Reklama

pleny v dospělosti..

- (Pá, 12. 10. 2018 - 04:10)

Přeji hezký pátek.Chci se zeptat měl jste někdo pleny i v nemocnici?Já to potřebuji vědět neboť příští týden půjdu do nemocnice a jelikož mám občas v noci nehody tak bych potřeboval vědět jestli když si řeknu o plenu sestře která bude mít noční službu jestli mi tu plenu dá.

Miki v plenkach (Čt, 11. 10. 2018 - 18:10)

AHOJ TAKY MAM EPILEPSII A...Ano my te chapeme a asi ti i rozumime, ale nepis velkyma pismenama. Tu praci asi sezenes, duchod taky, ale zenu asi tezko. Ale fandi ti. M

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2018 - 15:10)

Hele ty pastiriku zkus Bezpečnostní agentura blesk servis s.r.o tam té vemou všemi deseti hned nevadí že máš epilepsii a pro invalidní důchod si musíš vyřídit sám dojít třeba na úřad a tvůj neurolog ti musí dát žádost samo se se to nevidí.

josef060 (Čt, 11. 10. 2018 - 13:10)

AHOJ TAKY MAM EPILEPSII A NOSIM PLENY A VIM JAKY TOJE MAM TO OD 12LET A JEMI 51LET A PŘITELKYNĚ MNĚ OPUSTILA MAM ZDRAVOTNI PROBLEMI JSEM RÁD ŽE TA TO STRANKA EXISTUJE ZE SE JA STYDĚT NEMUSIM A NEMAM ZACO TED JSEM MNĚL 2X ZA SEBOU ATO 6.10. A 21.10.ZACHVATY NIC PŘIJEMNEHO TO NENÍ ALE STIM MUSIM ŽIT DAL A PRACI DODNES NEMAM ANI DUCHOD KDO MA TOTEŽ MUŽE MI NAPSAT A RÁD BYCH SI DOPISOVAL S ŽENOU KTERÁ MÁ CIT JINAK SKAŽDYM MOC DĚKUJÍ MUJ EMAIL [email protected]

josef020 (St, 10. 10. 2018 - 20:10)

AHOJ TAKY TRPIM EPILEPSII OD 12LET A POUŽIVAM PLENY DO TED A JEMI 51 LET TAK JE POTŘEBUJU HLAVNĚ NA NOC NĚKDY I NA DEN A NENI DUVOD SE NEKOMU SMAT. CHTĚL BYCH SE ZNAMIT DIVKOU KTERA MA POCHOPENI MOC DĚKUJÍ MUJ EMAIL [email protected]

Miki (So, 30. 12. 2017 - 11:12)

ja nosim plenky porad i s...Hele ty prazaku co si chces pokecat, vis ze ja taky? Ten nick Plenkar je puvodne muj a pod timhle nickem tady na Doktorce diskutuju uz takovych 6-7 let. Takze si dej brzdu a vymysli si sveho nicka, tady zverejni, ze si ten muj pouzival, ale uz nikdy nebudes a ze budes diskutovat pod nickem ....., ktery si tam sam najdes a doplnis! Nazdar.

plenkar (So, 30. 12. 2017 - 09:12)

ja nosim plenky porad i s dam.pradlem.jsem starsi muz z prahy sil.post.59 l.bi.rad se znekym sejdu ale jen dopoledne na veku nezalezi masli kde se sejit a pokecat nebo i neco jineho? tak napis muzeme treba zajit dopoled.na kavu,[email protected]

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

G4Ď (Ne, 19. 11. 2017 - 12:11)

Tak já jsem měl plenku naposledy včera měl jsem epileptický záchvat a protože jsi dávám vždy plenu kdybych jse náhodou počůral ono to jde samovolně samo to čůrání tak kvůli tomu ale pak mám Inko vložku ta zachycuje malé množství tekutiny moči abych nebyl mokrý a vždy večer jsi dám plenku znovu pro jistotu mám v ní založený igelit protože že mám jen dvě plenky látkové aby neprotekli skz a přesně dány slipy ty jsou jsice prosite igelitem a přesně jsi dám ještě punčocháče které mám jen na

Plenkar (So, 11. 11. 2017 - 14:11)

Ale to je prece normalni! Zeny prece musi vedet, co se kde sustne a hlavne doma musi mit o vsem prehled za vsech okolnosti. Takze mu kontroluje plenky. Me zase byvalka kontrolovala, zdali je pri odchodu z bytu na sobe nemam. Tak me osahavala zepredu i zezadu aprotoze jsem si plenky a gumove kalhotky umel dokonale nasadit, tak ji to chvili trvalo a parkrat se i spletla. Vzdy me vratila do bytu, abych si je svlekl. Bylo marne ji vysvetlovat, ze je mam na sobe hlavne aby nebylo videt, kdyz se nekde nahodou pocuram. Pritom ona pri menzesu chodila v mych gumovych kalhotkach do prace bezne, ale asi by neprezila, kdyby se moje kolegyne vsimly, ze mam na sobe gumove kalhotky a pliny. Tak jsem to vyresil tak, ze jsem si do skrinky na satne schoval nekolikery pliny, tez igelitove, k tomu gumove kalhotky a tajne se prevlekal na wc. Pokud bylo neco pouzite na prani, prinesl jsem to domu na vyprani a hned druhy den jsem si prinesl temer tytez veci.
Jo holky, ty kontroluji rady, ale hlavne ne sebe!

