Reklama

Bolesti v podbřišku, pocity na omdlení při stolici

Jana (Pá, 9. 9. 2016 - 13:09)

Podobné potíže jsem měla,když mi byla zjištěna endometrioza.

goninka (Pá, 9. 9. 2016 - 11:09)

Tím co popisujete,měla moje dcera,je jí 19,trpěla na opary a křeče,pocení po stolici,nikdo nevěděl co jí je a prošla vším od čerta k ďáblu,pak se to třeba uklidnilo atd.jednoho dne mi volal učitel,že mi sedí ve škole holka na záchodě a máme pro ni přijet,jo a že je trochu žlutá,omítla jsem nemocnici,kde nikdo nic 2 roky nezjistil a odvezla holku do Prahy,test okamžitě prokázal alergii na mléko a byl jí vyoperován žlučník,měla ucpaný žlučovod,tak že příčina potíží může být různého charakteru,já chci poradit,pokud se vám zdá,že s vámi nic ve vaší nemocnici nedělají,nechte se podrobně vyšetřit v Motole,ať to stojí,co to stojí,super testy,po operaci holka nemá opary ,potíže nic a hlavně ví,z čeho jí bylo tak zle

aaa (So, 9. 11. 2013 - 19:11)

Už několik let mě trápí...Já mám obdobné problémy, objevilo se mi to asi před 11 lety, jedná se o bolest, kdy nevím jestli sedět nebo stát, z bolesti mi je na zvracení, je mi na omdlení, bolestí se nedá ani chodit a pak přijde průjem, na záchod musím asi 3x-5x a pak už je po bolesti. Když to jde ven, bolest cítím jak prochází střevy až dokonce. Dělali mi různá vyšetření z krve, poté mě poslali na hadičku, kterou mi zavedli krkem (nevim jak se to přesně jmenuje). Zjistili mi, že trpím nesnášenlivostí laktózy. To znamená alergie na kravské mléko a jeho výrobky. Nyní si můžu dát tyto výrobky v malém množství, ale i tak někdy to neuhlídám. Pro mě nejhorší na strávení je smažený sýr (eidam). Tak zkuste si zažádat o vyšetření na lepek a laktozu, popř. si udělat domácí zkoušku (udělejte si pořádné sýrové menu, u mě eidam dělá největší neplechu).
Držím palce :)

hanka (Ne, 15. 2. 2015 - 16:02)

Tento typ bolesti jsem zažila už dvakrát, trvalo to tak čtrnáct dní a pak přešlo. Byla jsem v cizině a lékařka mi řekla, že je to nejspíš herpes zoster, který nejspíš vyvolal stres. Teď tím trpím taky a jen čekám, že to odezní jako dřív. Jednou se mi také vyrazily dva fialové vřídky na těle. Kdo má herpes, musí s ním žít. Pokud budeme v klidu, herpes bude spát, při delším stresu nám začne dělat ze života peklo, jako by stres sám o sobě nestačil. Tak jen odvahu.....

n (Ne, 2. 6. 2013 - 14:06)

Já měla to samé. V lednu rozhodli,že mi vezmou pro jistotu slepák, že to může být chronický slepák. Jsem po operaci už několik měsíců a problémy téměř nemám- občas se sice něco z těch stavů projeví, ale jen nepatrně a velmi zřídka- myslím, že díky stresu. Ale jinak jsem v pohodě.

strelec.drak@se (Ne, 2. 6. 2013 - 05:06)

Moje dcera měla stejné potíže. Před stolicí měla ukrutné bolesti,jednou za mnou zeť přišel,že dcera na záchodě omdlela. Bolest způsobil tvrdý špunt stolice a hned následoval průjem. Zpocená a vyšerpaná vypila skoro půl litr vody najednou.

Velkou chybou je nedostatek tekutin.Do 2litrové petky jsem jí udělala vodu s citronem. To je dobré po celý den upíjet,ale za ten den lahev vypít.Kromě toho je třeba zvýšit i příjem ovoce a zeleniny. Dnes dcera spotřebuje tři jablka denně a je v pohodě.

Mohu doporučit i kapičky na trávení a úpravu stolice.

