Reklama

pleny v dospělosti..

Janča (Út, 20. 3. 2018 - 17:03)

je super mít na noc plenu, to se potom spí v klidu a v pohodě bez stresu že se stane nehoda

Tom (St, 14. 3. 2018 - 15:03)

Zdravím nedaroval by mě nikdo tři plenky ve velikosti L ?

Nikolatiterova (Út, 16. 1. 2018 - 08:01)

A přítel je mentálně...Ahoj není retardovanej je normální ale když se pocura v posteli a ja spin vedle něj tak ho musím skontrolovat

ostatni (Út, 13. 9. 2016 - 17:09)

ja kdyz jsem rano prisel domu tak na posteli jsem mel pripravenou plinu jelikos jsem jse v noci pomocil mel jsem velky zachvat epilepticky a byl jsem v nemo ale itam jsem mel plinu pry pro jistotu ale rano mne pustili domu a mamka mne musela dat do pliny take pro jistotu a udelala dobre plina byla do hodiny mokra a pokadena rikal jsem ze uz druhou plinu nechci ale presto mne ji soupla mezi nohy tak ji mam do ted a uz jsem jse doni pomocil asi dvakrat za sebou mozna mne budedavat i plinu na noc tak nevim jak tahle druha jeste vydzi jsice je mokra ale jeste neprotekla gumove kalhotky nemam asi do te pliny slozila i igilit mam klasik latkovou plinu 90x100 jsou to spise osusky detske ty mensi pliny pouziva mladsi brat ale obcas ji take dostanu tu mensi 70x70 a svete div jse ta plina na mne je akorat ale mam i detske nevejtsi jedno razovky c.6 hlavne co pouziva mladsi brat tak to jsou pampers on trpi nocnim pomocovanim on ma plinu v noci a ja celo denne sprva jse mne posmival ze mam plinu pres den jemu je 10 let a mne je 16 let ale kdyz jse posmival tak mamka ho usmernila stim ze ji take dostal mezi nohy ale priste jsi to rozmyslel s posmechem ja je budu mit asi jen tyden ci 14 dni mamka mu ji rano vzdy sunda kdy je cely smaceny a ja dostanu cistou ja jsem vzdy oboji jak mokry tak i pokadeny ale o vikendu ma smulu vzdy je take prebalen do ciste pliny a ma ji po cely den na sobe ja kdyz jsem pliny nemel tak jsem ho vzdy musel prebalovat do cistejch plen ja vzdy dostanu plenu kdyz uz je naznak na zachvat tak ji dostanu azadne protesty uz nejsou je lepsi mit mokrou plinu nezli postel.........

Jirka (Čt, 1. 9. 2016 - 12:09)

Ale nikdo si z plinek srandu...Zcela s Vámi souhlasím, protože i já nosím látkové pleny na noc a také dámské prádlo. I u mě se jedná o fetišismus, který má každý na celý život. Do plenek nevykonávám žádné potřeby, jen chci stále zažívat ten příjemný pocit, když je mám na sobě. O nošení dámského prádla si dopisuji s několika přáteli (dokonce i s jednou ženou, která moc ráda nosí dámské trenýrky, známé z totalitních hodin tělesné výchovy) a všichni se shodujeme, že je to vášeň na celý život, jíž se nelze zbavit. Rád bych si dopisoval i o plenkách, zejména s nějakou ženou. Pokud by byla nezadaná, mohli bychom se i blíže seznámit.
Jak pozoruji, jsou plenky v dospělosti oblíbené zvláště u žen, a nemusí trpět zrovna inkontinencí. Mnohé ženy nosí plenkové kalhotky např. na cesty anebo při menstruaci.
Dopisuji si též se dvěma dvojicemi, kde dámské prádlo nosí ona i on a vzájemně se doplňují.

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Dotaz (Čt, 18. 8. 2016 - 06:08)

já nosím už od maličkas...Z nutnosti nebo ze záliby?

Vítek Vrzal (St, 17. 8. 2016 - 19:08)

Dotaz nosí tu někdo...já nosím už od maličkas až do dospělosati a mám je mezi nohama ieď.

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

????? ???????? (So, 13. 8. 2016 - 03:08)

Mně občas hlavně mimo léta obtěžuje časté močení třeba několikrát za hodinu přes den a či několikrát třeba i pětkrát za noc. Inkontinenci netrpím ale běžně používám ty nejsilnější plenky bo inak bych jen běhal na záchod a zpět a držet to začíná být rychle protivné. Ale mě to nevadí, bo Tena slip maxi či super, které jsou vhodnější na noc jsou pohodlné.

Bezejmenný (Po, 8. 8. 2016 - 23:08)

Epilepsii nemám, ale díky tomu v pěti letech jsem dostal plinky na noc po pokakanych nehodach. Jen jednou. A kvůli tomu mám nezapomenutelný zážitek díky měkkosti plenek.

ostatní (St, 3. 8. 2016 - 09:08)

Já když jsem doma sám tak jsi plenu fam na noc trpím občasným epiletickym záchvatům tak ji mám pro jistotu že jse ve spánku pomocím tak je lepší být pomocena plina nežli postel ale nemám ji každý den je občas jsi ji dám jinak mám absorpční podložky pod sebou mám psané od lékaře je vložen pleny a podložky ale já jsi dávám na noc látkové plenky

Mick (Út, 31. 5. 2016 - 13:05)

