Reklama

cuckold z pohledu ženy

Marky (St, 3. 9. 2014 - 16:09)

To že submisivni muž...Jsem spokojená-.Vládnu.Manžel maká jak fretka.Ví kdo je tu pánem.
Nechlastá.Snaží se.

petrhall (Pá, 22. 8. 2014 - 18:08)

To že submisivni muž skonči ve vztahu jako cuckold je vysoce pravděpobne Vim z vlastni zkušenosti Zkoušel jsem sve pocity popsat v povidce
http://www.amateri.cz/p2412-poslusnej-manzel

Pro Maxe. (Čt, 17. 7. 2014 - 16:07)

Marketo pokud shanite...Zatím nám kamarádi stačí,dík za nabídku...

Max (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

Ano Ted máme sex,ale jednou...Marketo pokud shanite partnera mohl bych vam pomoc pokud bysi chtela jsem zdravy mlady svobodny muz a mam sperma dost a muzu i vice cisel za sebou tak bysi mela tu tvou buchticku pekne plnou na vylizani

Marky (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

Vzrušuje tě když manžel...Nepřipravuje-ale vylizuje sperma od milenců.

Filip (Čt, 5. 11. 2020 - 00:11)

Ano moc potom toužím

zvědavec (St, 16. 7. 2014 - 16:07)

Vzrušuje tě když manžel se dívá jak si užíváš vášnivý koitus s milencem? Manžel tě také připravuje jazykem pro milence?
Máte nějaké plány jak svůj sexualní život rozvíjet?

Markéta (Po, 14. 7. 2014 - 17:07)

Ano Ted máme sex,ale jednou za čas sháníme partnera.K nám domů.Manžel už jen sedí a dívá se a při sexu co mám s jiným mužem mě drží za ruku.Po aktu doprovodí dotyčného ze dveří-a saje,líže.Někdy to trvá i hodinu-já se u toho tak dvakrát udělám.a moc.
Jsme oba spokojeni.
M.

severakova (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

To musí být moc hezké...gratuluji a lehce závidím...Honza

Jolana (Čt, 10. 7. 2014 - 15:07)

Berto nemluv do věcí...Pleteš si dojmy a pojmy.Tady je diskuze o cuckoldingu,tedy o dominanci žen,ne mužů.

zvědavec (So, 5. 7. 2014 - 09:07)

Markéto, ty jses ptala manžela jestli by se mu líbilo, kdybys ses při natáčení chovala jako nadržená, jestli by se mu to libilo?
Přece to neskryváš před manželem že máš chuť na sex a oblékáš si pěkné prádlo abys ho naladila na sex a nabízíš mu pipinu k hraní?
Tak proč ne i jinemu muži? To by tě nevzrušovalo?

jirka (Čt, 3. 7. 2014 - 12:07)

Me by se taky libilo, kdyby manzelku zezadu ojizdel poradnej chlap a ja bych pred ni klecel v damskem pradle a puncoskach a ona by se me pritom smala do oci, ze si to konecne uziva s poradnym chlapem a ne s devkou jako jsem ja a obcas by me dala u tocho facku a oba by se tomu smali.

Samsing (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Ses naprostej kokot... Jdi kourit pera cernochum

Martina (Čt, 3. 7. 2014 - 09:07)

Normálně se postiženým nesměji , ale tady mi to prostě nedá. :-)))

markéta (St, 2. 7. 2014 - 18:07)

A nejenom natáčet se mu...Jako děvka?

Bolístka (St, 2. 7. 2014 - 18:07)

Mám přítele-máme se rádi,ale tak nějak to opadává.Od roku 2011
Chce mě vidět ,jak to dělám s cizím chlapem...Ale já nechci.Jeho by to prý vzrušovalo.Nechci o něj přijít.Ne s kamarádem,ale s někým uplně cizím to mám dělat,aby se koukal.Taky chce ,abych ho fackovala a řekla mu neslušná slova.hučí do me už 2 mesíce.a ani nepije-furt divně kouká...
Nevím co jako mám dělat.a taky mě koupil sprostý prádlo...S ným nemúžu ani medzi ženský k popenici dyž maj kucí ten svoz.To bi se me vysjáli...
Je divnej..ale je múj...
tereza

Jarda Drozd (Po, 30. 6. 2014 - 20:06)

A nejenom natáčet se mu bude líbit, ale i to kfyž se budeš chovat jak rajda.
Jdi otevřít milenci jen spoře oblečená a když si sedne, dej jednu nohu na opěradlo a nabídni mu k...du k lízání a říkej jak tvůj můž chtěl aby ses chovala jak rajda a jak se ti to zalíbilo a že uděláš všechno co bude chtít.

Markéta. (Po, 30. 6. 2014 - 18:06)

Já ano manžela to přímo...Rito-je to opravdu tak? Chce mě točit jak jdu u toho na horu....

markéta.. (Po, 30. 6. 2014 - 18:06)

Tak,že mi to manželka...Jste v pohodě?

lilly (Čt, 26. 6. 2014 - 18:06)

dík..

Reklama

Přidat komentář