LILY (So, 1. 6. 2013 - 16:06)

Už několik let mě trápí...Trápí mně to samé. Už jsem byla třikrát na vyšetření-jsem zdravá. Mám prý hodně pít, jíst pravidelně cukry a nestresovat se

jara (Út, 29. 7. 2014 - 19:07)

ahoj mám něco obdobného popsané na zdejší diskuzi pod tematem Náhlý záchvat prujmu prý je to od páteře nebo stresu má to i nějaký odborný název tak to pročtěte snad vám to pomuže

kaja (Út, 29. 7. 2014 - 09:07)

ahoj mam neco podobneho vetšinou se probudím a začne to tak bolet že se rozbrečím a když jdu na zachod nepomaha to jen nekdy neco vyjde ven mam žizen a je mi jak kdybych mela umřít tou bolestí taky nevím co stím :(

Helena (St, 20. 3. 2013 - 02:03)

Už několik let mě trápí ten samý problém. Probudím se uprostřed noci, hrozně mě bolí v podbřišku, do hodiny se dostaví průjem, doprovázený hroznou bolestí v podbřišku, je strašně zle, mám pocity na omdlení, mžitky před očima (jednou už jsem bolestí omdlela), polije mě pot a mám strašnou žížeň. Musím se napít a pobyt na záchodě střídat s ledovou sprchou, abych neomdlela. Vždycky mám pocit, že je to moje poslední hodinka, že umřu.

Asi před osmi lety jsem s něčím podobným chodila po doktorech, měla jsem bolesti a křeče při stolici a po ní, ale lékaři na nic nepřišly. Samo od sebe to po několika měsících odeznělo, ale tak jednou, dvakrát do měsíce mě potká tohle.

Máte s tím někdo zkušenosti? Nevíte o co by se mohlo jednat? Je mi 26 let. Děkuji za rady.

Haluz (Pá, 9. 11. 2018 - 18:11)

