Reklama

Vzrušuje mě máma

Johnny (So, 7. 2. 2015 - 11:02)

Mě se líbí ségra, ale je...To mě taky, ale dřív když mi bylo 5 a dokonce jsem ji viděl nahou v koupelně. Byla krásně vytvarovaná, jenže kdeže ty loňské a předloňské sněhy jsou. Od jistý doby totiž strašně zošklivěla a aby toho nebylo málo, vůbec se k nám nechce znát. Škoda...

ron (Pá, 6. 2. 2015 - 23:02)

Mě se líbí ségra, ale je nevlastní.

Johnny (Pá, 6. 2. 2015 - 22:02)

Běž za sexuologem a prober...Co je na tom nenormálního, obdivovat pěknou ženskou, i když je z rodiny? Nádherné ženy můžou být ve světě, na ulici a taky doma. Pěkná ženská, opravdu pěkná ženská se vším všudy na povrch i uvnitř, to je dar Přírody!!! A může se nacházet všude... Není co řešit.

Pepa (Po, 26. 1. 2015 - 17:01)

Běž za sexuologem a prober svoji úchylku s ním. Není to normální.

zkušený chlap (Po, 26. 1. 2015 - 15:01)

Ahoj všichni! Koukám, že...Děcka co tu řešíte? To co vidíte doma, ať je to matka nebo sestra, tak to je dílo Přírody, která udělala pěknou ženskou. Takže je to pořád pěkná ženská a nic jinýho. Příroda přece nedělá ženskou zvlášť jako sestru,matku, přítelkyni. A chlap to má od přírody tak nastavený, že ženská je furt ženská a nemíjí se bez povšimnutí. Podívejte se na přírodní národy. Ti také nerozlišují, matka, sestra, teta, bratr, bratranec, dědeček...a dělají, co pud jim velí. Tedy proč se ostýchat povelů přírody? Pokud z toho nevznikne geneticky vadný jedinec, tak proč si hned nadávat do úchylů? Ženský to mají taky tak, ale mají akorát víc psychických zábran a jen některý v jiném vlákně to přiznají, že je rajcuje synátor a šly by do toho, kdyby z toho nebyl průser.

Pavel (So, 11. 4. 2020 - 12:04)

Většina kluků viděla svou mamu behem života treba nahatou nebo jen ve spodním prádle, plavkach ... v nějakých situacích kdy třeba je oblecena a je normální že se prostě syn vzrusi , když budu sedět u stolu s matkou která bude jen v kalhotkach a podprsence tak me bude vzrusovat víc než kdyby tam seděla v zastere , vetsinou doma nosila teda triko s vystrihem a kalhotky , každá žena se chce líbit ale určitě bych nejmenoval konkrétně casti těla... pro nekoho to je nepochopitelné jak se někomu může líbit vlastni matka , nebo co na to sami matky říkají když se jim syn přizná...

bobek a bobek (Po, 26. 1. 2015 - 14:01)

Děkuji za vaše rady, mamku...No jestli chceš vidět mámu jak se koupe, tak ji jednoduše nabídni, že ji umyješ záda. Kdyby se divila, že to dělá vždy sama, tak řekni , že jsi měl pocit že jí něco bolí a nemusela by to zvládnout. V žádném případě ji nemůžeš říct, že ji chceš vidět nahou. To bys všecko pos...

demonicvalkyrie (Út, 9. 12. 2014 - 09:12)

Mě taky v pubertě...tohle moc dobře znám, dělával jsem to taky tak, ted mám na to přítelkynia dělám to samé :-D

Johnny (Ne, 3. 8. 2014 - 12:08)

Ahoj všichni! Koukám, že někteří si všímaj doma pěkných
ženských a některým to neni z hůry dáno. Vždyť taková máma si taky zaslouží, aby jí někdo obdivoval aspoň doma, nebo ne? Vím, zní to možná divně, ale přesto uvědomuje si někdo, teda spíš některá, že ta máma je taky žena? A když má vše co k tomu patři, proč by člověka nemohla vzrušit nebo se normálně líbit? Takže jací úchylové, jaký lečit se, to byste radši chtěli, kdyby se vaši děti vás osobně štítili, zkuste se trochu zamyslet, ono to neškodí a trochu tolerance bych prosil...

Dan (So, 8. 12. 2018 - 09:12)

Tak já sem mel v puberte kamarada se kterym sme se bavili narovinu o nasich matkach navzajem se znali tak sme mezi sebou souperili kdo se prvni doma podiva matce do rozkroku az se bude prevlikat nebo koupat a vubec proste kdo bude vic smirovat tu svou , ze pak poreferujem v lete na prehrade se jak jedna tak druha opalovali nahore bez oba sme touzili po ty druhý , nevim proc by nekdo kdo ma sexy matku mel bejt hned uchyl , jen proto ze prizna ze se mu libi jako ženská , škoda že si nemuzu pohrat stim jejim zadkem

neboj (St, 21. 5. 2014 - 23:05)

Hrozné.....úchylové. Měli...určitě máš doma daleko horší vemeno!

Veruš (St, 21. 5. 2014 - 12:05)

Hrozné.....úchylové. Měli...Je to pořád lepší, než kdyby chlastali, kouřili, nebo fetovali.

Marta (St, 21. 5. 2014 - 10:05)

Hrozné.....úchylové. Měli byste se léčit. Mlátit Vás. Neumím si představit, že bych měla doma takového úchlného kluka.

Honza (Pá, 4. 12. 2020 - 23:12)

Za to ale nemůžeme, pochopte to prosím, je to sice divné, až ujeté, ale přirozené ve své podstatě, mě se ta představa z morálního hlediska tak, nelíbí, ale v posteli si prostě nemohu pomoct a myslím na ní

honza (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

ukázala bys mi tvoje prsa maminko moje?

petr (St, 21. 5. 2014 - 09:05)

Mě taky v pubertě vzrušovala máma, když bylo léto, chodila bosa v pantoflích doma, líbily se mi její nožky a když nosila pantofle dlouho tak jí v nich mlaskaly nožky a tak jsem jí pantofle vždycky po zutí vymasturboval

martin (Po, 19. 5. 2014 - 00:05)

Děkuji za vaše rady, mamku mám natočenou nahou na videu jak si myje prsa a vystrkuje zadeček, tak můžu honit

Anonym (Čt, 16. 9. 2021 - 22:09)

A máš natočenou aj pinu nebo nás nějaký trik já to točit ?

Patrik (Ne, 5. 1. 2020 - 14:01)

Posles mi ho do soukromí a já ti pošlu moji mamu

Max (Pá, 16. 5. 2014 - 18:05)

Já vždycky zavíděl...Jo nekere matky jsou moc hezke sexy velke prsa a pekny zadek taky znam takovou a matky kamosu se moc nestidi neberou to tak ve spodnim pradle chodi bezne a pak ta predstava se nedivim ze pak kluci maji treba erekci nebo pak masturbuji ta predstava co videly ja videl kdyz jsem byl mladsi aji kamosuvu matku nahou omylem a taky me se stalo ze jeho matka me prekvapila na wc omylem tam vesla tak me videla presneji muj penis to se stava kdyz se nezamykate a taky nerostvitite na wc

Reklama

Přidat komentář