Reklama

pleny v dospělosti..

Cvrcek (Út, 4. 4. 2023 - 09:04)

Dobrý den . Mamka mi nepřestala dávat plenky tak je nosím mě to už ani nevadí několikrát denně se pocuram i pokakam. Dostávám i teplou kojeneckou kašičku do láhve mi 11 let mamka říká že jsem její. miminko mám i dupačky a i jiné oblečeni. Když jdeme ven tak bere náhradní plenky protože se mi stává nehoda prostě to neudrzim a pokadim se

Návštěvník (Út, 4. 4. 2023 - 14:04)

Jdi už do hajzlu. Ty jsi tzv. Adult Baby, akorát je ti 40-50 let.

Jajina (So, 19. 8. 2017 - 05:08)

Ahoj hezke tema... Je tu nekdo se zkusenosti s nosenim plen u holek? Moc me to laka a rada bych si o tom popsala a tak... Dik.

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj já nosím plenky od malička zvykla jsem si na ně . Mamka mně prbaluje chce to . Pri jsem její miminko také mi dává kojeneckou kašičku s děcke láhve je to pohodlné

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

(St, 16. 8. 2017 - 15:08)

Tak už spodní prádlo nemám mám jen plenu a stahovací punčochové kalhotky udělané že starých punčocháčů jelikož mne dali pleny velké tak padají když jsem do nich hodně pomocim a nenosim je s libůstky ale kvůli zdravotnímu problémů když jdu na velkou tak se mne teče krev mám prostě hemeroidy tak kvůli tomu je mám a stále na sobě den i noc protože nikdy to jde samo jak moč tak i stolice možná i inkontinence ale pleny jsem jsi musel koupit sám.

Tom (Út, 1. 8. 2017 - 20:08)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj Nikolko,byl bych velice rád kdybys pisla na muj email [email protected] jsem natom úplně stejně a hledám někoho kdo má pro tuhle zálibu pochopení,mužem si zatim psát posílat foto v plenkách a časem něco víc...

Jamie (So, 29. 7. 2017 - 17:07)

Uz od stredni skoly se mi...Ahoj,
Jsem na tom hodne podobne. Rad bych poznal osobu jako jsi ty. Budu rad pokud se ozves. Kontakt na me je [email protected]

Smutna plenkark (St, 26. 7. 2017 - 09:07)

Já nosim plenku na to si dam...Uz od stredni skoly se mi libi nosit plenky, ale nikdo z mych pratel ani rodiny o tom zatim nevi.Kupuji si je na netu (ty silnejsi, libi se mi pocit mit toho mezi nohama vice) a kdyz mam volnou a nerusenou chvilku, uzivam si v nich, ale zatim sama s .Nyni jsem na vysoke a casu na tuto zalibu neni mnoho.Vim ze toto neni seznamka-predem se omlouvam administratorovi, ale chci to zkusit.Jsem bi a hledam holku nebo kluka, ktery by mel nebo mela stejnou zalibu v plenkach, at nejsem sama.Rada bych dostavala plenky i jako trest nebo v roli rodice a ditete.Vzrusuje mne predstava byt k tomu nucena, jsem tak trochu i subinka a sm a napriklad trocha svazovani nikdy neskodi s .Pomuzete mi prosim nebo poradite?Kontaktem, odkazem na prislusne stranky, v cestine ale klidne i zahranicni-s jazyky nemam problem s touto tematikou nebo treba i vasi zkusenosti anebo vasim pribehem, atd.Moc rada bych objevila a dovedela se vice o teto zalibe.Plenky bych brala i jako zpestreni nebo predehru k sexu, ale bojim se, ze me potencionalni partner nebo partnerka odmitnou, kdyz se jim s timto priznam.Co se tyka potreby do nich, tak pripadne jen curani.Poprosim neposilejte mi nejake urazky, nadavky, atd., protoze kazdy jsme nejaky, nikoho tim neobtezuji/nenutim k tomu a jen hledam spriznenou dusi.Nikol

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Tom (Út, 18. 7. 2017 - 19:07)

Já nosim plenku na to si dam...Je tu holčina na pokec plenky? Piš na mejl [email protected]

milena (Út, 11. 7. 2017 - 17:07)

Já nosim plenku na to si dam i gumové kalhotky a pak nějaké volne jeany nebo volnou dlouhou sukni. Pleny nosit nemusím, ale líbí se mi to. Miluju, když vedle někoho sedim v autobuse a mužu se počurat, kdy chci a ty lidi o tom vůbec neví. Sedmi si tam a curam si do plenky. To teplicko. Pak jsem v tom cely den.

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 14:04)

Já sem si zvykla na plenky nemusím chodit na záchod manka říkala že zachd mám na sobě

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Standa (So, 8. 7. 2017 - 13:07)

Nechápu že se Vám to...Skoro jsem vážně uvažoval prodat osobák , tam stejně musím zajet někam kde se otřu a převléknu a to není v Praze jednoduché , místo toho koupit nějakou starší dodávku jako ford tranzit , kde bych to mohl vyřešit v autě.Mohl bych tam mít i chemický záchod. Nemáte to někdo taky takhle řešené ?

Standa (So, 8. 7. 2017 - 13:07)

nemám žádnou nemoc a nosit...Nechápu že se Vám to líbí.
Mně z té představy že bych to měl nosit naskakuje kopřivka. Mám chronický zánět střeva a s tím souvisí tyto problémy inkontinence.Stalo se mi to kdysi v tramvaji a na to NIKDY nezapomenu - zápach , pohledy lidí. Od té doby hromadnou nejezdím. Všude autem. V kufru náhradní prádlo atd. Pokud nemusím tak jsem raději doma. Když někam musím , už jsem ve stresu. Nechce se mi , ale přemýšlím o tom že to s těma pemprskama zkusím. Jen nevím , není to objemné ? Aby to nebylo přes kalhoty poznat ? Neproteče ? Není to cítit ? Dík za radu.

(Pá, 30. 6. 2017 - 03:06)

nemám žádnou nemoc a nosit pleny se mi líbí . Moc rád je používám, jsem taky Petr.

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 14:04)

Já je taky nosím mám ráda látkové pleny je to pohodlnější

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Petr (Pá, 30. 6. 2017 - 02:06)

Ačkoli nemám už 2 roky stresovou inkontinenci, zjišťuji, že se mi líbí plínky kvůli pocitu pohody. Je v nich bezpečno. Je tu někdo?, kdo si na to zvykl?

Reklama

Přidat komentář