Zdravím, jsem sice opačného pohlaví, ale pozoruji na sobě mnoho problémů které mě většinou zavedou mezi opačné pohlaví. Nevím jestli je to tím, že ženy jsou více vnímavější a citlivější místo chlapa který si všimne leda toho když ho srazí auto.. nebo jsem měl být žena a Bůh si to v poslední chvíli rozmyslel :D každopádně popisujete něco, co sice není přesně můj problém, ale má některé stejné projevy a hlavně prostě za tu dobu už vycítím kudy mám jít. To o tom potu, a celkový popis toho strašně zle.. No doktoři doposud také nic nenašli.. Ale za tu dobu co se to snažím řešit, je mě čím dál lépe. Podle mě jde o nevhodné stravování pro vás konkrétně. Já třeba od mala měl problém s domácí stravou.. Bílé pečivo, a celkově ten zdraví škodlivý humbuk co do mě v nejlepší víře cpali rodiče, jelikož jsem byl od mala suchar, je logické že jsem měl víc jíst ať vyrostu.. Jediné čemu to "víc jíst" pomohlo, bylo rozhození a velkému zatížení trávicího systému. Jsem typ, který může zežrat co chce, a nepřibere ani deko.. opravdu, jedl jsem už nadměrně všechny typy jídel, od mastného, přes slané po sladké.. Nic.. pak jsem začal posilovat.. a za úmorně nepříjemné dřiny, jsem asi po roce přibral tak možná na objemu subjektivně, ale u doktorky jsem pak na váze málem omdlel.. byl jsem si jistý tím že jsem přibral.. ejhle.. 47kg v necelých 30ti letech.. to je průser.. má váha nikdy nepřekročila 60kg. 58 max, a to byl můj celkový zdravotní stav, tragický. Žil jsem jakobych se snažil zabít. Kouřil nonstop hulil trávu, a jelikož "dobré spalování tuků" žral páté přes deváté.. mno tohle došlo do bodu, kdy jsem měl narušené snad vše co mohlo.. totální chaos a disbalance.. Začalo se mi to projevovat i na psychice, odmítám doktory.. leda na diagnózu případné rady přebírám a kontroluji a většinou neprojdou, nebudou mě řezat, ani do mě píchat či tlačit chemikálie. Pokud dělám něco blbě, tak to přece nebudu řešit něčím co někde nějaky fanatik vymyslel a na kryse mu to zafungovalo.. Dokonce i někoho vyléčilo z neduhu, do dalších 5ti horších ho dostalo.. Navíc, když člověk začne řešit a dbát o své zdraví, hledat příčiny svých potíží nad kterýma mnohdy lékaři mávnou rukou.. Za celou dobu jsem měl ksicht jak cedník od akné, zaráželo mě že to žádnému doktorovi nikdy nevadilo.. Zaráželo mě proč se nesnaží spojovat podle nich prkotiny, s možností propojení s jinou vážnou počínající nemocí.. Pozoroval a přemýšlel jsem nad vším co se mi v těle událo.. zakručení břicha.. co se děje po jídle, před, když hladovím.. stručně, nad každým prdem jsem přemýšlel... zkrátím to.. snažím se vám vysvětlit, že máte problém který asi nebude snadné vyřešit. Je vám 26nooo :D Chtěl jsem říct že máte specifický problém který musíte sama pracně vyřešit, hledání, pokusy, atd.. ale už je příliš známek totožných se mnou, takže určitě bych vyzkoušel, změnit stravu, zcela vynechat bílé pečivo, věřte taky jsem myslel že to bude peklo.. není už na rohlík ani nemám chuť.. chleba jím převážně žitný. Zkrátka jsem začal žít zdravě a zjistil jsem si co vlastně jím.. Začal jsem se zajímat. Ale třeba takový blokátor protonové pumpy. Který jsem právě posledně po velkých problémech ( přišel jsem na příčinu, já blbec se ládoval čili jak najatý, v domění že můžu, nějaký blbec někde psal že bez obav, poučení ? zjistit kdo to psal a co je zač :D) užíval.. je vcelku zajímavý vynález.. žil jsem v přesvědčení že mám pokud, tak málo šťáv v žaludku.. ale podle všeho asi hodně.. Je to tím způsobem života. Takže se začněte hýbat. Rozcvička by měla být dvakrát denně, ale i já se k tomu dokopu tak 2x týdně. Ale čím více tím lépe, dnes už jsem z toho skoro venku.. To jak píšete : Tak jednou do měsíce, večer, strašně zle.. Nejspíš to bude silná zácpa, možná máte chronickou, možná máte dlouhé střevo.. Zkuste si pořádně, ale OPATRNĚ, né přes bolest, prohmatat celé břicho co možná nejhloub.. já nahmatal několikrát velmi tvrdé místo, usuzuji tedy, že ve střevě v některé části docházi k problému ucpání. V důsledku toho ten hrozný pocit, navíc tohle může trvat příliš dlouhou dobu, a problémy nastanou až později. Ten hrozný stav, je způsoben vlastně vlastní otravou, stolice má jít z těla ven, jakmile v něm zůstává, veškeré jedy a toxíny z ní se tlačí doslova do organizmu, mě to způsobuje šílenou pulsující bolest hlavy, většinou i břicha, stav jak píšete na omdlení a když by u mě stál někdo se zbraní řekl bych zabij mě radši. Celý se rovněž spotím, a je to nesnesitelně nepříjemný stav.. tohle mělo tendenci se opakovat čím dál častěji a s delším trváním. Už jsem si říkal že jsem vyléčen.. a po delším prodlení se to dostavilo a trvalo to téměř tři hodiny.. Mě bylo zle nehorázně to se nedá ani popsat. Vysadil jsem zcela čili.. problémy postupně odeznívají. Závěr je ten, máme slabé žaludky a citlivé trávení.. Musíme dávat bacha nepřetěžovat zažívací systém. Pokud jste vyšší váhy, neváhal bych s půstem. A zcela bez obav, existuje unikátní ruská studie trvající 40 let, která zcela ospravedlnila veškeré