Reklama

Jak poznat hysterku

D (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Hranicni porucha osobnosti muze a nemusi byt spojena s chorobnou lhavosti, a jinymi dusevnimi poruchami.

I "cista" hranicni porucha osobnosti nejde dost dobre dohromady s realistickym, pravdivym popisem minulych nebo soucasnych udalosti.

"Delani velblouda z komara" jde obvykle ruku v ruce s naprosto ujetymi kategorickymi soudy ("ty mi NIKDY nepomuzes!", "ty NIC nezvladas!", "ty tvrdis, ze ja VUBEC neumim svickovou!" apod.).

Od takoveto pokrivene reflexe reality neni k chorobne lhavosti zase az tak daleko, i kdyz postizena jinak nefabuluje a nevymysli si napriklad naprosto nepravdive udalosti, nedopousti se a nezastira napriklad neveru apod.

V hysterickych vylevech a vystupech je vzdy obsazena znacna davka manipulace a citoveho vydirani.

Luba (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

je psychopatická struktura...Někde jsem četla, že z hodného a pohodového chlapa dokáže udělat neurotika a násilníka. Nevím co je na tom pravdy, ale znala jsem takovýho chlápka ve svém okolí a co se s ním po letech v soužití stalo..

.. (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Hysterkou je možné nazvat 70% žen, tkže pokud nechcete hysterky, moc vám jich nezbude

Hysterie (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Nevím co a kdo jsi, ale asi...je psychopatická struktura osobnosti, existují i hysteričtí muži, není to jen doména žen, i když je pravda, že hysterických mužů je 5x méně než žen. A kunda, kozy a prdel? Je to tak.... muži se naprosto nezajímají o osobnostní struktury svých partnerek, to je fakt. Zajímá je pouze to "fýzís" V případě hysterek na to doplatí.

Plzák (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

http://ografologii.blogspot.cz/2007/12/hysterie-v-psmu.html

Luba (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Muže především zajímá...Nevím co a kdo jsi, ale asi vůbec nevíš o čem je řeč. Každý kdo s hysterkou žil ti potvrdí, že to není jen o sexu, je to i o lhaní, intrikách, citovém vidírání, neustálé změně citů atd...

To jsou fakt zb (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Se skutečnou hysterkou žít nelze, to vám řekne každý cvokař

Ach kravičko př (Čt, 23. 5. 2013 - 18:05)

Ale houby, hysterka ze sebe...Muže především zajímá kunda, kozy a prdel, to jsi nepochopila za celý život? Pokud najdou normální ženu, přežijí to, pokud najdou hysterku, mají smolíka a příště si dají pozor.

Luba (Čt, 23. 5. 2013 - 17:05)

To jsou svatý slova,...Ale houby, hysterka ze sebe především dokáže udělat toho koho chlap chce.

Gerecová (Čt, 23. 5. 2013 - 17:05)

Hysterku lze poznat velmi...To jsou svatý slova, bohužel muž je drážděn především vizuálně a to hysterka umí. Po pár letech se diví. Bohužel proto, že nepřečetl ani nejzákladnější psychologickou příručku. Má mylnou představu, že každou ženu jde "vymrdat"

Vilík (Čt, 23. 5. 2013 - 16:05)

A odpověď na titulek...Hysterku lze poznat velmi snadno, problém je jen v tom, že muž se nesmí zajímat především o kundu, kozy a prdel a jejich vystavování. Ale bohužel většinu mužů zajímají právě tyto atributy.

Karel (Čt, 23. 5. 2013 - 16:05)

A odpověď na titulek téma:
Hysterku lze ze začátku poznat opravdu špatně. Neporadím.

Karel (Čt, 23. 5. 2013 - 16:05)

Karle,taky jsem s jednou...To je fakt, ale byl to věčný boj. Neustále provokovala, asi byla i nevěrná, byla to taková věčná hra a přetahovaná. Chtěla neustálou pozornost. Byla to krásná ženská, ale život s ní dost problematický..teda aspoň pro mě. Pro kliďase to není pohodový život, kdo má rád neustalý rozruch, tak takovou ženskou doporučuji.

jo Víťo (Čt, 23. 5. 2013 - 15:05)

tak to je pravda....
v sexu jsou jiný ....ale hysterk je hafo...
asi tě časem přitáhne jiná ....
jak umřela....
oni i dost nasávají ....
znám to .Tom

Víťa (Čt, 23. 5. 2013 - 14:05)

Karle,taky jsem s jednou žil, sex byl úžasný, byla neskutečně vášnivá, dostávala mne do tranzu. Potom co umřela už jinou nehledám, vím že jiná taková není, jsou nevyrovnané, ale nuda s nimi rozhodně není.

Karel (Čt, 23. 5. 2013 - 14:05)

S jednou takovou jsem žil a poměrně dlouho. Začátek byl krásný. Časem to bylo horší a horší, čím více jsem dával, tím větší nároky měla. Nebylo jen špatné, měla v sobě něco, co mě jiná žena asi nedá, ale ta neustálá nejistota, měnění nálad časem normálního chlapa utahá. Nevím, možná jiný chlap by to zvládnul, já utekl...

Ivo (Čt, 19. 6. 2014 - 08:06)

Já se s hysterkou rozvedl minulý pátek, a ještě na chodbě(nikdo krom nás tam nebyl) volala dceři a sprostě ji nadávala, pak přišel její právník a hrála příjemnou ženskou. Neustále se chce vrátit zpět (barák, auto, příroda) ale je pravdou, že se to opakuje a ty její výpady, nejhorší nadávky před dětmi, plivání do tváře, fyzické napadání a když se bráním zavolá policii, když jsem ji nepůjčil za takové chování auto(nabyl jsem před manželstvím) tak zavolala policii. Je velmi pěkná, v sexu super ale zbytek je hrůza, že ji ani sousedi nezdraví a v tomhle vychovávat děti opravdu nelze.

Alexandr (St, 11. 6. 2014 - 23:06)

Ale to vůbec není pravda....Naprostý souhlas. Člověk z toho vyleze pomačkaný a nenávidící celé ženské plemeno. Deset rozchodů a pak jsem to už přestal počítat.Naštěstí jsem se dokázal odpoutat jinak by mne to zabilo . Brrrr už nikdy

Xyz (St, 11. 6. 2014 - 19:06)

Vetsinou se projeví, az tak...Hysterka se pozná taky podle toho, že se nikdy za nic neomlouvá partnerovi. Lež je pro ní živnou půdou a manipulace s druhými standard.

Xyz (St, 11. 6. 2014 - 19:06)

Hysterku stačí zfackovat...Hm ... tak to je pěkná blbina. Hysterická žena není z těch, co se jim dá snadno domluvit. Prostě to nejde.

Reklama

Přidat komentář