvůli příjemnému pocitu, který v nich zažívám, ale když jednou přišel nenadálý průjem, byl jsem rád, že je mám.
Dopisuji si též s jednou slečnou, která nosí plenky zejména na cesty, na noc a zřejmě i při menstruaci. Je s nimi moc spokojená, i když se v nich prý v horkých letních dnech hodně potí.
Kdyby si se mnou chtěla nějaká žena vyměňovat zkušenosti (nebo se i blíže seznámit), ať napíše na adresu [email protected]. Vím i dvojicích, kde plenky nosí oba a vzájemně se doplňují. Vše je věc názoru a vzájemné domluvy.

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

názor (Út, 21. 2. 2017 - 09:02)

Tak v tom žádnou výhodu nevidím. PŘI SILNÉ MENSRUACI JE NUTNÉ ČASTO MĚNIT VLOŽKY A POCIT, ŽE CHODÍM DLOUHO VE ŠPINAVÉ PLÍNĚ BY NEBYLO PRO MĚ. A MĚNIT ČASTO PLÍNU BY NEBYLO ANI FINANČNĚ VÝHODNÉ.

Vendy (Út, 21. 2. 2017 - 09:02)

Ahoj, ze zájmem jsem se začetla do této diskuse, a mohu potvrdit, že nošení plenkových kalhotek má své výhody. Sice netrpím unikem moči ani stolice, ale používám je při silné menstruaci, a mohu ženám jejich nošení jen doporučit.

Miki v plenkach (Po, 16. 4. 2018 - 22:04)

Stačí jak je ale muzez...Hele ty dite, kolikrat uz ti bylo tech 12. 2x,3x,4x? No tak si tu jednorazovku chce zkusit a nevi jak. Ze mu radis obleknout si pres ni gumove kalhotky je sice vyborny napad, ale ty doby, kdy se daly koupit v Drogerii, nebo objednat z Benesova jsou davno pryc a nejen, ze by ho ty kalhotky z Trebice staly pres 500, ale musel by na ne jeste par tydnu cekat.Jinak i ty puncocchace jsou vyborna vec, ale on to chce zatim jen vyzkouset. Treba se mu to zalibi a tak si postupne poshani ty doporucene veci pres pliny a bude si vesele plenkarit. Tomasi na to vyzkouseni pres ty jednorazovky nic nepotrebujes, jen si je spravne nasad a jestli mas s lepitkama, tak si je stahni tak akorat. Protoze oni za chvili po nasazeni zmeknou a uvolni se a kdyz je nestahnes dost, tak ti budou slezat. A zase kdyz je stahnes moc, tak te budou tlacit a drit v trislech, ze se nevyspis a kalhotky sundas a vzteky zahodis. Nejlepsi jsou latkovky a gumove kalhotky, jenze to te to vyzkouseni vyjde pomalu na tisicovku a kdyz se ti to nebude libit a nebudes v tom plenkareni chtit pokracovat, tak to vsechno za tech moc penez vyhodis. Vis co delej jak myslis, ale jestli pliny nepotrebujes, tak si tak maximalne zkus na noc tu jednorazovku, protoze nejsi zvykly, tak se vleze stejne nepocuras, leda tak kdyz si ji na sobe nechas i pres den, tak vestoje, nebo v sede se uz pocurat dokazes, ale nevim, jak jsi odhodlany s plinou nasazenou pod kalhotami jit ven mezi lidi a tam se pocurat. No drzim ti palce...

Dítě 12 let (Ne, 15. 4. 2018 - 11:04)

Stačí jak je ale muzez skusit trenky nebo gumové kalhotky a nebo punčocháče a nebo vše dohromady přes plinu dát gumové kalhotky a pak trenky a na konec punčocháče bavlněné dětské a nebo jakékoliv punčocháče... Já teď dostal čistou plinku a přesně mám trenky boxerky a silonove punčocháče.

Tomáš (Pá, 13. 4. 2018 - 14:04)

Dobrý den sehnal jsem si jednorázovou plenu a chci to zkusit ať vím co na tom vidíte.
Chci si jí vzít asi na noc. Mám dotaz. To si ji jen dáte a hotovo jdete spát nebo si přes ni ještě něco dáte , nebo nějak zajištujete ?

Jirka (Po, 26. 3. 2018 - 12:03)

je super mít na noc plenu,...Ahoj Jani. Ozvi se [email protected]

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Tomáš (Út, 20. 3. 2018 - 20:03)

A je tady nějaký vozíčkář tak napiš na [email protected] Díky
A nebo kdo by si chtěl napsat

Janča (Út, 20. 3. 2018 - 17:03)

je super mít na noc plenu, to se potom spí v klidu a v pohodě bez stresu že se stane nehoda

Tom (St, 14. 3. 2018 - 15:03)

Zdravím nedaroval by mě nikdo tři plenky ve velikosti L ?

Nikolatiterova (Út, 16. 1. 2018 - 08:01)

A přítel je mentálně...Ahoj není retardovanej je normální ale když se pocura v posteli a ja spin vedle něj tak ho musím skontrolovat

Reklama

Přidat komentář