blahodárné účinky půstu, lidé týden nejedí a pijí pouze vodu, dobře se tím detoxikují ale je to celkem dost nepříjemné, po 3 dnech přichází úleva postupné zlepšování stavu. Celé povídání o tom je v perfektním dokumentu, Dobrodružství vědy a techniky - Půst jako léčba. Já to mohu potvrdit i přesto že jsem suchý, když jsem se rozhodl s tím zlým životem seknout, tak jsem odmítal jíst, a jedl ale i pil velmi málo, když jsem začal pít holou vodu, ihned jsem cítil účinky.. Byl jsem na tom v celku hodně špatně aniž bych si to uvědomoval, hodně jsem pochopil.. Už se absolutně nedivím nemocem.. divím se že lidé jsou schopni dožít se vysokého věku i s tak blbými návyky... otázkou je kolika by se člověk dožíval, žil by nejvhodnějším způsobem.. Nebojím se říct že přes 100 let by bylo průměrné..
Každopádně, možná si můžete z části sama, stejně jako já za ty problémy.. Ale né tak úplně, jednak vás blbě mohli v dobré víře rodiče vést do tohoto stavu.. co je ale horší je že stát a celý systém doslova vnucuje tento drasticky sebevražedný způsob života, za správný. Já považuji za dnešní způsoby stravování, za promyšlenou genocidu většiny lidstva.. proč je v octu který je konzervant sám o sobě, a ještě jsem neviděl ocet který by se zkazil, tak proč je v něm konzervant? Proč jsou v obyčejném chlebu éčka ? Aby se údajně nekazil. Proč mi teda chléb obsahující mouku, vodu sůl a kmín, vydrží déle než chytne plíseň.. Proč je doporučená denní dávka cukru 100g ? To by byla maximální hranice, více cukru mi ničí zdraví, ideal je 50g. Proč je cukr ve všem ? Proč o tom lidé kolikrát ani nevědí ? Prachy prachy prachy, jsme všichni obětí honbě za ziskem.. dokud se práce dělala kvůli nějakému záměru, člověk vyráběl jídlo jak to říct.. zkrátka peníze se dostaly na první příčku, což má za následek že brzy na tuto blbost vymřem.. Je to příliš složité na vysvětlení akorád by vás to zatížilo.. Začněte půsty a detoxikovat, ale v případě že je vám zle, jděte radši k doktorovi, oni nejsou úplně blbí, a znají někdy dobré fígle. Mě se to kecá, jednak se smrti nebojím, druhak mám nadhled nad touto situací, vím dobře co se děje, jsme podvedení, žijeme podvodem jako otroci aniž by nám to došlo, nebo dokonce aniž bychom si to přiznali. Je těžké pochopit co se snažím říct.. Pak je ale ještě těžší s tímto faktem žít.. Věříte v Boha ? Tím bych asi začal.. Pro jistotu, ale opět, jednejte a postupujte podle toho jak cítíte, a srovnávejte si to s co nejvíce informacemi.. prostě snažte se dělat vše co vás napadne, hledat, zjišťovat přemýšlet.. mno a jsme u toho.. já tvrdím, že prostě své zdraví za peníze nevyměním, že vždy je mé zdraví před čímkoli, já říkám pokud vám práce škodí, nepracujte, a práce škodí snad všem, přitom sami chtějí pracovat až z toho onemocní, já nepracuji protože na to nejsem stavěný, jsem vyučený dělník, umím pracovat, ale né otročit, raději budu s minimem a zdravý, než bohatý nemocný. Pracuji hodně, ale bezpečně, práce tak specifická pro mě vhodná, snad neexistuje, všude chtějí makat, nikde netolerují mé potřeby, nedivím se, svět takhle běží. Já si sednul a dokud neuvidím normální běh světa. Tak budu sedět, času mám dost, a životů taky, já zkrátka nehraji hry s špinavými pravidly. Říká se že se to tady bez nás nepo*ere. Řekl bych to jinak, bez blbce se svět točit nepřestane, ovšem pozoruji opak.. vidíte, už jsem toho napsal spoustu, a pouze tím naznačil a nastínil ten skrytý obrovský problém..Navíc jistá je pouze Smrt, pro mě i existence Boha, k tomu jsem došel podobným způsobem jako prohlásil Einstein, že věří v Boha proto že za takovou složitostí a krásou a dokonalosti kterou vše okolo tvoří, kdo jiný ? Prostě v určitém bodě sbírání informací jsem logicky dospěl do bodu, kde prostě já nevěřím, já vím, rozhodně to tady nevzniklo velkým třeskem, ještě k tomu z ničeho, to jsou doměnky nabubřelých vědců zase pro změnu.. No vidíte i tohle :D pravda je krutá, ale osvobozuje. Jednou jsem si řekl, že chci znát pravdu ať je jaká chce.. Nelituji toho, ale už jsem se jí trochu přejedl. Každopádně zdraví je den ode dne lepší, a hlavně, rozhodně nevypadám na skoro 30 pořád se mi stává, že hlavně když se oholím, po mě chcou vidět občanku, (ecigareta). Ale i když jsem kouřil, po mě furt chtěli občanku. Mno když bych tvrdil že jsem se sám z toho dostal, tak bych asi zle dopad, mě při životě drží Bůh. Ať si myslí kdo chce co chce, hlupák jsem byl když jsem nevěřil.. Ovšem pozor, věřte v Boha, né člověku.. tedy né že bych byl přímo proti církvi, ale to co dnes předvádí oficiální víra, mi připadá jak úspěch ďábla a zároveň výsměch Bohu.. Mno tak asi z toho všeho nebudete moc chytrá.. ale vono to má smysl.. není možné aby byla tohle tak blbá náhoda. Vše se vším souvisí, buď pomáhám Vám, nebo tomu co si to čte, Bůh ví co vlastně dělám, doposud to ale pouze pomáhalo, nestalo se mi že by někomu uškodilo, proto to považuji za správné a nutné.. Mějte se ať se vám to zdraví co nejdřív zlepší. Málo co má větší cenu..

Reklama

Přidat komentář