pro N (Pá, 10. 11. 2017 - 20:11)

Jmenuji se Nikola a a chtěla...A přítel je mentálně retardovanej, že ho musíš kontrolovat?

Tomáš (Pá, 10. 11. 2017 - 19:11)

Chtěl bych zeptat jestli je...Ano je já

Nekdo v plinach (So, 4. 11. 2017 - 15:11)

Chtěl bych zeptat jestli je...Ja si davam po staru klasicke velke pliny 90x100 s jednou igelitovou plinou, ktera je tak 110x 35 a pres to vysoke gumove/celoigelitove/ kalhotky. Na noc natahovaci, abych pri spani na boku nepocural postel a pres den si davam zapinaci, ale taky hodne vysoke. V tech mohu i na prohlidku k doktorovi a snadno se v nich mimo byt meni pliny-to si davam jen 2. Ty vydrzi tak 2-3 pocurani a potom si je musim vyndat z gumovych kalhotek, ikdyz bych se do nich mozna mohl jeste jednou pocurat, ale predem nevim jak jsou mokre a nechci aby mi to prosaklo ven na obleceni. Takze vlhcene detske ubrousky, detsky zasyp a minimalne 2 ciste pliny nosim sebou. Taky pro jistotu i jine nahradni gumove kalhotky a igelitove prosteradlo, kdybych nahodou spal mimo domov, abych si ho roztahl pod sebe. Ale pro ten pripad si beru vice plen.Plen jsem se vlastne poradne nezbavil od detstvi a casto je mam na sobe uplne zbytecne, protoze pokud se mi zacne chtit curat a je nablizku zachod, tak si na nej dojdu a ani ten clovek, ktery cura do musle vedle mne nepozna, ze mam na sobe pliny jako miminko. Ovsem radeji chodim do kabinky, kde mam vice soukromi a muzu si po vykonane potrebe-at male, ci velke v klidu osetrit pokozku, upravit a urovnat pliny i gumove kalhotky, pripadne si nasadit nove. Takze si je nasazuji kdyz jdu mezi lidi, na kratke i dlouhe cestovani/a to i v pripade, ze v tom dopravnim prostredku je wc-protoze drazdivy mocovy mechyr je pekna potvora a zacna se mu chtit zrovna kdyz je toaleta obsazena. Vratil jsem se po 12ti hodinove ceste/autobus,metro, letadlo, a vlak/ a aniz bych nejak registroval nuceni, tak pliny jsou pocurane.Ale prave kvuli tomu, pro tu jistotu si je davam. Je s nimi vice prace a starosti okolo prani a suseni, ale za ten muj klid a tu jistotu to stoji. Nevim kolik by stalo penez zaplatit za pocurane kreslo v letadle. Ve vlaku i v autobusu nejsou mistenky, tak by byl problem me usvedcit, ale radeji ne. Nebo znamemu, ci taxikari pocurat sedadlo.
Davam si ty pliny sam, dobrovolne za svoje penize jak na to cestovani, tak do prace a nachavam si je na sobe i doma, kdyz sedim u PC, nebo varim. Nekdy nejde rychle odbehnout na wc a kdyz se pocuram par metru od wc do plinek, tak si sam na sebe zanadavam, ale vlastne se nic nestalo. Pri prochladnuti se pocuravam vice a casteji, takze se chranim tim, ze si oblekam a nosim predevsim damske silonove puncochace a nekdy i silonove kosilky a dalsi pradelko. Se zenami nemam problemy. Ty rozumne to pochopi a nektere si i pujcuji moje pliny a gumove kalhotky, protoze samy maji problemy s nechtenym unikem moci a ty puncochace a dalsi silonove pradelko toleruji. A ty druhe, ktere to svym malym mozeckem nedokazi pochopit, tak ty at si jdou svoji cestou. Zadna skoda!

