Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Mirek (Čt, 5. 6. 2014 - 20:06)

Msturbace škodí zdraví a...A ty jsi nikdy nemasturbovala,že s tím máš takový problém?Takové pokrytectví je trapné,ukaž mi někoho zdravého,kdo onanii neprovozuje.Nenajdeš ani jednoho.A kromě toho,dokážu si představit,jaký vedeš sexuální život.Sex jen potmě,výhradně na misionáře,a jen za účelem plození dětí,a to tak maximálně jednou za půl roku,že?

Mirek (Čt, 5. 6. 2014 - 20:06)

Msturbace škodí zdraví a...A hormony u dospívajících holek ti taky nic neříkají,vid'?Ty myslíš že ta holka nemá právo na žádné sexuální cítění?Ve 14-ti je to už snad úplně běžné,a spousta dětí to dělá daleko dřív,tak co řešíš?Ale jestli je podle tebe masturbace nemravná,tak si raději zajdi k psychiatrovi,potřebuješ ho jako sůl.A že masturbace škodí zdraví je ubohý a hloupý mýtus ze středověku,dnes už dávno překonaný.O té hříšnosti ale radši ani nemluvím,tam už to opravdu zavání bigotním a primitivním fanatismem,holt náboženský výplach mozku udělal své.Nemám k tomuto rádoby pobožnému žvástu už skutečně co dodat.

Tony (St, 4. 6. 2014 - 08:06)

Msturbace škodí zdraví a...Já vím, v jedněch interních skriptech salesiánského řádu, který se zabývá výchovou chlapců jsem čtl že z masturbace měkne mozek a vysychá mícha.

jane (St, 4. 6. 2014 - 07:06)

Msturbace škodí zdraví a je hříšná. Jak jsem zjistila, že si to dcera dělá strhla jsem z ní peřinu a bácla přes ruku a řekla " Fuj, co to děláš!" A musím ji kontrolovat. Ve čtrnácti má na to času habaděj, musíte dětem naložit práce a nebudou mít čas na nemravnost.

Tony (St, 4. 6. 2014 - 07:06)

V deseti letech to vůbec normální není, já začal až v jedenácti.

Krása (St, 4. 6. 2014 - 04:06)

Já si jí honim od 8...Bůh existuje :))

Karčííís (Út, 3. 6. 2014 - 18:06)

Já si jí honim od 8 let...dnes je mi 11 a mamce je to ocividne jedno neresi ti nevadi ji to tak co je?Mam brachu je mu 11 sme dvojcata a taky to dela i prede mnou takze aspon to vidim.Casto si to delame navzajem a nekdy to i delame tak to je jedno a je to pekny a prijemny jsme pod zakonem a delame spolu sex je to krasny a ja sem furt nadrzena a kdyz na to skocime mame z toho pekny pocit.Libi se mi kdyz Honzovi stoji.:-333

majkl (St, 28. 5. 2014 - 07:05)

honim dobře,honim rad..... už od 11
dnes je mi 32 a furt honim
honim dobře,honim rad...
tak bud v klidu

Jakub Renatě (St, 28. 5. 2014 - 07:05)

Honit si pindu i šulína je...ahoj Rendo, sourozenci, a to i různýho pohlaví, se často přestanou před sebou stydět, zejména, když je malej byt a oni mají společný pokoj. Je to pro život dobrá zkušenost, vidět a pak vědět, jak si to dělá druhý pohlaví. My máme tu výhodu, že to mamka toleruje, teda když se to nepřehoupne do sexu. To jsme odpřisáhli a dodržujeme to. Jestli chceš, můžem to probrat mimo, napiš sem svůj mail.

Max (Út, 27. 5. 2014 - 19:05)

Honit si pindu i šulína je...Souhlasim stebou Renato je to bezna vec nechapu ty rodice kery to zakazuji ted si asi starsi tak uz mas pritele na to sice nevim kolik ti je ja taky tak nejak uz to skousel a bylo to moc fajn

Renata (Út, 27. 5. 2014 - 14:05)

Honit si pindu i šulína je normální věc tak to zase neberte jako trgédii.Já jsem si ji honila už od dvanácti když jsem zjistila jak to dělá dobře tak jsem ještě zkrátila přestávky mezi masturbací.A brácha ten taky mu dával za uši i třikrát denně taky kolem dvanáctého roku i klidně přede mnou jsme totiž o rok od sebe mi to nevadilo a ani on mi nezakazoval masturbovat v pokoji jen jsme se báli ať nás nevymáknou rodiče to by bylo asi dusno ono jsou kosteloví.

Magda (St, 21. 5. 2014 - 14:05)

Já si kundičku honím pořád i teď si rejdím po frajtříku vždyť je to fajn a hlavně zadarmo.

Martin Rykr (So, 28. 9. 2019 - 17:09)

Byvas někdy nadržena ža si to dělaš

Karel (Út, 20. 5. 2014 - 23:05)

Evo ty sis pitku nikdy nehonila že tak prudíš.

Mirek (Pá, 16. 5. 2014 - 21:05)

Ano souhlasim. Nemneli by se...Tak to ses teda Evo předvedla.Bud' si z nás děláš srandu a schválně tady jen prudíš,a nebo jsi neuvěřitelně bigotní a primitivní náboženský fanatik.Ještě jsem neslyšel větší nesmysl,že by někdo z masturbace se stal homosexuálem!To je snad věc vrozená,ale nikoliv získaná masturbací.Jestliže masturbuje asi 98 procent mužů,a to minimálně,pak by museli být všichni gayové,ty srando!Hlavně do toho prosím tě neplet' ty směšné nic neříkající rádoby náboženské argumenty.Asi sama nejsi v pořádku,když chceš kontrolovat a trestat za masturbaci své syny,akorát jim z toho děláš trauma a pak budou mít narušenou sexualitu,a budou v životě úplně vyřízení a nemožní.Získají pocit,že sexualita je něco špatného a nečistého,a že masturbace se nesmí dělat,a přitom je to normální a přirozená věc.Tím že jim to budeš zakazovat a trestat je za to,tak se ti nebudou z ničím nikdy svěřovat a pozbudeš u nich důvěru.Nakonec to ale stejně budou provozovat,ale tajně.Toho chceš dosáhnout?Podle mě to není normální přístup,ale přístup pošahaného a duševně vyšinutého jedince,který si léčí vlastní mindráky.

Max (St, 14. 5. 2014 - 21:05)

Ja masturbuji a nejsem teplej tve synove Evi to potrebuji kor v kdyz buduo v puberte ty hormony jso nejhorsi a potrebuji to dosta nejak to sperma neni to nic spatneho a zakazovat to neni dobre

Sarina (St, 14. 5. 2014 - 21:05)

Eva nemůžeš jim pindure odrezat ani obrezat,to by bolelo a na ty kluky to v tom veku prijde.

Eva (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

chybí ti tu Janek z vlákna...modlim se za tebe. Snad to jednou pochopis nemnel by ses ruhat.

Eva (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

Ivane nevím kolik ti je, ale...Vazeny otec jen aby vam kluci nezustali homosexuali z te masturbace.Nemnel by ste ji to dovolit a naopak prisne potrestat, treba i pravitkem pres penis. To je dnes hrozne co delaj pubertaci.

Matyáš (So, 18. 9. 2021 - 13:09)

A co jako já jsi ho honim taky a to je mi 11 let honim si ho každé ráno a pak když dojdu ze školy

Reklama

Přidat komentář