Reklama

pleny v dospělosti..

pravý posraný (Čt, 18. 7. 2013 - 21:07)

Ja si nasazuju plinky a...To teda musí být fajné tahat ze sebou posrané látkovky domů na vyprání.

igelit-nylon-bo (Čt, 18. 7. 2013 - 20:07)

Ja si nasazuju plinky a celoigelitove kalhotky denne a nosim je temer 24 hodin.Davam si je hlavne kvuli pocuravani-drazdivy mocovy mechyr,ale nekolikrat do roka se mi stane,ze se do plenek pokadim-sice nechtene,ale stane se.Ale tesne gumove kalhotky dost zadrzi i ten zapach.Nosim s sebou veci na prebaleni,takze se dam do poradku i u umyvadla.Pampersky nepouzivam-jedine bavlnene plenky a gumove kalhotky

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 08:04)

Ahoj já nosím jak látkové pleny tak i jednorázové už jsem si zvykla když jsem venku mám jednorázové plenky doma mí mamka dává látkové pleny a gumové kalhoty

Petr e-Mail: (Čt, 18. 7. 2013 - 13:07)

Toto už je zas další...Já je ještě nenosím

pravý posraný (St, 17. 7. 2013 - 17:07)

Toto už je zas další úchyl a ještě si založí vlastní vlákno.
1) tvrdíš, že máš inkontinenci stolice
2) pak se ptáš, jestli je to normální
3) v souladu s tvrzením v bodě 1 pamprsky musíš nosit a tudíž zákonitě musíš vědět jestli je to cítit
4) zjevně nevíš, a to tě dostalo, že pokud sedíš na tvrdém sedadle, tak se hovna zarazí o překážku a únik je minimální. Teprve až se zvedneš, tak to de naplno ven a pokud umíš pamprsky vybrat na svoji postavu a řádně zapnout, tak nemá co protýct.
5) kdys byl opravdu inkontinentní, tak bys byl poučený, co jíst a jaké prášky, aby z tebe hovna nepadaly na každém kroku
6) pohybliví nesedíme doma, ale už dovedeme odhadnout, kdy vyrazit do terénu, máme ze sebou na převlečení pamprsku a flák buničité vaty na odstranění nejhoršího.
7) máme zmapované, kde se dá převlíct a můžu ti říct, že zrovna v nákupním centru to jde v kabince naprosto parádně.
Takže nás tu nevoď za nos.

jirka (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

ja si taky nekdy dám plenku a kalhotky, né že bych je potřeboval, líbí se mi to a také je nekdy použiju, když je to zapotřebí, jen si všimnete tech nechtných záchodu na stanicich a plenky jsou na to určený, tak co s tím nadeláš, prozatím mi žadná neprotekla, tak se netřeba stresovati.Petře, klidne si v plence vyjed kam jen budeš chtít...

15 (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

Plenky jsou super a jen tak je použít je i prijemne

Karin (Út, 15. 12. 2020 - 09:12)

Ano souhlasím,plenky jsou příjemné. Nosím je.

pavel (Ne, 2. 5. 2021 - 21:05)

ahoj,taky je nosím a mám je rád nechceš si o tom psát

stalevplence (Po, 10. 5. 2021 - 00:05)

klidně si budu psát : [email protected]

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Petr (St, 17. 7. 2013 - 01:07)

Dotaz nosí tu někdo pleny?
Mám inkontinenci stolice
je to normální se pokajdit
mám se za to stydět?
Viděl jsem jak maminka přebaluje své miminkov nákupním centru.
Ale žádného dospělého jak to řešíte.
Není to cítit už vám někdo vynadal třeba.
Bojím se aby to neproteklo mimo plenu
na sedačky v autobuse
Nebo jste doma a vyhybáte se lidem
nevím co mám dělat klidně pište na mail jestli se stydíte

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 09:04)

Ahoj já taky nosím plenky tak se zato nemusíš stydět a jaké máš nejraději. Já ráda nosím látkové pleny mamce jsem to řekla

Jan (Po, 3. 4. 2023 - 06:04)

Ja taky nosim plenky a nestydim se. Radeji udelam potrebu do plen nes do kalhot.

Ana2 (St, 5. 4. 2023 - 21:04)

To je správný postup

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 20:02)

Ahoj napis email vis diskuse

Moňa (So, 12. 12. 2015 - 01:12)

Můj chlap když dojde po 10-15ti pivech domů padne do postele a spí takovému chlapovy z vlastní zkušenosti raději dám plenu hned jak padne, protože není v mém zájmu aby se ráno probudil v mokru nebo aby se šel v noci vychcat do prvního rohu co potká :-( viz dnes :-(

ps2 (So, 5. 12. 2015 - 07:12)

jak asi by to delaly musi je asi nikdo prebalit do tech plen dam ti radu tak to skus sam porit jsi vozik invalidni a rekni rodine at te skusi prebalovat do plin a uvidis jak to delaji ale mnoha vozickaru pliny nenosi vubec skoro jen v akutnich pripadech jen kdo chce ale jinak uz jsou wc pro ne delane tak proc by pouzivali plinky.

Martin Kratochv (Út, 13. 10. 2015 - 14:10)

Včera jsem se hezky pokakal a počůral a ráno jsem se musel jít umýt. Okrorád by mě zajímalo třeba jak to dělají vozíčkaři a tak?

Marcela (Út, 14. 7. 2015 - 11:07)

Dobrý den, nabízím flísové pratelné plenkové kalhotky pro dospělé, se zapínáním na suchý zip, s dvojitým kanýrkem, možno dokoupit vkládací vložku. Jsou vhodné pro domácí i nemocniční použití. Více informací na www.tutina.cz

Reklama

Přidat komentář