Nikola (So, 4. 11. 2017 - 11:11)

Dotaz nosí tu někdo...Jmenuji se Nikola a a chtěla bych říct že mám přítele kterej má taky potíže a musí nosit pleny já sama ho kontrolují jestli se ne počůral atd pokaždý mu sáhnu mezi nohy a už se taky stalo že 2 sem ho musela prebalit vcentru protože bil promočené a nenechám jo mokrim tak sem mu řekla pojt ses procuranej jate prebalim tady jemu seto moc nelíbilo ale pak šel nemá se zaco stidet i v noci se nám stalo že sme leželi a najednou sem cítila mokro já mám ráda když se jsme tuli a najednou sem cítila že mám mokrou nohu a zadek on bil mokrej tak sem jo převalovat 2 zanoc

? (Po, 30. 10. 2017 - 18:10)

Chtěl bych zeptat jestli je tu někdo kdo pleny opravdu potřebuje. Neukájím se v tom jenom mě to zajímá

Tom (St, 25. 10. 2017 - 10:10)

Já pleny občas používám....Co ty si na káře ?

PretEnding (So, 23. 9. 2017 - 19:09)

Já pleny občas používám. Ale jen na močení. A to když drandím na vozíčku. Ne vždycky se dá dojet do cíle :-)

Plenkar (So, 23. 9. 2017 - 08:09)

Hele, já už nevím, jak...Tak dobre, nechame toho, nebudeme to hrotit. Mas pravdu, souhlasim s Tebou. Tak zatim...M

Zuzka (Pá, 22. 9. 2017 - 14:09)

no tak Te postavim do sprchy,...Hele, já už nevím, jak bych ti to vysvětlila. Netuším, jak snášíte pokadění vy chlapi, ale pro ženskou je to docela dost drsný zážitek, který navíc většinou dusíme v sobě, protože holky se s něčím takovým moc nesvěřují. Naopak chlapi se o tom klidně pobaví u piva, každý dá něco k lepšímu, zasmějí se tomu a jsou v pohodě. To vím od přítele. Navíc se pořád traduje, že správný chlap má smrdět i na fotografii, zatímco u ženy se očekává, že bude čisťounká a vonící. Situace, kdy žena skončí pokaděná, zaneřáděná vlastními výkaly jak batole a smradlavá na metry okolo, je od toho výše uvedeného hodně daleko. Tak prosím pochop, že drtivá většina z nás opravdu v takové situaci moc nestojí o něčí přítomnost a asistenci, byť by byla od milovaného a milujícího chlapa.
Motat do toho nějaké věci z dětství typu, pokadila jsem se – bude výprask, je nesmysl. O tom to není, alespoň u mne ne a co vím z některých diskusních fór, kde jsem v té době hledala podobně potrefené osoby, tak u ostatních to bylo podobné. Asociace na dětství se spíš objevují u těch, co provozují tyhle věci jako zálibu a to já tedy fakt nejsem. Dokážu se zúčastnit všelijakých divočin klidně třeba až po bitky v bahně a podobné věci, ale hrátky ve výkalech mne míjejí širokým obloukem.
Stejně tak jsou mimo ty obavy o intimní život. Mého přítele nebo bych měla říkat spíše partnera, protože to, že půjdeme životem spolu, už je jasné jak blesk na letním nebi, by podobná hovadina ani nenapadla. Sama jsem pravý opak typu, který se označuje jako Barbína a tak bych vedle sebe jen těžko mohla mít nějakého manažírka v drahém oblečku a tak podobně. Takový by se mnou těžko jezdil na vodu, na vandry, treky po horách a další podobné akce. Bez chlubení mohu říci, že jsem se už mohla přesvědčit, že mám vedle sebe chlapa do nepohody. O mých problémech z minulosti samozřejmě ví a sám taky dal k lepšímu dva nebo tři pořádné maléry, které jej už potkaly. Jak jej znám, tak by nejspíš byl schopný to ze mě obrat i holýma rukama, kdyby nebylo jiné řešení. Určo by neřešil, že nemá chuť orál, protože jsem se nějaký čas předtím pokadila a měla to rozmatlané aj přes pičku. To spíš já bych asi měla tendenci to při té vzpomínce blokovat.
To co píšeš o té sprše je sice působivé, ale nevím, jestli by to zrovna bylo to pravé. Už jen vidět jak usilovně dýcháš ústy, abys necítil, jak šíleně smrdím. Myslíš, že tohle je pro ženu nebo dívku v takové chvíli podpora? Proto prostě raději sama, protože sám sebe člověk pak už v podstatě moc nevnímá. A pak taky ta sprcha nemusí stačit. Nevím, jakou konzistenci výkalů měla ta tvoje slečna, když se pokadila, ale u mne to z většiny byla taková mazlavá a lepkavá kaše, kterou ani sprcha sama o sobě zrovna moc nebere. Zejména při vymývání té lepkavé matlaniny z houštiny v klíně kolikrát nezbývá než tomu pomoci rukou. Pěkně se v tom hrabat prsty a cítit jak je co bylo rozkousané a strávené. Myslíš, že bys tohle dal? Sorry, ale já zkrátka pracuji s tím, že dámu ze sebe a takové situaci musím za normálních okolností udělat sama.

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Zajimas mne. napis email viz diskuse

Reklama

Přidat komentář