Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Eva (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

Ivane nevím kolik ti je, ale...Vazeny otec jen aby vam kluci nezustali homosexuali z te masturbace.Nemnel by ste ji to dovolit a naopak prisne potrestat, treba i pravitkem pres penis. To je dnes hrozne co delaj pubertaci.

Matyáš (So, 18. 9. 2021 - 13:09)

A co jako já jsi ho honim taky a to je mi 11 let honim si ho každé ráno a pak když dojdu ze školy

Eva (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

Častá masturbace hlavně u...Ano souhlasim. Nemneli by se masturbovat, to delaji jen homosexuali a kdyz muj syn budde masturbovat tak se bojim aby s neho nebyl taky homosexual.Misto masturbace at se pomodli zdravas a tim to zazene. Ja by jim te pindure odrezala svinakum takto se ukajet.

Honza (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Nechápu, jak vás mohlo něco takového napadnout! Ano, některým věřícím to může vadit, ale dá se to jinak řešit a ne takhle! Je to trestné! Kdyby to bylo tak, jak říkáte, tak by to dopadlo velmi (a to podotýkám VELMI) katastrofálně. Masturbace je úplně normální a zcela lidská. Prvně by jste si měla o tom třeba něco přečíst, než začnete někomu zakazovat něco vrozeného. Chudáci děti. Za další mě vrtá hlavou to, jak píšete že se z někoho může kvůli masturbaci stát homosexuál. To je totální kravina, nechápu jak jste na to přišla.

Evo (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

chybí ti tu Janek z vlákna Existuje Bůh? Tvrdí, že mu je 45 let a že nesexoval ani neonanoval v životě ani jednou. Prý si semínko šetří pro svou případnou nastávající.

Eva (St, 14. 5. 2014 - 17:05)

Ja mam na masturbaci jinej nazor. Jsme verici a syna jsem pristihla jak se drazdil na penise. Je to hrich a hlavne by se to malo zakazat do 18let. No a pekne klukum davat povinne takovej pas cudnosti, do 18 musi poslouchat.

Honza (So, 16. 5. 2020 - 16:05)

Taky by mě zajímalo, jak jste sem vůbec dostala. Vzhledem k tomu, že jste věřící by mě nikdy nenapadlo, že by někdo jako vy něco takového vyhledával. Pokud máte se synem problém, tak snad stačí domluva. Trošičku si připadám jako ve světě kde žijí jen lidé co prvně něco udělají a až pak zjistí co se stalo.

Honza (Čt, 14. 5. 2020 - 12:05)

Vůbec nechápu proč byste to chtěla zakázat. Každému NORMÁLNÍMU člověku je jasné, že kolem 12 až 15 nebo jinak to bude zkoušet. Je mi líto těchto lidí, kteří trpí za to, že nesmějí dělat přirozené věci. Je to nech podobného, jako kdyby jste měla např. zájem o vzdělávání, a někdo vám to zakázal. Dokonalý příklad tohoto je brigáda. Kluk/holka chce v 16 jít na brigádu někam a vy si myslíte, že je to nesmysl a že se to nesmí.

Otec (So, 10. 5. 2014 - 08:05)

Já si honím pindíka...Ivane nevím kolik ti je, ale pravidlená mastrubace v pubertě je pro kluky hodně důležitá - zejménma na psychiku. Mám 2 syny tak vím o čem mluvím.

Ivan (So, 10. 5. 2014 - 07:05)

Já si honím pindíka každý den ráno ještě v posteli někdy je to hned a někdy to trvá déle než stříkne ale je to fajn když se vystříkám jsem takový klidnější.I ve škole se více soustředím.

Doktor (Čt, 8. 5. 2014 - 15:05)

Honit prcinku a šulínka v mladém věku není na škodu aspoň mají už od mala trénink a v pubertě je nic už nepřekvapí.

eliška (Po, 5. 5. 2014 - 21:05)

Je to normální je mi 9 dělam to pořád a všude a je to příjemné

martin (Po, 5. 5. 2014 - 20:05)

Je to normální mě je 9 a dělám to pořád

Josef (Po, 5. 5. 2014 - 11:05)

Petře je to normální taky se mi to stávalo já jsem tomu říkal suchý orgasmus.Mojí partnerce se to líbilo protože nebyla nikde polepená semenem.

petr (So, 3. 5. 2014 - 23:05)

je mi 14 a je normalni kdyz se nekdy nevistříkam ?

anonym (So, 3. 5. 2014 - 15:05)

tvl já mám 11 a masturbuju...Ano je to normální, ale být tebou, když jsi dnes zjistila co je to masturbace, tak bych hned nevyjadřoval názory.

Zuzka (Út, 29. 4. 2014 - 08:04)

ale jak to delat nevim jak...Lilly ! Když mi bylo tak dvanáct taky jsem s tím žačínala a líbilo se mi to a dělalo dobře.Poradím ti jak jsem to dělala já,mezi palec a ukazováček jsem si chytila poštěváčka to je tam jak se spojují malé stydké pysky a palcem jsem si ho jemně tlačila dolů a ukazováčkem po měm zespodu kroužila až se dostavil takový pocit uvolnění a pohody.do pochvičky si nic nestrkej tam by jsi sis mohla poranit nebo protrhnout panenskou blánu na to máš čas ještě a když jsem už bylá mokrá tak jsem ještě prstem si jezdila mezi malé pysky a na kraj dírky taky to byla paráda.Tak se měj a napiš jaký jsi měla úspěch s mou radou.Pa Zuza

Anonym (Po, 22. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den ne mi 11 vadí že jsem si do pochvy strčila tuzku?

Edison (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Pokud to nebylo plnící pero a nedošlo k výstřiku tak by to nemělo zanechat následky.

Návštěvník (Po, 22. 3. 2021 - 21:03)

Není pero , jako pero a obojí mohou být plnicí . Jde jen o druh náplně .

Reklama

Přidat komentář