Je to smutné, jak si z toho...Ale nikdo si z plinek srandu nedela!Ve vetsine pripadu si je lide nasazuji z duvodu mocove/urgentni,stresove/ inkontinence,ktera vice prevlada u zen a take kvuli fekalni inkontinenci.A vetsinou kazdy nemocny vi,jak je na tom-kdy pleny musi nutne mit a kdy se bez nich obejde.
Potom je jeste skupina lidi,kteri maji nejakou formu inkontinence,ale pritom se jim libi,kdyz maji na sobe pleny a pusobi jim to sexualni vzruseni.To ale take neznamena,ze by se tem,pro ktere je noseni plen nutnost nejak vysmivali.Pro ne je to take nutnost,jen diky predchozim okolnostem a zazitkum maji k noseni plen pozitivni vztah.A posledni skupina jsou ti,kteri si nasazuji pleny proto,ze jim to pusobi urcite sexualni vzruseni-uz v kojeneckem veku pocitili prijemne pocity pri osetrovani genitalu a nasazovani plen od matky,zdrav.sestry,chuvy.Take pry zdravotni sestry uklidnovaly dlouhodobe placici kojence tim,ze jim pres plenky drazdily genitalie.To dite zaujalo a prestalo plakat.Silny fetis jsou ruzne celoigelitove,ci gumove plenkove kalhotky ktere se vyrabeji dodnes i v dospelych velikostech a jsou doporucovany k noseni i pres jednorazove pleny,protoze eliminuji proteceni a silne omezi i zapach.Takovi lide v sobe maji urcity podil infantilismu/navrat do bezstarostneho detstvi/a jsou to Diaper Lovers-milovnici plenek, na rozdil od ABDL/adult baby/kde se praktikuji dudliky,lahvicky,dupacky,nocnicky,detske postylky pro dospele dokonce i kocarky.
Ten plenkovy fetisismus je jednou dany a nelze se ho zbavit.Je to predevsim dano tim plastikovym materialem igelitovych kalhotek,jeho omakem,vuni,barvou,usitim. Tech parametru je mnohem vice, sexuologove jsou z toho zivi,protoze o tom pisi svoje uvahy a hodnoceni. Ale jak muzu na 100% verne a pravdive napsat neco o lezeni po skalach,kdyz nejsem horolezec,nebo neco o potapeni,kdyz neumim plavat.Jiste, oni vychazeji ze svoji praxe a povazuji se za nejvetsi odborniky. Ale plenkovy svet je natolik rozsahly, ze asi ani v milionu plenkaru se nenajdou 2 jedinci,kteri pouzivaji stejne fetise,stejne je akceptuji a prozivaji stejne pocity. To se proste neda zmerit,ani porovnat. Takze ta 2 skupina si dava pleny vice proti pocuravani a ta 3 spise proto,ze ji ty pleny vzrusuji,ale obcas se do nich pocura-ve dne nebo v noci.Nekteri ti plenkari se sdruzuji,maji sve www,posilaji si fotky,ale rozhodne to nema nic spolecneho s detmi. Milovnikovi plenek se libi jina osoba- i v nizkem veku,ktera ma na sobe nasazeny plenky a igelitove kalhotky.Ale nikdy neni obnazena! I pri prebalovani dospele modelky je je vse zabirano z neutralniho uhlu pohledu.Ano milovnici a priznivci plen a igelitovych kalhotek to rozhodne nemaji snadne,ale to uz je udel.Tot strucne vse.

Marcela Králová (Út, 31. 5. 2016 - 09:05)

Je to smutné, jak si z toho někdo dělá srandu. Moje maminka je bohužel již potřebuje. Nejvíce se nám osvědčily tyto http://www.distrimedpomucky.cz/pleny-pro-dospele-inkontinecni-pleny-pro-seniory/

H (Čt, 31. 10. 2013 - 11:10)

ja nosim pleny protože mě...A ještě dlouho budeš hledat....

josef komarek (Čt, 31. 10. 2013 - 11:10)

ja nosim pleny protože mě to bavi ale jenom jse donich pomočuju nikdy jsem jse do nich neposral protože jse bojim že bich jsem to pak rozmazal všude a hledam holku ktera mě bude krmit a přebalovat

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 21:04)

Ahoj nemusíš se bát když máš správné plenky tak můžeš i makat já jsem se zezacatku taky bála ale manka mi řekla že to nic není tak tet dělám do plen obojí je to pohodlné skusto uvidíš

Cvrček (Po, 28. 10. 2013 - 02:10)

No normálně ve škole dvouhodinovky nebývají ale když máte jeden předmět 2hodiny po sobě a učitel jede bez přestávky aby se pak mohlo končit dříve tak to jinak nejde. Jinak s tím zánětem močáku k dr. chodím a dostávám po každé antibiotika. A jak tu někdo psal, že když si na to zvyknu tak nebudu chtít být bez plínek? no tak to nevím já jsem radši, když plínku mít nemusím. Pokud to jde, radši si dojdu na záchod. Lidi co nosí plínky jenom proto, že se jim to líbí nebo jim to dělá dobře jsou divní ale tak když je to baví tak proč ne.

pepe (Út, 22. 10. 2013 - 02:10)

Ahoj mám zánět močového...já plinky pro děti nosím a to je mi pade někdy mám i dvě a fungují dobře a to nosím tanga tak ty se rozhodně nemusíš ničeho bát jen si to pěkně užij a at se ti pekně čurá když si na to zvykneš už určítě nebudeš bez plenek

Cvrček (Ne, 13. 10. 2013 - 01:10)

oprava o přestávce. a máme dvouhodinovky bez přestávky a to je dlouhá doba

Reklama

Přidat komentář