Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Veronika (Po, 22. 3. 2021 - 13:03)

Ne

Anonym (Po, 22. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den ne mi 11 vadí že jsem si do pochvy strčila tuzku?

Anonym (Po, 22. 3. 2021 - 11:03)

Dobrý den ne mi 11 vadí že jsem si do pochvy strčila tuzku?

Vojta (St, 30. 12. 2020 - 16:12)

Ahoj Zůzo je normální velikost penisu ve 14 letech 19 cm já si myslím že je moc malý.

Pavel (Ne, 20. 4. 2014 - 11:04)

ale jak to delat nevim jak...Každému se líbí něco jiného, musíš sama přijít na to co je ti příjemné. Určitě na to příjdeš, zkoušej to sama v soukromí :)

lilly (Út, 15. 4. 2014 - 16:04)

ale jak to delat nevim jak poradte

Pavel (Čt, 10. 4. 2014 - 00:04)

A tobě je kolik? Copak ty to neděláš? ;)

Pavel (Čt, 10. 4. 2014 - 00:04)

A tobě je kolik? Copak ty to neděláš? ;)

Pavel (Čt, 10. 4. 2014 - 00:04)

To je normalni ja mam...A tobě je kolik? Copak ty to neděláš? ;)

kluk (St, 9. 4. 2014 - 09:04)

v 10ti to jde...a může se dosáhnout i něco jako orgasmu. Znám to dobře. Začne to šimrat v podbřišku, pak jsem se chvěl a nakonec něco mezi pálením a děsným šimráním v půlce těla. Ve 12 se přidal výtok průhlednýho mazu, o rok později už to i stříklo. Rodiče, nezakazujte to dětem, ošidili byste je o krásný zážitky.

bara (Út, 8. 4. 2014 - 23:04)

To je normalni ja mam mladsiho brachu (8 let) a ten to dela porad ve vane,v posteli apod. takze to nic neni.

Pavel (Ne, 16. 3. 2014 - 09:03)

Prvně bych rád vysvětlil...Proč porucha??? Porucha by byla, kdyby si to v jejím věku nedělala. Je to naprosto normální, jen by měla vědět, že to patří do soukromí.... Nevím jak spolu vycházíte, ale zkus sis s ní o tom promluvit..

Sex je lepsi (Čt, 9. 5. 2013 - 07:05)

Ahoj no ja si myslim ze u tvoji segry to je v poho ja masturbovala od 7.mysljm ze by si to mamce nemel rikat zbytecne budou v rodine hadky.a ona by stim neprestala vy totiz nevite jak je to krasny to vyvrcholeno to vzdycky miluju..ted su spis na sex.ted tu mam chlapka kterej me suka a rvu u toho jak pavian.a ty uz si mel sex?:O je to nejlepsi ja ho mam snad po 16a vzdycky dospeju korgasmu....ohhh zrovna ted zrychlujem a dostavam ho tak papa

Dan (Ne, 27. 12. 2020 - 01:12)

Jsi skvělá nechtěla by jsi si popsat?? Ig:daniflidr

ops (Čt, 9. 5. 2013 - 00:05)

Hej pomocte mi ja mam ted upene jiny problem.Kdyz mi bylo z kamosem 15 tak jsme to u neho oalavovali jak jsi jsme se hroozne ozrali.No a on me pak zacal osahavat a tak furt si ho honil predemnou a tak ja to nechtela pak on me celou svlekl a on do me vniknul.Ja mu za to dala facku ale on je hodne nadrzenej takze mu to sprma do me vjelo urco.Pa jsem si delala test a 5krat mi ukazalo ze jsem v tom.Tak jsem sla za nim mu to rict a on u neho byl jenom keho tata a ja no me se libi jeho fotr tak jsem po nem vyskocila a uz jsme se tam sukali jako o blesku a ted ve dverich on.Takze cekam dite a jsem kurva a taky nemam otce co ted?

