Reklama

Léčebný kod

Ivka (Ne, 9. 2. 2020 - 19:02)

ahoj,nevíte někdo jak to funguje na druhé? prý se nejedná o placebo,takže jak se vyléčí malé dítě třeba?

ačnah (St, 5. 7. 2017 - 15:07)

ahoj léčebný kod...Celkem slušně zvládnutý selfpromo ;)

Hanča (St, 5. 7. 2017 - 11:07)

ahoj léčebný kod provádím už skoro rok,můj život se doslova obrátil naruby v pozitivním slova smyslu.Vyzkoušela jsem spoustu léčebných metod,ale fungovaly jen krátkodobě.Cítím se ted svobodná a štastná,léčebný kod je něco mnohem víc než kniha popisuje,jsem štastná doporučuji všem papa Hanča

Malawka (Pá, 5. 5. 2017 - 12:05)

Na tuto knihu jsem narazila náhodou. Trpěla jsem silnými depresemi a nechutí vůbec existovat, pocitem, že nevím kdo jsem a jakou mám vůbec cenu. Cítila jsem naději ve víře, která mi je blízká a chtěla jsem najít knížku, která bude o modlitbě. A už ani nevím proč, nejvíce mě oslovila tato knížka. Cvičím kódy sporadicky, když cítím, že mě něco trápí a nevím proč. Vždy mi pomohly najít pravou příčinu problémů. U mě to bylo hlavně o odpuštění rodičům a o uvědomění si svých pravých životním hodnot. Několikrát jsem strašně moc plakala, ale ta úleva potom je neskutečná. Po 4 měsících přesně vím kdo jsem, jaké mám hodnoty, jak je důležité být upřímný a chránit si svoje svědomí. Chtěla jsem se zbavit depresí, to se mi také povedlo a jsem šťastná. Ale změnil se mi současně pohled na svět, na lidi kolem, vím proč to tak bylo a jak se chovat, aby se to neopakovalo. Díky této metodě jsem odhalila rány na srdci a silným, ale příjemným a uzdravujícím emocionálním prožitkem je dokázala odstranit. Hodně o tom s lidmi mluvím a protože každý si neseme z minulosti takové bolesti, jen se projevují různě, rozdala jsem už 10 knížek jako dárek

Nemusí (Po, 13. 3. 2017 - 14:03)

tam být přece všechno.Když řeknu,že jsem štastná,spokojená,úspěšná-to vystihuje všechno.

ještě tam chybí (Po, 13. 3. 2017 - 14:03)

v přítomném čase.Jsem...slůvko miluju někoho a on mě a jsem šťastná. Nikomu neškodím, nezávidím, pomáhám slabším nebo těm co jsou v nouzi samozřejmě přiměřeně a s rozvahou. Kuku?

Spíš (Po, 13. 3. 2017 - 12:03)

Tak ajk jsem to pochopila...v přítomném čase.Jsem zdravá,úspěšná,bohatá,spokojená.....

Alka (Po, 13. 3. 2017 - 12:03)

Ahoj, tiež dakujem za...Tak ajk jsem to pochopila já, jde o to, nepřeříkávat si afirmace, kterým člověk opravdu nevěří, protože je je naopak škodlivé. Afirmace mají být rozhodně POZITIVNÍ a takové, se kterým se člověk 100% ztotožňuje. Nejlépe např. "Přeji si aby se........(problém) vyřešil, uzdravit se, apod.

Jitka (So, 20. 1. 2018 - 17:01)

Tímto léčebným kodem jsem vyléčila alkoholika a gamblera. Je jedno zda mi budete věřit nebo ne. Léčí tento kod tedy i na dálku? Musí být člověk natolik zoufalý , že se upne a věří v pomoc. V tomto případě pomoc druhému, který navíc netušil že mu tuto pomoc posílám. Za mně tedy ANO, funguje to.

vlastik (So, 23. 2. 2019 - 20:02)

ahoj Jitko..je možné se s Vámi spojit ohledně zkušeností - mám podobné problémy , dě[email protected]

Jirka (Po, 12. 9. 2016 - 09:09)

Haha, presne toto mi neni...Tak k tomu asi nejde dát přesný návod, každý má jiné vzpomínky na to, kdy byl šťastný - pro někoho to je třeba vzpomínka na nějakou krásnou procházku, pro někoho okamžit narození jeho dítěte. Prostě by to měla být vzpomínka na okamžik, kdy jste se cítila dobře, vyrovnaně, spokojeně, v bezpečí, milována, bez nějakého vnitřního konfliktu, spojená se světem atd.

Petra (Po, 12. 9. 2016 - 09:09)

Pokud by měl někdo zájem,tak knížku prodám,je úplně nová,jednou čtená.Nebo i vyměním za knížku jinou.

Eva (Ne, 11. 9. 2016 - 19:09)

Máte někdo zkušenosti s...Haha, presne toto mi neni jasne na co myslet, pisou asi 4 veci a celkem si to protireci. Kniha tlusta jako prase, dopodrobna vysvetlen princip a postup, to nejdulezitejsi, odbydou na 3 strany.

Lecitel michal (Pá, 26. 8. 2016 - 18:08)

Máte někdo zkušenosti s...Ano v prubehu celeho kodu ctete nebo odrikavejte modlitbu a predstavuj te si nejakou krasnou vzpominku kde jste byl stastny..hodne stesti :-(

Jarka (Út, 31. 5. 2016 - 19:05)

Přeji všem dobrý den....Právě kvete vlaštovičník. Zkuste za poledne utrhnout a poleptat. Možná se vám zdá, že je to hloupost, já ale mám dobrou zkušenost. Měla sem na ukazováku bradavici, ale pořádnou. Po dosti dlouhé době sem šla v práci na oběd a na parkovišti rostl vlaštovičník a hned za čerstva sem si bradavici potřela a ve velmi krátké době, bez toho, aby zčernala nebo zaschla, prostě byla pryč. Pokud to nepomůže, tak se omlouvám. Mě to ale zabralo stoprocentně.

Martin (Po, 30. 5. 2016 - 12:05)

Přeji všem dobrý den. Myslíte si, že je možné za pomoci LK trvale odstranit i bradavice na rukou? Trápí mě už mnoho let, žádná konvenční metoda nikdy trvale nezabrala :-(

hihi (So, 14. 12. 2013 - 18:12)

íš, že si někdo namastil...Víš, že si někdo namastil kapsu, ale nevíš o co jde.
Takhle to mělo být

hihi (So, 14. 12. 2013 - 18:12)

Tady si asi zas někdo...íš, že si někdo namastil kartu, ale nevíš o co jde.

leo (So, 14. 12. 2013 - 17:12)

doporucuji si precist o dianetice podle hubbarda.

! (Čt, 21. 11. 2013 - 08:11)

Čím větší blbina, tím víc lidí se na to chytí.

Reklama

Přidat komentář