Strejc (Čt, 9. 5. 2013 - 00:05)

Hej to je normál.Zrovna je v pubertě.No já to dělala až do 13 let.Pak už mě to nějek prestalo.Ale v patnacti tak to spim ze svym strejdou.Vim rikate si ze su blba mu v tu dobu bylo 34 ale ja si to snim uzivam.Nase poprve bylo na poli.Prvni me vlastne na poli chytl za kozy a ja mu nadala co to je za uchyla pak me tam znovu pohladil a pak zacal na zadku tak jsem chtela jit.Jak jsem odchazela hodil me do kopce slany svlekl mi kalhoty kocili i tilko.Pak me vsude zacal olizovat tak jsem zacalajecet.ale pak Chyt lme za podprdu zdelal mi ji pak i tanga mi zdela a pak si me hodil na nohy a vsunul se do me.V tu dobu se mi to zacalo libit.Skakala jsem jen nahoru dolu pak jsme se uacali olizovat.Byl stesti ze na nas nikdo nevidel no.Bylo to super furt mi ho vsude strkal do huby mezi kozy pak do frnfy.Ma hox ale dost velkyho snad 15cm ale je bozxky.Ted mi je 17a za mesic 18.Milujem se a vzdycky budem

Oohhhhh :OO (Čt, 9. 5. 2013 - 00:05)

Ja si ju ted honim a ctu si to.Dnesk knam prijel bratranec s mnichova.Jelikoz jsem slavila svy 15 narozky tak prijel.Vzdycky jsem po nem jela a on po me.Dneska byli rodice doma tak jsme su sli na pole a tam to bylo bozsky.Vysukali jsme se ve stoje v sede.na konicka.oralni jsme si dali.taky mi lizal mi bradavky a taky kundu.Nejlepsi je ze ho ma velkyho a nadhernyho.Skoro se mi tam nevlezl ale dobrynakonec.D.pak prisel jeho kamos tak nam trochu pomohl me uspokojovat.takze nadhera.Zkuste hadat co ted delat.Zrovna rodice usnuli tak on pridel za mnou.ted jsem hupsla na neho a sukame.ze spoda mu drazdim kulky a on me jednou rukou ppstevacek q duhou bradavky.Ejlepší.Dneska qlasi spat nebudu a budu si to užívat.Je tu do ůtwrka tak ja jdu

Jen tu masturba (St, 8. 5. 2013 - 23:05)

Ahoj no podle me je to normalni.O me uz v 8 masturboval kamarad a ja mu ho honila.Uz je mi 15 a uz jsem to i delala.Nevite jak je to bozsky.Ty hormony.No nebo ze sestrenkou si kazda hladime.Ja tu jeji a ona moju.A milujem e sestrenkou vibratory.Ted si asi rikate co jsme zac ale my jsme takovy mi uz jsme i jednou uspokojovali jednoho chlapka kterymu bylo 35.hrozny sexous.Nas ucitel kdyby neco-ucitel biologie.Jenze on to chtel kvuli aby jeho zena zarlila.Ale bylo to nejlepsi sex co jsme kdy zazily.Mela jsem jeho ptaka 14min. v kuse v pici no a taky jsme se stridali.Dostali jsme za to.35 000 no bozsky.Aby jste vedeli bylo to na celou noc libala jsem mu i kulky u ptaka.Jo a ty Anonyme ty Ahoj tak ti poradim.Tohle jsem zazivala se sestrenkou furt jsme si lizali bradavky a tak.Naa 14 narozky jsme se pustili do sebe furt jsme meli jen jazyky v krku vymackly bradavky ruzovy kundicky .a jen ti reknu az to budete mit poprvy tak zkus remen a nebo pasek.

Ahojky (St, 8. 5. 2013 - 23:05)

No podle me je to normal.me je 12 a masturbuju pravidelne kazdy den.je to super.Uz aspon mesic.Ja mam spis prooblem vzrusuje me bratranec a ja ho.Kdyz spim u nich nevo on u nas tak vzdycky po sobe koukame.Uz jsme se libali a taky sem mu ho drzela a on sahal do moji picky.No super.Furt se tesime az nam bude 15 protoze to uz nejde ani vydrzet.Zrovna ted masturbuju ale furt u toho myslim na neho.I kdyz nechcu a nwm jak se toho mam zbavit.Co ja bych za to dala bud na neho nemyslet a nebo se snim ted libat v me posteli a aby on mi ji hladil a ja mu ho honila.Kdyztak poradte.Tak se mejte a ja du masturbovat ohhhhhh :O

zbyna (St, 8. 5. 2013 - 09:05)

Je mi 11 a honím si ho každý den. Ahoj

Reklama

Přidat komentář